Jump to content
Dogomania

Aza, moje słońce już za TM [']


Agnes

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no no...co jak co, ale pazurki przycinamy :lol:

niestety po wczorahszym spacerku, Aza ma przecieta poduszke, dzisiaj na szkoleniu sobie doprawila i ogolnie jestesmy kaleki:( narazie koniec ze spacerami - tylko siusiu i kupka i do domu - zeby jej sie zagoilo, bo tak to ciagle bedzie sie paprac...trzymcie kciuki, zeby sie lapisko szybko wyleczylo

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

nie wiem czy ktos tu jeszcze zaglada, ale dodam dzisiejsze fotki:) slonce bylo cudne, ja mialam aparacik, wiec... :lol:

dzisiaj poszlysmy na inne pole - na naszej "wsi" troszke ich jest:)

108_0891.jpg

pies tropiacy??

108_0886.jpg

pieknosci me :D

108_0884.jpg

ojjj ciezko sie robi Azie zdjecia:)

108_0876.jpg

tam gdzie "woda" tam i Aza 8)

108_0875.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zaczynam nabierac wprawy w robieniu zdjec Azy - jej wszedzie jest pelno i ciezko sie robi fotasy, ale w domciu jest spokojniejsza, wiec...teraz zdjecia domowe:)

Aza lubi towarzyszyc przy kazdej czynnosci, przy scieleniu lozka rowniez :lol:

109_0901.jpg

109_0904.jpg

a teraz zabawa guma

109_0906.jpg

109_0908.jpg

iiiii lapki do gory! :wink:

109_0909.jpg

uszko sie zawinelo :D

109_0913.jpg

Link to comment
Share on other sites

dziekujemy bardzo za dotychczasowe odwiedzenie tego topicu i zapraszamy ponownie;)

Brat dzisiaj zrobil 3 zdjecia Azie na balkonie. "Oddalismy" suni jeden fotel na balkonie, a ona i tak musi tez siedziec na tym drugim - zdjecia sa na "zakazanym" fotelu;) Nie pozwalamy jej wchodzic na kanapy itp w domu (i tego przestrzega), ale na balkonie przymykamy oko;) Przeciez ksiezniczka nie bedzie sie kladla na podlodze, a ona chyba za taka sie uwaza;)

Dscf2923.jpg

tak sobie Slonce przysypialo:)

Dscf2922.jpg

a tutaj patrzyla na ludzi spacerujacych po podworku:)

Dscf2920.jpg

Ja chyba sie uzaleznilam od tego psa;) Jak wracam np po calym dniu zajec do domu i Azy akurat nie ma (bo wyszla na spacer, bo rodzice sa z nia na dzialce) to nie moge sie doczekac spotkania z nia :lol: dziiwne ale prawdziwe:)

Link to comment
Share on other sites

nie moge sie doczekac spotkania z nia dziiwne ale prawdziwe:)
To się nazywa prawdziwa przyjaźń, kochanie, szanowanie.

:buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: dla Was :)

A tego nochala za podsypianie na "zakazanym" fotelu proszę ode mnie uszczypnąć. Potem jak nic wlezie do mnie na balkon i "zakazana maciejkę" mi wykopie :wink:

Link to comment
Share on other sites

ALE KANIA!!!usmazylas sobie na maselku grzybka?:))))pychotka:)))mlask:)))

Pewnie, ale nie tylko ja dałam rodzicom i teścią jak miałam tyle

113.jpg

a to wszytko i jeszcze 2 następne koszyki, rosło nie daleko naszego domu, na nasze trasie treningowo - spacerowej do lasu, więc szukaś nie musiałam, same mnie znalazły :wink:

Link to comment
Share on other sites

:o :o :o kurna sh_maniak :o :o :o a Ty w polsce mieszkasz? u nas nie ma taaakich kań (kani, kaniów :lol: )

Pewnie, że w Polsce 8) tylko w burzu :lol:

Nie żartuję cywiliacja tez do nas na wieś dotarła, na sporą wieś ok 3000 ludzi ( mamy wszystko co do zycia potrzebne kanie giganty i inne grzyby, a tak powżanie to tu jest wszystko pełno sklepów, kilka knajpek, kręgielnia, pizzeria, lodziarnia, nawet bank i dyskoteka, cpn, sporo firm tylko hipermarketu nie ma :( :wink: )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...