Jump to content
Dogomania

Aza, moje słońce już za TM [']


Agnes

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

tajdzi bo nie mam jak :cry: tak myslalam, ze predzej czy pozniej upomnisz sie o zdjecia;) moze mama dzisiaj przyniesie aparat to porobie pozniej zdjecia - dzisiaj tez na spacerek ma przyjsc ze swoim aparatem porobic zdjecia (robi bardzo fajne zdjecia;)), wiec jak wywola to tutaj dodam

Link to comment
Share on other sites

iiii kolejny spacerek z aparatem;)

na poczatek moje Słonce na balkonie:)

106_0620.jpg

piekny ONek - Bary, ma "tylko" 7 m-cy i tak terroryzowal moja Aze, ze stala na koncu pola i nie chciala podejsc:(

106_0627.jpg

czasem sunka starala sie zaprzyjaznic

106_0645.jpg

razem uwzieli sie na malego ale jak zadziornego Stitcha:)

106_0646.jpg

106_0625.jpg

Link to comment
Share on other sites

Agnes super zdjęcia, fajnie że suńka trafiła do Ciebie.. widać, ze ma jak w niebie :angel: a ile towarzystwa do zabaw.. pozazdrościć... a co tam ak dużo goldenów? :o

A teraz to ja dam sobie głowe uciąć, że to jest bobtail ! fajny niedzwiadek i wcale nie dziwie się Azie że się go boi :lol:

a może jednak co nieco jeszcze wrzucisz ..? ja chętnie zobacze... :D i pewnie nie tylko ja!

Link to comment
Share on other sites

Hehe biedulka...

raczej pierdola;) zamiast pokazac zabki Bluesowi to ta ucieka - a podobno taka rekacja by wystarczyla, zeby juz jej nie gonil

A co z tymi zdjeciami??

ale Wy tu wszyscy niecierpliwi:)

zdjecia wstawie dzisiaj napewno, ale za chwilke, bo transfer zostal przekroczony;) za duzo chcialam umiescic hihi:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...