Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Kraków 27 - 28.06.2009


panienkabubu

Recommended Posts

[quote name='Shetanka']Wie ktoś, dlaczego na stronie WWW oddziału pisze, że w niedzielę Młodego Prezentera sędziuje Ewa Pyrchała, w później w rozkładzie na finałach, że finał MP ocenia Ety Goor z Izraela :crazyeye:[/quote]

Przenoszę... bo jak tak będzie na prawdę.. to będe się bała, że się nie dogadam :lol::oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 594
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cordia']a za wszystko dziekujemy pogodzie, McDzik tableteczki czosnek i grzac doopsko w lozku a nie przed kompem ;p

[/QUOTE]

komp się ze mna grzeje w lozku :lol: i to dopiero od dzis bo dzis jakis przelom w chorobie na plus :lol: tak to 4 dni lezalam plackiem bez zycia :placz: mam jeszcze 2 dni, moze cudem ozdrowieje :lol: a wlasnie nie wiem czy pogoda, bo czytalam ze zarazic sie mozna przez kontakt z osoba zarazona lub zakażone zarcie... w domu wszyscy zdrowi, wiec pewnie zjadłam cos na miescie :-(
Trzymac kciuki zebym wyzdrowiala i dojechala w pelni sil na cacib krakow :lol:

Ps. Moj pies spisuje sie super jako opiekun i termoforek :lol: Caly czas przy mnie czuwa :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Ps. Moj pies spisuje sie super jako opiekun i termoforek :lol: Caly czas przy mnie czuwa :loveu:[/QUOTE]


no bo Ty mu matka jaj nie rób, taka impreza sie szykuja a Ty mu numer chcesz wyciąc i nie jechac? stara sie chłopak jak może, w koncu to w jego interesie żeby Cie na nogi postawić :):diabloti::loveu::loveu: Pozdrawiamy i zyczymy powrotu do zdrowia w ekspresowym tempie :)

Link to comment
Share on other sites

Mógłby ktoś napisać od której godziny startuje wystawa w niedzielę ? ;)
I mniej więcej jakie rasy pojawią się rano ?

ja niestety będę mogła gdzieś do 11 ;c to nie wiem czy by mi się opłacało przyjeżdżać, także muszę się wszystkiego dowiedzieć

dzięki z góry za odpowiedz ;)

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie, czy na wystawę można wejść z psem którego się nie wystawia? Mam rodowodową yorczkę, której nie zamierzam wystawiać, ma komplet szczepień. Na wystawie jest sporo akcesoriów dla zwierząt a niektóre warto przymierzyć więc wolałabym mieć ją ze sobą;-) Więc, czy to możliwe?

Link to comment
Share on other sites

poszukuje dobrej duszyczki ktora mnie przygarnie w niedziele do autka w drodze na wystawe do Krakowa, zalezy mi wlasnie na niedzieli bo sie poumawialam z ludzmi a osoba z ktora mialam jechac najprawdopodopniej nie bedzie jechala bo musi isc do pracy :placz:

czy ktos moze mi pomoc ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolkablaszczyk']wg moich informacji spod pkp z tramwai to jadą pod AWF 4, 10 i 15. Jadą dość czesto wiec nie powinno być problemow z dojazdem. ja planuje byc w krakowie na pkp o 8.20 a o 8.30 mam tramwaj nr. 4 ktory powinien mnie zawiezc pod sam AWF :)[/QUOTE]

[B]Jolkablaszczyk [/B] z jakim psem będziesz i czy będziesz na przystanku blisko Galerii i dworca? :razz: Bo ja z koleżanką i naszymi psami również nastawiamy się na ten sam tramwaj co Ty i razem jakoś byłoby łatwiej bo to pierwszy raz tak same .. tu z pociągu, tu do tramwaju, tu stres żeby sobie dobrze wysiąść etc...

[B]EDIT[/B]
Ojej, właśnie dokopałam się dopiero do tego starszego postu:
[quote name='jolkablaszczyk']a o ktorej planowo masz byc w krakowie? bo jak co s to ja chetnie poprowadze :) ja jade na wystawe z moją suką alaskan malamute :)[/QUOTE]
No to mam nadzieje, że spotkamy się na przystanku :) ! Ufff

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik'][B]Jolkablaszczyk [/B] z jakim psem będziesz i czy będziesz na przystanku blisko Galerii i dworca? :razz: Bo ja z koleżanką i naszymi psami również nastawiamy się na ten sam tramwaj co Ty i razem jakoś byłoby łatwiej bo to pierwszy raz tak same .. tu z pociągu, tu do tramwaju, tu stres żeby sobie dobrze wysiąść etc...

[B]EDIT[/B]
Ojej, właśnie dokopałam się dopiero do tego starszego postu:

No to mam nadzieje, że spotkamy się na przystanku :) ! Ufff[/QUOTE]

to jak mnie zobaczysz gdzies między PKP a przystankiem tramwajowym z wilczastą suką AM to śmiało podejdź :)
A skąd jedziesz bo może w pociagu juz sie namierzymy ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolkablaszczyk']to jak mnie zobaczysz gdzies między PKP a przystankiem tramwajowym z wilczastą suką AM to śmiało podejdź :)
A skąd jedziesz bo może w pociagu juz sie namierzymy ?[/QUOTE]

A nie, my z drugiej strony :lol: Rzeszów -> Tarnów-> Kraków :lol: Ale planowany przyjazd 8:15 tak więc na ten 8:30 podejdziemy napewno :lol: No więc my się tam podczepimy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...