Jump to content
Dogomania

Wystawa Światowa 2009 - Bratysława


Frytela

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]:angryy: no weż NIE KRACZ i nie zabijaj naszych MARZEŃ !!! :angryy:[/B]
oczywiscie że szczenie moze nie przezyć, albo może być piękne ale z wadą zgryzu albo może być brzydkie jak noc albo może złamać ogon albo może być wszystko cacy ale 70km przed wystawą zepsuje się auto i nie zdążymy z naszą nową gwiazdą na ring, albo będzie epidemia i odwołają Światówke w Bratysłąwie albo nie wiem co tam jeszcze umrze ktoś ważny dla Słowaków i zrobia żałobe narodową i też sie wystawa nie odbędzie bo będzie zakaz imprez

[B]:roll: ALE NIE ZABIJAJ MARZEŃ KOBIETO !!![/B] :roll: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzia&Marszi&Irys']ja sie zastanawiam, narazie zobaczymy jak nam na Nitrze pójdzie :)[/QUOTE]

Magda a co ty mowisz! Gdzie porównywać 5 miesiecznego dzieciaka z prawie 18 miesiecznym chłopem! Jedziecie bez dyskusji i zdobywacie zw.swiata :evil_lol::evil_lol::evil_lol:


Nam troche sedzia nie odpowiada (Slowak) ale blisko jest to tez jedziemy ;)

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ w tym roku odpuściłam sobie Budapeszt to Bratysławy już nie podaruje.:mad:
[B]Elitesse, [/B]chętnie wezmę jakiś namiar na hotel. Planuje pojechać tak jak do Poznania.Wyjechać dzień przed, spać w Bratysławie, rano wystawa, a po wystawie do domciu :)
Kurcze, rok do wystawy,a tu trzeba już zgłaszać, już rezerwować itd. Całe szczęście mój pies jest już fizycznie obok mnie, a na światówce wystartuje w pośredniej :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaladan']Ha! Moje dziecko się załapie na młodzież. Wystawa 8-11.10 a mała 13 października kończy 18 miesięcy :)

Tylko dlaczego ten sędzia? :placz:[/quote]

My tyle szczescia co do wieku nie mamy:(
Moje maluchy niestety w polowie wrzesnia spadaja do posredniej:placz:
A co do sedziow to tez nie skacze z radosci, takie zycie.
Mam tylko nadzieje ze uda mi sie na dwoch ringach w posredniej nie wchodzic jednoczesnie:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Chore to wszystko....... Terminy mnie rozwaliły.
Na dzień dzisiejszy jechałabym z trzema psami, ale co się stanie do października czy listopada.....:mdleje: kto to może wiedzieć?
Może mi ich przybyć, może stado mi się pomniejszyć....Mogą być szczeniaki (bo są i plany hodowlane na 2009rok).......
Skąd ja mogę wiedzieć w lutym co będzie za ponad pół roku?:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Agasia']Dobra, ale.... BIS Puppy jest moj! :diabloti:[/quote]
[COLOR=Navy][B]
o przepraszam bardzo, bis puppy będzie należał do mnie :diabloti::p:eviltong:[/B][B]
Jeszce puppy nie spłodzony, ale w październiku to już będzie puppy:loveu:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...