Jump to content
Dogomania

Jamniczek Harry - jednak Czarodziej-wyczarował sobie dom....miłość....


brazowa1

Recommended Posts

[quote name='yunona']Dzięki Harutkowi w sobotę pieczona kaczucha z jabłuszkami, żurawiną i borówkami !!! Wracając z kliniki wlazłam do fajnego sklepu i .... będzie coś na ząb i fajne buciki wypatrzyłam :).[/QUOTE]
Ale smacznie sie zapowiadaja! I jeszcze zakupy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Sąsiadów mam rozrywkowych i kochają moje jamniory, więc Wasze też by były miło przyjete:))))))) Ferka na bank byłaby szczęsliwa a Halut? Myślę, że też. On się ostatnio zmienił i wiem, że potrafi się kulturalnie zachować w dużej grupie psiaków (np. u Jamniczej Rodzinki - oczywiście oprócz tej nieszczęsnej aranżacji rabatek ;) )

Link to comment
Share on other sites

Eee....tam zaraz wielka. Wiem... , że jestem gruba ;), nie musicie aż tu pisać o tym:eviltong:;):diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
A tak naprawdę to milo, że przybywają do nas nowi goście i chcą nas poznawać i ..... nie odpychają :eviltong::evil_lol::evil_lol::megagrin::megagrin::megagrin:

Witamy Krysiu na wątku Harutka i Ferki :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: :loveu:

Edited by yunona
Link to comment
Share on other sites

Mój Tobiasz na przeciw Harutka jak do mnie dotarł to był anioł:diabloti: Najlepsze to było podsumowanie mojego męża"myślałem że będzie gorzej,, zawiera samo sedno:crazyeye: Teraz każdemu powiem że nie ma co się bać adopcji psa ze schronu one są bardzo kochane i jeśli okaże się im miłość odwdzięczą się:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yunona']Eee....tam zaraz wielka. Wiem... , że jestem gruba ;), nie musicie aż tu pisać o tym:eviltong:;):diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
A tak naprawdę to milo, że przybywają do nas nowi goście i chcą nas poznawać i ..... nie odpychają :eviltong::evil_lol::evil_lol::megagrin::megagrin::megagrin:

Witamy Krysiu na wątku Harutka i Ferki :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: :loveu:[/QUOTE]
Trochę mi zeszło ze znalezieniem (prawie rok) teraz będę częściej:) Miło oglądać piękne i szczęśliwe rodzinki jamnicze:diabloti: Ja też mam za dużo miąska do kochania na sobie i co z tego najważniejsze że ma kto kochać:multi::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Krysia']Trochę mi zeszło ze znalezieniem (prawie rok) teraz będę częściej:) Miło oglądać piękne i szczęśliwe rodzinki jamnicze:diabloti: Ja też mam za dużo miąska do kochania na sobie i co z tego najważniejsze że ma kto kochać:multi::cool3:[/QUOTE]
Krysiu mam nadzieję, że dobrze odebrałaś mój żart :) Chyba , że przy okazji zdradziłaś swój największy sekret, to doceniam :) ;)
Link z watkiem naszym mam w podpisie :)

Link to comment
Share on other sites

Harek odżył !!!!!! Dzisiaj jak zwykle podałam mu tabletkę w masełku to ją szybko hapsnął ale nie omieszkał mnie ugryźć w palec.:diabloti: Ponieważ był w tzw. męskiej jamie i dzisiaj był też Michał , więc skończyło się na krwi. :mad: Ale skubaniutki zaraz zorientował się , że zrobił źle i spierniczył pod biurko i łypał na mnie co zrobię. Powiedziałam mu dobitnie kto on jest (nazwa pochodzi od męskiego przyrodzenia:eviltong:) i poszłam się opatrywać. Harutek codziennie rano dostawał w ten sam sposób tabletki i takiej jazdy nie miał, a więc obecność Michała (obrona pańcia) spowodowała jazdeczkę. Szczerze powiem, że zaskoczył mnie, dłoń otwarta, pieszczotliwe słowa - niunio proszę masełko. Za bardzo zaufałam, moment nieuwagi i poduszka palca do gojenia. Na szczęście lewa dłoń, no ale jakby nie było trochę boli. Nie rusza się z pokoju na krok siedzi tam już ze trzy godziny.
Zobaczymy jak spacerek wypadnie o 15.00 , bo muszę go wziąć na ręce. Założę chyba rękawice narciarskie , grube Michała z jednym palcem. Ale numer !!!! :roll::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiam się cały czas jakim to słowem nazwała Yun GRYZIPALCA naszego :diabloti:...musze poczytać jakoweś księgi medycznie ,żeby zorientować się jak inaczej nazywa się męskie przyrodzenie pasujące....do :diabloti::evil_lol:...jamnika :x:roflt::roflt:

Nie mniej jednak bardzo współczuję Tobie Yun Kochana-no i Harremu też-jak bardzo musiał być skrzywdzony,że czasem takie reakcje są silniejsze.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/Celina12%20is%20on%20a%20distinguished%20road%20Avatar%20Celina12%20%20Do%C5%82%C4%85czy%C5%82%20%20%20%20%20May%202006%20Post%C3%B3w%20%20%20%20%2013,160%20%20Domy%C5%9Blnie%20%20%20%20%20%20Zastanawiam%20si%C4%99%20ca%C5%82y%20czas%20jakim%20to%20s%C5%82owem%20nazwa%C5%82a%20Yun%20GRYZIPALCA%20naszego%20...musze%20poczyta%C4%87%20jakowe%C5%9B%20ksi%C4%99gi%20medycznie%20,%C5%BCeby%20zorientowa%C4%87%20si%C4%99%20jak%20inaczej%20nazywa%20si%C4%99%20m%C4%99skie%20przyrodzenie%20pasuj%C4%85ce....do%20...jamnika"] Zastanawiam się cały czas jakim to słowem nazwała Yun GRYZIPALCA naszego ...musze poczytać jakoweś księgi medycznie ,żeby zorientować się jak inaczej nazywa się męskie przyrodzenie pasujące....do ...jamnika Nawet podobny tylko Harutek czarny:diabloti: Bardzo współczuję . No patrz swoją kochaną pancie w palec niegrzeczny piesio:cool3:
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

O 15.00 gotowe jamniory pod drzwiami, ja zakładam kożuch, Harutek (też na h !) z głową spuszczoną liże mi palce u nóg (przeprasza gnojek:eviltong::evil_lol:). Komenda siad a ten jak automat - siedzi. Zalożylam obróżkę i sio na dwór. Sam zszedł ze schodów, na spacerku z lekka przygłuchł, ale jak zapięłam smycz, momentalnie wzór wszelkich cnót :evil_lol:.
Powrót do domu i schody. Stanął i czeka. Wzięłam go na ręce i jak zwykle delikatnie po wejściu postawilam. Odruch oglądania się za siebie czy go nie pacnę w tyłek MA.:shake: Musialo to byc chyba całe 5 lat bo to aż się wierzyć nie chce. Przecież minęło już trzy lata w ewidentnym kurorcie i w pełni pozytywnych uczuć . Aż się dziwię. :shock:On mnie bardzo kocha i on wie, że ja jego też :loveu: (toksyczna miłość:eviltong::mad:).
A Ferka to moje złoto. Dzisiaj jej powiedzialam, że jest dla mnie drogocenna i najukochańsza. Mądrutka małpka od razu się przylepiła do myziania.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yunona']O 15.00 gotowe jamniory pod drzwiami, ja zakładam kożuch, Harutek (też na h !) z głową spuszczoną liże mi palce u nóg (przeprasza gnojek:eviltong::evil_lol:). Komenda siad a ten jak automat - siedzi. Zalożylam obróżkę i sio na dwór. Sam zszedł ze schodów, na spacerku z lekka przygłuchł, ale jak zapięłam smycz, momentalnie wzór wszelkich cnót :evil_lol:.
Powrót do domu i schody. Stanął i czeka. Wzięłam go na ręce i jak zwykle delikatnie po wejściu postawiłam. Odruch oglądania się za siebie czy go nie pacnę w tyłek MA.:shake: Musialo to byc chyba całe 5 lat bo to aż się wierzyć nie chce. Przecież minęło już trzy lata w ewidentnym kurorcie i w pełni pozytywnych uczuć . Aż się dziwię. :shock:On mnie bardzo kocha i on wie, że ja jego też :loveu: (toksyczna miłość:eviltong::mad:).
A Ferka to moje złoto. Dzisiaj jej powiedziałam, że jest dla mnie drogocenna i najukochańsza. Mądrutka małpka od razu się przylepiła do myziania.:loveu:[/QUOTE]

Całe nasze psiaki :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...