Jump to content
Dogomania

Aza, moje słońce już za TM [']


Agnes

Recommended Posts

i kolejna dawka zdjec:) w koncu mnie pogonia za te ilosci fotek, ale;)

Aza koniecznie chciala zabrac to cos z nami na spacer:)

105_0502.jpg

niezbyt mily obronca posiadlosci (Aza udawala grozna jak pies byl za ogrodzeniem:))

105_0505.jpg

mogla nie zamykac tego oczka...

105_0507.jpg

kolega?

105_0510.jpg

sunka probowala zachecac do zabawy, ale piesek tylko z zebami do niej lecial:(

105_0519.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

zaba, a mikus bawi sie jeszcze z psami?

czas na kolejna dawke zdjec;) dzisiaj na spacer wzielam aparat, bylo sporo piechow to i zdjec troszke jest;)

najpierw sie bawilismy ze Stitchem - naszym sasiadem i kumplem;)

105_0529.jpg

potem przychodzili koledzy i kolezanki:) tutaj jakas sunia (strasznie gruba:()

105_0545.jpg

a tu bobtail

105_0546.jpg

i znowu Aza uganijaca sie za Stitchem:)

105_0555.jpg

mlody kolega z Palucha

105_0561.jpg

105_0562.jpg

Link to comment
Share on other sites

a jak wyglada bobtail?? pytalam czy to PON napewno (co prawda nie wlascicielki, ale jakiejs kobity:)) i pow ze tak...mi sie tez wydaje ze to PON, ale az tak na psach sie nie znam;)

Aza byla przeszczesliwa, teraz juz wiem, ze codziennie o 18 jest tyle piechow na polach i codziennie z nia chodze:) To jest wtedy czas dla niej, nie ucze nic - bo i tak by nie sluchala:) - ona ciagle gania z psiakami:)

Link to comment
Share on other sites

Agnes ale mam oko. Pamiętałam tego psa z domku.

Byłam z tych okolic jeszcze 2 miesiące temu. I chodziłam na spacery do lasu Kabackiego, a wracając zahaczałam o to pole i górkę. Teraz wyemigrowałam do domu do Izabelina (pieski są tutaj szczęśliwe).

A ten gordon to Timur?

Link to comment
Share on other sites

Pamiętałam tego psa z domku

hm...co masz na mysli, bo troszke sie pogubilam;)

Szkoda, ze juz tutaj nie mieszkasz - a piechole napewno sa bardziej szczesliwe w domu z ogrodem (bo taki pewnie maja:), biorac pod uwage wielkosc Twoich pieskow ;)

A ten gordon to Timur?

hm...Timur tzn? Gordon to imie psa - o to mi chodzilo;) nie wiem o co Tobie z Timurem;)

Link to comment
Share on other sites

Chyba używałam jakiś skrotów myślowych.

Po tym piesku z różowego domku zlokalizowałam miejsce, które jest na zdjęciach, no i kawałek górki też poznałam.

Natomiast niedaleko mnie (na Ursynowie) mieszka taki gordon seter co ma na imię Timur. I właściciel Timura mówił mi kiedyś, że chodzi z nim za górkę. To pomyślałam, że to on.

Link to comment
Share on other sites

oki, to w takim razie bedzie botail, bo to jest maszyna a nie pies;) upewnie sie jeszcze na spacerze i potem poprawie tutaj:)

adda, a jest rasa gordon seter?:) Dziewczyna wola na niego Gordon, wiec wnioskuje ze to jego imie;) wyglada jak seter irlandzki, ale jest czarny podpalany

Link to comment
Share on other sites

co do setera to najczesciej widuje go z dziewczynka - mala blondynka z okularach - dlugie wlosy, czasem z kims innym...co do bobtaila - ten nazywa sie cos na 'B' i lubia zaganiac psy (jak na psa pasterskiego przystalo:)) i podszczypuje w tylek;) dzieki temu Aza w ogole nie chce sie do niego zblizyc:) To w takim razie to bobtail? bo jak tak, to zmienie opis zdjecia:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...