Jump to content
Dogomania

Bite, głodzone.. ostatnia szansa Klembów k.Wołomina-potrzebni wolontariusze


anouk92

Recommended Posts

a co ty robisz i bredzisz i snujesz sie na tym watku ,ta ktora zadnego psa klembowskiego nie uratowala ,ta co nic ani ziarenka karmy dla 300 psow ,nie dala ,a teraz jak jest 30 to wchodzi i jeszcze nos zadziera .GZIE BYLAS ze wszystkimi emirowkami te kilka lat temiu jak psow bylo 300 czy wiecej??Dlaczego nawet jednej budy nie postwailiscie ,zadnego kojca ,zadnemu psu nie pomogliscie ,nie wykastrowaliscie, itd Krytakowac to kazdy potrafi ale pomocy psy nigdy od was nie otrzymaly bo nie bylo zysku!
Teraz to zenada ,cyrk odstawiacie ,powinniscie sie emirowki pod ziemie schowac ,bo nie bylo nikogo wczesniej jak psy umieraly ginely a teraz to mnie ..................
Tylko HHP ,Organizacja z Hamburga i Fundacja Mrunio uratowali psy NIKT WIECEJ ,bo inni zawsze wchodza tylko jak jest wszystko gotowe jak 30 pieskow na stanie zeby pokazac ,ale co? Albo wchodza jak sie bedzie oplacalo i moga gminy naciagac na kase no i w telewizji swe emirowki zaraprezentowac ,zeby skaplo wiecej z 1 %.No tak bo sady to dopiero kosztuja
WSTYD WSRTYD ale wy emirowki wstydu nie macie!!
co do kojcow ,no to rob lepsze ,lepiej zeby siedzialy tylko w skrzyniach? No to zakasaj rekawy i pokaz z innymi ze umiecie lepsze budowac,ale po co skoro
poza tym to schronisko mialo byc zlikwidowane,nie mialy byc psy przyjmowane i kojce to mialy po likwidacji nie istniec.Juz widze jeden wybudujecie 10 krokow szeroki to znowu bedzie zebranina i caly kraj musi podziwiac tak jak zawsze jest praktykowaneBez samo-reklamy to u was nic nie funkcjonuje

Edited by xxxx52
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Gagatka nie gadaj już bo nie ma sensu.Przecież widzisz że to dziwna osobka jest .Cale szczęście że Klembowo juz zamknięte że już nie będą wywozili i zarabiali na biednych stworzeniach.Każda zlotówka zarobiona na polskich psach powinna handlarzom w gardle stawać.Mam nadzieję że gdy przyjdzie czas trafią do piekła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona mrówka']Gagatka nie gadaj już bo nie ma sensu.Przecież widzisz że to dziwna osobka jest .Cale szczęście że Klembowo juz zamknięte że już nie będą wywozili i zarabiali na biednych stworzeniach.Każda zlotówka zarobiona na polskich psach powinna handlarzom w gardle stawać.Mam nadzieję że gdy przyjdzie czas trafią do piekła.[/QUOTE]

jezeli mowisz prawde, ze psow w tym klembowskim schronisku nie ma ,ze nie przyjmuja psow i nie kasuja od gminy za bezdomne walesajace sie psy,ze juz nigdy zaden pies nie wejdzie do skrzyni ,to jest super ,na to czekalam i czeklam, HHP,Fundacja Mrunio i inny milosnicy zwierzat.Bo wlasnie o to chodzilo ze nie bedzie nielegalne schronisko zabieralo psow tak obiecali HHP .mysle ze to co byly byly wykastrowane i nie pojda na rozrody do ludzi!
To jest najwspanialsza informacja:loveu::loveu::loveu: ,ze wszystkie skrzynie spala ,zniszcza ze nie bedzie sladu cierpien wieloletnich tych biednych polskich klembowskich zwierzat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984']a znowu dziś krąży (mam nadzieję) plotka że miasto ząbki podpisało kolejną umowę z Klembowem...[/QUOTE]

plotki nalezy sprawdzic ,nalezy miec dowody
ja tam emirowkom za grosz nie wierze

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

czekajcie, czekajcie. ktoś tu pisze, że wyciąganie reszty klembowiaków polega na opłacie adopcyjnej! to serio tak jest? 150zł za psa dostaje celina i s-ka?
proszę, powiedzcie mi, ze to nieprawda! skoro jest nakaz likwidacji, to nie odbywa sie adopcja, tylko przejmowanie psów przez inne fundacje. czy się moze mylę?

trzeba będzie bardzo pilnowac tych ludzi. Ten interes ma to do siebie, że lubi sie plenić po kraju (vide biedrzycka), a karcery klembowskie to jedna z najgorszych "metod przetrzymywania" żywej istoty, jakie widziałam, rozwalona buda jest lepsza niż te pudła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']czekajcie, czekajcie. ktoś tu pisze, że wyciąganie reszty klembowiaków polega na opłacie adopcyjnej! to serio tak jest? 150zł za psa dostaje celina i s-ka?
proszę, powiedzcie mi, ze to nieprawda! skoro jest nakaz likwidacji, to nie odbywa sie adopcja, tylko przejmowanie psów przez inne fundacje. czy się moze mylę?

trzeba będzie bardzo pilnowac tych ludzi. Ten interes ma to do siebie, że lubi sie plenić po kraju (vide biedrzycka), a karcery klembowskie to jedna z najgorszych "metod przetrzymywania" żywej istoty, jakie widziałam, rozwalona buda jest lepsza niż te pudła.[/QUOTE]
masz racje,poza tym tym psy gina w torrturach z udarow dusza sie ,a zima zamarzaja.Czy nikt tego nie widzi,albo nie chce widziec?
jakos nikt z tych co napisal ze schronisk nielegalne jest zamkniete sie nie wypowiada

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='sleepingbyday']czekajcie, czekajcie. ktoś tu pisze, że wyciąganie reszty klembowiaków polega na opłacie adopcyjnej! to serio tak jest? 150zł za psa dostaje celina i s-ka?
proszę, powiedzcie mi, ze to nieprawda! skoro jest nakaz likwidacji, to nie odbywa sie adopcja, tylko przejmowanie psów przez inne fundacje. czy się moze mylę?

trzeba będzie bardzo pilnowac tych ludzi. Ten interes ma to do siebie, że lubi sie plenić po kraju (vide biedrzycka), a karcery klembowskie to jedna z najgorszych "metod przetrzymywania" żywej istoty, jakie widziałam, rozwalona buda jest lepsza niż te pudła.[/QUOTE]

To prawda adopcja płatna od ok 150 zł -nawet do 350 ,za kociaka 2 msc 100zł....
Klembów na papierze zamkniety,przeciez były pisma czytajcie..zakaz na przyjmowanie nowych psów jest od dawna ,ale to tez zakaz na papierze ze tak sie wyrazę .Co jest teraz aktualnie niewiadomo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']To prawda adopcja płatna od ok 150 zł -nawet do 350 ,za kociaka 2 msc 100zł....
Klembów na papierze zamkniety,przeciez były pisma czytajcie..zakaz na przyjmowanie nowych psów jest od dawna ,ale to tez zakaz na papierze ze tak sie wyrazę .Co jest teraz aktualnie niewiadomo[/QUOTE] Potwierdzam. Odmawiali wydawania zwierząt fundacjom. Bajki opowiadali o sterylizacjach, ukrywali psy po kątach i pewnie niejednego jeszcze mają ukrytego. Emir nie będzie wytaczał temu miejscu kolejnej sprawy, nawet nie miał takiego zamiaru. Jeszcze chyba trwa sprawa wytoczona im przez Jandę. Jest tylu obrońców tego miejsca, zbierali dla nich karmę, głosowali na Krakvecie, zakładali stowarzyszenie. To niech teraz sprzatają po sobie. My zrobilismy tyle, ile mogliśmy. Zabralismy 5 psów i 4 koty w tym jeden bardzo chory, nieadopcyjny. Więcej w sposób odpowiedzialny zabrac nie moglismy.

EDIT:
Prostuję, zabralismy 6 psów : Asia, Cococ, Sonia, Elissa, Adonis i Bart. Niektóre juz w domach stałych. Kotów zabralismy 5 : dwa dorosłe i trzy kociaki. W planie było zabranie wszystkich kotów z Klembowa czyli własnie 5 ale matka kociat ponoc pojechała akurat na sterylkę. Za to przybył jeden kot, którego wczesniej w kociarni nie było, podobno "przerzucony przez płot". Tego tez zabralismy, wszystkie maja domy stałe.Odnosze wrażenie że pani Celina zaczęła wyłapywanie kotów w okolicznych gospodarstwach, by dalej doic kase z frajerów.

Edited by gagata
Link to comment
Share on other sites

Znalazłam 2 informacje:
ze stycznia 2013: [URL="http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=ząbki umowa 2013 stowarzyszenie klembowie&source=web&cd=13&cad=rja&ved=0CDMQFjACOAo&url=http%3A%2F%2Fbip.zabki.pl%2Fzalacznik%2F8841&ei=5Gv6Uev-BsSPtQbz5YHwAQ&usg=AFQjCNHAJGj7MIwUy1ijfshxsL4JDwal2Q&bvm=bv.50165853,d.Yms"] zamówienie Ząbek[/URL], co wskazuje, na fakt, że SONZ nadal staje do konkursów pomimo zakazów przyjmowania psów.
i jeszcze z konca stycznia 2013: [URL="http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=ząbki wyniki zamówienia stowarzyszenie klembów&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CCoQFjAA&url=http%3A%2F%2Fbip.zabki.pl%2Fzalacznik%2F8842&ei=NWr7Udf3GpDZsga7joDwBQ&usg=AFQjCNHkxEJCjlUC61gdbqZzDh6CUcianw&bvm=bv.50165853,d.Yms"]Umowa[/URL] (na 74,5tys zl)
I z marca: [URL]http://bip.zabki.pl/oferta-poza-konkursem[/URL]
Nie znalazłam za to żadnej informacji o tym, czy Ząbki podpisały umowę i czy zlecały odławianie SONZowi...

Edited by gusia256
Link to comment
Share on other sites

Doskonale rozmiem Emir,że juz się włączac nie będzie. Wiele sie na tym wątku nauczyłam. Na początku byłam oburzona tekstem emirowskiej dziewczyny,że tym psom troche karmy nie pomoże,a im pozwoli utrzymac psy dalej na dobrym poziomie. No bo jak,to,w Emirze psy nie głodują,więc po co im jeszcze karmę dawać.A po kilku miesiącach przyznałam rację. Jak kilkanaście tys ma iść na psy,to tam,gdzie dobrze karmą zagospodaruja i gdzie się starają. Nie tam, gdzie syf. Jeżeli ktoś pisze, że psy jedzą tylko 4 razy w tygodniu, to tutaj nie ma co sie rzucać z pomocą, bo kasa wsiąknie w błoto,a psy dalej będą głodne. Pomagać tam, gdzie może jest i ubogo, ale przyzwoicie.

Link to comment
Share on other sites

A MRUNIO podaje, że :

[B][SIZE=3]"Współpraca z fundacjami, stowarzyszeniami i innymi organizacjami o zbieżnych celach, w kraju i za granicą:[/SIZE][/B][FONT=sans-serif][B][SIZE=3]a/ z organizacjami i działaczami niemieckimi [I][U]w zapewnieniu nowych domów dla bezdomnych psów z Polski [/U][/I]oraz pomoc rzeczowa w postaci karmy,środków medycznych; jak również opłacania sterylizacji i leczenia chorych psów.
[/SIZE][/B][/FONT]
[FONT=sans-serif][B][SIZE=3]= “Nothilfe Polar Hunde”, [/SIZE][/B]
[/FONT]
[FONT=sans-serif][B][SIZE=3]= “Tierschutzverein”, [/SIZE][/B][/FONT]
[FONT=sans-serif][B][SIZE=3]= “Animal Shelter”,[/SIZE][/B][/FONT]
[B][SIZE=3]= “Tierheim Wiesengrund”[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Dziś z FB:
[FONT=arial]
[SIZE=2]"Klembów ma podpisana umowę z Ząbkami, do nich trafiają psy agresywne, do Tłuszcza "normalne"[/SIZE][/FONT][FONT=arial][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial][SIZE=2](...) Wczoraj Pani w urzedzie miasta przekazala mi taka informacje, ale najpierw zadala sto pytan, zanim udzielila mi informacji. Wczesniej tez juz to slyszalam, ale wczoraj zadzwonilam. Czyli maja zakaz a Zabki maja z nimi podpisana umowe na psy agresywne."[/SIZE][/FONT][/B]
źródło: [url]https://www.facebook.com/events/632843910064588/690412107641101/?notif_t=plan_mall_activity[/url]

Link to comment
Share on other sites

jezeli beda przyjmowac psy" agresywne "no to w tych skrzyniach szybko sie zredukuja lub stana sie bardziej agresywne.Horor
Nie weirze w psy agresywne ,moga to byc psy wystraszone lekliwe bojace sie reki .bez oceny wlasciwych kompetentnych osob psy zostana usmiercone po skasowaniu pieniedzy od gmin.Szkoda tych biedakow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']Doskonale rozmiem Emir,że juz się włączac nie będzie. Wiele sie na tym wątku nauczyłam. Na początku byłam oburzona tekstem emirowskiej dziewczyny,że tym psom troche karmy nie pomoże,a im pozwoli utrzymac psy dalej na dobrym poziomie. No bo jak,to,w Emirze psy nie głodują,więc po co im jeszcze karmę dawać.A po kilku miesiącach przyznałam rację. Jak kilkanaście tys ma iść na psy,to tam,gdzie dobrze karmą zagospodaruja i gdzie się starają. Nie tam, gdzie syf. Jeżeli ktoś pisze, że psy jedzą tylko 4 razy w tygodniu, to tutaj nie ma co sie rzucać z pomocą, bo kasa wsiąknie w błoto,a psy dalej będą głodne. Pomagać tam, gdzie może jest i ubogo, ale przyzwoicie.[/QUOTE]
ojej ,ojej kobitko dobrze napisalas
To sie nazwa logika emirowek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...