Jump to content
Dogomania

Bite, głodzone.. ostatnia szansa Klembów k.Wołomina-potrzebni wolontariusze


anouk92

Recommended Posts

[B]Słoma była zawieziona dokładnie tydzień temu - 150 kostek. [/B]

[B]Kinia - jak myślisz - na ile dni wystarczy tej słomy?? [/B]
Ja z bazarku słomkowego będę miała jeszcze kasę na zakup 50 kostek (jeśli wszyscy mi wpłacą kasę). Ten Pan od którego kupowałam słome - więcej sprzedać nie może...
Więc jeśli ktoś ma możliwość załatwienia słomy - to niech da mi znać. Ja kasę przeleję.

----------------------------------------------

A co do AGN - tym bardziej uważam, że powinna być z naszej strony PEŁNA MOBILIZACJA! Ja wierzę głęboko w to, że nam się jednak uda!!!

Link to comment
Share on other sites

Czy ktos może napisac maila na podane adresy??

Informatyk KV: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL], sklep: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL], właściciel KV: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL]

Im wiecej osób poprosi o sprawdzenie głosów - tym lepiej.
Nie mozna zostawic pisania maili na sma koniec...

POZA tym caly czas potrzebne osoby do szukania głosów!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']dla Korabiewic będzie teraz kupowana słoma za 4 zł za kostkę, rolnik może wystawić rachunek, tylko teraz problem z transportem z tego źródła, ponieważ to jest w okolicach Mszczonowa.[/QUOTE]

Własnie.. odległość jest duża :(

Czy ktos ma jakieś źródło w okolicach Klembowa??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984']jeśli chodzi o słomę to myślę że jeszcze jakieś 8-10 dni...i koniec...chyba p. Celinie wyłączyli telefon już bo w słuchawce krzyczy że nie ma takiego numeru...[/QUOTE]

No tak.. ostatnia dostawa wystarczyła na dłuzej bo nie było takich mrozów... :roll:
Ja najwcześniej w czwartek będe mogła zorganizować bazarek kolejny... tylko i tak potrzeba mieć źródło :roll:

Swoją drogą ten konkurs na KV to już mi się śni po nocach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Jak można się dodzwonić do Pani Celiny i poinformować, że będziemy w środę?
Bierzemy różne psy, dwa ze zdjęć, które wstawiałam a 3 pozostałe mamy upatrzone, ale zobaczymy, czy są.[/QUOTE]

Może do p.Marianny?? Ja niestety nie mam numeru... Czy ktoś Wam pomógł w pożyczeniu transporterów??

EDIT; Pisałam w tym samym czasie co Kinga :)

Link to comment
Share on other sites

ja niestety nie mam transporterków...

dziewczyny ja jakiś czas zaglądam na forum alloszczur, forum o szczurach, mam szczury więc tam sobie zaglądam, czytam itd. moge tam napisać jakiś apel, jest taki dział gdzie są też info o adopcjach psiaków itd. może akurat ktoś zagłosuje...

nie możemy przegrać!!!


napisałam do informatyka emaila...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...