Jump to content
Dogomania

"Mój Pies" ma juz 80 stron!


JustynaJK

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Vini.']A moglby mi ktoś powiedzieć jakie są prezenty w tym konkursie świątecznym?:D Bo nie mam jak kupić gazety, bo przez zapalenie płuc nie mam jak z domu wyjść, a rodzina nie śpieszy się, żeby mi ją kupić. A nigdzie e-wydania nie moge znaleźć ;/[/QUOTE]

Chodzi ci o nagrody?

Przepisuję z gazety:

- Zestaw HD - cyfrowy polsat
- Aparat cyfrowy Olympus
- 10 gier PC 'Piorun'
- 5 termoforów przytulanek
- 5 zestawów kosmetyków z linii AA exotic spa
- 3 kamizelki dla psów małych ras
- 3 transportery
- 5 zestawów: obroża + 3 suwaczki
- 5 filmów DVD 'Misja w Afryce'
- 3 wisiorki
- 5 flakonów perfum
- 10 smyczy automatycznych
- 5 koszy wiklinowych
- 20 tortów świątecznych dla psów
- 12 książek o goldenach
- 2 transportery
- 5 legowisk
- 10 gier PC 'World od Zoo'
- 5 torebek
- 5 filmów DVD 'Misja w Europie'
- 5 zestawów kosmetyków Zepter

Do wyboru.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzia&Snoopy']Bardzo ładny kalendarz :)
Tylko raz mogliby dać beagla bicolora a nie w kółko tri [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/cool3.gif[/IMG][/QUOTE]
Nie narzekaj, pociesz się tym, że np foksteriera nie było chyba nigdy. :diabloti:
A Beagle jest taki śmieszny, rozjechany :lol:

Kalendarz jest bardzo fajny, bardzo ładne zdjęcia i psiaki, nie to co w PP. :shake:
No i miałam go za całe 3 zł bo zamówiłam prenumeratę w tej wakacyjnej promocji. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna&Zara']Podrożał, podrożał...:/ A to wszystko tylko i wyłącznie przez śliską okładkę... Heh, kalendarz w miarę fajny, ale ten na ten obecny rok bardziej mi się podoba xD och te garnki :P[/QUOTE]

Dla mnie te garnki to był kicz straszny, dlatego w tym roku mam kalendarz z PP :eviltong:
Któregos roku miałam dwa, bo nie mogłam sie zdecydować czy z MP czy z PP :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Dla mnie te garnki to był kicz straszny, dlatego w tym roku mam kalendarz z PP :eviltong:
Któregos roku miałam dwa, bo nie mogłam sie zdecydować czy z MP czy z PP :evil_lol:[/QUOTE]

Ja też mam w tym roku dwa :) MP prenumeruję a PP kupiłam ze względu na liścik Karacika :);p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...