Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Kraków 27 - 28.06.2009


panienkabubu

Recommended Posts

[quote name='boksiedwa']Można tylko "pogratulować" bałaganu i braku kompetencji osobom z ZK Kraków :mad:
Psy zgłoszone i opłacone nie mogą wziąć udziału w wystawie bo paniom zaginęły dokumenty :angryy::angryy::angryy: Chyba pracują tam osoby zasiedziałe w dawnym systemie, którym wszystko wisi :crazyeye:[/QUOTE]

ja tez dostalam potwierdzenie dosc szybko i nie mialam problemow najmniejszych

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 594
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malenstwo']Ja mam zupelnie inne zdanie.[/quote]
No trudno żeby odczuwała boksiedwa radość z faktu ze ma zgłoszone psy i [COLOR=red][U][B]opłacone!!![/B][/U] [COLOR=black]i nie mogła je wystawić bo coś tam zaginęło.[/COLOR][/COLOR][COLOR=black] No zlitujcie się. Wydaje mi sie że powinni wszystko szybko wyjaśnić ,zadzwonić lub napisać meila i naprawić swój błąd. Też nie mam nic przeciwko O/Krak. ale mnie nic nie zginęło i wszystko jest w porządku. [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

No to przeciez jakies dokumenty ma ,ze wplacone,ze zgloszone.A jezeli zaczela z wysokiego c to znajac ogolnie ludzi drudzy odpowiedzieli w tej tonacji.I napewno nie trzeba ludzi z innej epoki i zasiedzialych.A sadze /czytacposty troche wyzej/,ze sprawa jest do zalatwienia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mona']Ja również.

Organizacja super :evil_lol:[/quote]
Skąd wiesz że organizacja super. Jeszcze dobrze auta nie wcisłaś na parking i nie zapłaciłaś np. 40 zł? Jeszcze nie widziałaś ringów czy są na tyle przestronne i ładnie skoszona trawa, jeszcze się nie rozlokowałaś i nie wiesz ile miejsca a ile psów będzie i ludzi na jednym metrze kwadratowym. Jeszcze wielu żeczy nie wiesz a twierdzisz ,że "Organizacja Super" .Na razie dostałaś numerek i potwierdzenie. Nie znoszę jak ktoś chwali dzień przed zachodem słońca. Z pewnością bedzie świetna impreza -i mam taką nadzieję ale daleki jestem od tego żeby stwierdzić że super organizacja. Pochwalę w poniedziałek dopiero.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Skąd wiesz że organizacja super.[/QUOTE]

Wiem to stąd że jestem na tej wystawie co roku od ponad 8 lat.
I nigdy się na organizacji nie zawiodłam ;)
Drobne niedociągnięcia każdemu mogą się zdarzyć.

[QUOTE]Jeszcze dobrze auta nie wcisłaś na parking i nie zapłaciłaś np. 40 zł? [/QUOTE]

Bogu dzięki,mieszkam niedaleko terenu wystawy i przyjadę na nią tramwajem:evil_lol:
Kilka razy byłam samochodem i bez problemu można go było zostawić na pobliskich uliczkach,nic nie płacąc :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malenstwo'] sobote i niedziele podobno bedzie dobrze lac.[/quote]
Wypluj te słowa ...hehehehe.. mnie to nie dotyczy ja na szczęście na Hali bo z ozdóbką ...ale nie życzę nikomu i sobie też deszczu . Trzeba wierzyć i pozytywnie myśleć ;będzie fajnie i pogodnie !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolkablaszczyk']na wp mowią ze w sobotę w krakowie będzie pochmurno ale bez deszczu .... zobaczymy...[/quote]

tego możemy się narazie trzymać :evil_lol: przynajmniej jest jedna dobra strona - nie będzie upału ;) ale w sumie to wszystko lepszeo d deszczu :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Na onecie i w TV mówią o ogromnych burzach.
Czyżby pierwszy Kraków od lat BEZ UPAŁU?:cool3:[/quote]
Wątpie
pewnie jak zawsze będzie upał :mad:a potem burza:evil_lol::diabloti::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iza']Wątpie
pewnie jak zawsze będzie upał :mad:a potem burza:evil_lol::diabloti::mad:[/quote]

Ja źle sprecyzowałam :cool3: Bo upał przecież może też być przy ulewie :cool3:
Chodzi mi o słońce i żar lejący się z nieba, no jak co roku. Hehe. Od czterech lat jestem w Krakowie i ZAWSZE tak było, już lepszy upał niż powodzie i błyski :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja będę już ósmy raz i ta wystawa kojarzy mi się automatycznie z upałem :evil_lol:

Ale któregoś roku pamiętam,że w sobotę rano słoneczko było,a później burza się zerwała i wszyscy s............. gdzie pieprz rośnie :roll:

Od wiatru poszły szyby przy górnym wejściu na halę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shetanka']Wie ktoś, dlaczego na stronie WWW oddziału pisze, że w niedzielę Młodego Prezentera sędziuje Ewa Pyrchała, w później w rozkładzie na finałach, że finał MP ocenia Ety Goor z Izraela :crazyeye:[/quote]
Dobre pytanie :evil_lol:

A ja jeszcze raz spytam.

[B]Czy ktoś mógłby pożyczyć psiaka do MP na niedziele?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mona']Ja będę już ósmy raz i ta wystawa kojarzy mi się automatycznie z upałem :evil_lol:

[B]Ale któregoś roku pamiętam,że w sobotę rano słoneczko było,a później burza się zerwała i wszyscy s............. gdzie pieprz rośnie[/B] :roll:

Od wiatru poszły szyby przy górnym wejściu na halę :evil_lol:[/quote]

nie strasz nawet :shake:

Chociaż - jak wszyscy uciekną, to sami na BISy zostaniemy buahah :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...