Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Kraków 27 - 28.06.2009


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 594
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='McDzik']Obym się nie pogubiła. Liczę, że pod dworcem wpadnę na jakiś zorientowanych dogomaniaków i psim tropem dojedziemy na wystawę ... bo ja też pociągiem :lol:[/QUOTE]

a o ktorej planowo masz byc w krakowie? bo jak co s to ja chetnie poprowadze :) ja jade na wystawe z moją suką alaskan malamute :)

Link to comment
Share on other sites

Witam. Jak mozna sprawdzic ile jest psów wystawianych w danej rasie i klasie??? i mniej więcej , o której jest "moja kolej"???

Na wystawe idziemy pierwszy raz (klasa młodzież)- nie mam pojęcia jak to wszystko wygląda - ogólnie jestem w panice..

Czy nr ,który przyszedł mi pocztą to jest ten pod którym będzie tam wystawiany mój psiak??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MOORA']Witam. Jak mozna sprawdzic ile jest psów wystawianych w danej rasie i klasie??? i mniej więcej , o której jest "moja kolej"???

Na wystawe idziemy pierwszy raz (klasa młodzież)- nie mam pojęcia jak to wszystko wygląda - ogólnie jestem w panice..

Czy nr ,który przyszedł mi pocztą to jest ten pod którym będzie tam wystawiany mój psiak??[/quote]

[url]http://www.tak-soft.pl/ZKwP-Krakow/plan_sedziowania%20na%20Ring%20A4.pdf[/url] - tutaj jest wszystko. Znajdujesz sobie rasę, tam masz podane ile psów i w jakiej klasie, oraz podaną godzinę o której zaczyna się rasa.

A numerek - ten co przyszedł 'do naklejenia' - tak, z resztą możesz się upewnić znajdując swoje nazwisko tutaj;

[url]http://www.tak-soft.pl/ZKwP-Krakow/Katalog_Spis_Wystawcow_str_262-303.pdf[/url]

Link to comment
Share on other sites

aaaa dzięki , dzięki

a jeszcze mam pytanko : bo w liście który dostałam poczta jest napisane "przyjmowanie psów w godz. 7.30-9.30- czy w tych godz. juz musze tam byc ?? czy mam przyjśc dopiero na godz. wystawiania mojej rasy ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MOORA']aaaa dzięki , dzięki

a jeszcze mam pytanko : bo w liście który dostałam poczta jest napisane "przyjmowanie psów w godz. 7.30-9.30- czy w tych godz. juz musze tam byc ?? czy mam przyjśc dopiero na godz. wystawiania mojej rasy ???[/quote]
Ja to samo mam pytanko.
Dostałem dzisiaj potwierdzenie i numerek. Czy jak mam te papierki to muszę jeszcze coś załatwić w sekretariacie czy mogę iść prosto na swoj ring. Bo w tym zgłoszeniu piszą "Przyjmowanie psów w godz. 7.30-9.30" a ja sie wystawiam o 12.00 to nie chciałbym tak wcześnie tam pojechać . Dzięki z góry za info

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yanni']Ja to samo mam pytanko.
Dostałem dzisiaj potwierdzenie i numerek. Czy jak mam te papierki to muszę jeszcze coś załatwić w sekretariacie czy mogę iść prosto na swoj ring. Bo w tym zgłoszeniu piszą "Przyjmowanie psów w godz. 7.30-9.30" a ja sie wystawiam o 12.00 to nie chciałbym tak wcześnie tam pojechać . Dzięki z góry za info[/quote]


odbierasz sobie katalog a potem maszerujesz na ring, mozesz byc o ktorej ci sie tylko podoba :p

Link to comment
Share on other sites

kurcze a ja jeszcze nie dostalam listem potwierdzenia, zawsze przezywam koszmar czy je dostane na czas.
U mnie jest sporo konkurencji, w beagle w sobote jest 63 sztuki a w niedziele 67 sztuk ja mam w klasie mlodziezy w sobote 17 suk a w niedziele 19 suk... w otwartej jest mniej bo w sobote 5 a w niedziele 9.... bedzie ciekawie....

I prawdopodobnie bede miec miejsce w samochodzie dla jednej osoby z niewielkim psem, wieczorem postaram sie to info potwierdzic...Chetnie bysmy wzieli kogos ze wzgledu na koszty podrozy. Takze jesli kto bylby chetny jedziemy z Bydgoszczy, niech pisze PW a ja dam wieczorem znac czy to aktualne...

Link to comment
Share on other sites

Juz wiem na pewno ze [B]mam miejsce[/B] w samochodzie dla jednej osoby z niewielkim psem. Moge zabrac z [B]Bydgoszczy[/B] lub z [B]Torunia[/B] lub gdzies na trasie. Wyjezdzamy w piatek do poludnia jedziemy na oba dni wiec powrot przewidujemy albo w niedziele albo w poniedzialek do poludnia wyjazd z Krakowa. Osoby zainteresowane zapraszam na PW.

Link to comment
Share on other sites

Można tylko "pogratulować" bałaganu i braku kompetencji osobom z ZK Kraków :mad:
Psy zgłoszone i opłacone nie mogą wziąć udziału w wystawie bo paniom zaginęły dokumenty :angryy::angryy::angryy: Chyba pracują tam osoby zasiedziałe w dawnym systemie, którym wszystko wisi :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Ja mam zupelnie inne zdanie. [/QUOTE]

Ja również.

Organizacja super,info z pierwszej ręki.Potwierdzenie zarówno meilowe jak i papierowe dotarły do mnie w tempie ekspresowym.

Niektóre oddziały mogą/powinny się uczyć od Krakowskiego jak DOBRZE zorganizować wystawę tej rangi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...