Jump to content
Dogomania

Wystawa Światowa 2009 - Bratysława


Frytela

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kaladan']Wiem Kasiu, pytałam konkretnie o ten hotel Star :) Kardy kredytowej nie posiadam dlatego pytam jakie tam są opcje.[/quote]


aaaa rozumiem...;) no to rzeczywiście, dziewczyny które już rezerwowały tam noclegi będą Ci mogły pomóc.
Ja jak rezerwowałam swoje pokoje, to nie musiałam nic płacić wcześniej... hotel 3 km od wystawy... rezerwowałam koniec grudnia/początek stycznia, a jak teraz patrze to już wogóle wolnych pokoi nie mają :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Potrzebuje pomocy. Chce zrobic przelew internetowy z PKO SA i nie wiem jaka opcje dotyczaca oplat mam zaznaczyc. W jednej, gdzie przelew wynosi 8,00 koszty pokrywa osoba wplacajaca i odbiorca (nie wiem o jakie koszty oprocz prowizji chodzi), kolejne dwie opcje - koszty pokrywaja wplacajacy i odbiorca (okolo 150 zl za przelew!!).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ankacyganka']Potrzebuje pomocy. Chce zrobic przelew internetowy z PKO SA i nie wiem jaka opcje dotyczaca oplat mam zaznaczyc. W jednej, gdzie przelew wynosi 8,00 koszty pokrywa osoba wplacajaca i odbiorca (nie wiem o jakie koszty oprocz prowizji chodzi), kolejne dwie opcje - koszty pokrywaja wplacajacy i odbiorca (okolo 150 zl za przelew!!).[/quote]

Może się mylę, ale jak wybierzesz opcję pokrywa wpłacający i odbiorca to na konto organizatorów nie dotrze pełna kwota (bo jej cześć zostanie przekazana na opłaty) i będziesz musiała dopłacić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ankacyganka']Potrzebuje pomocy. Chce zrobic przelew internetowy z PKO SA i nie wiem jaka opcje dotyczaca oplat mam zaznaczyc. W jednej, gdzie przelew wynosi 8,00 koszty pokrywa osoba wplacajaca i odbiorca (nie wiem o jakie koszty oprocz prowizji chodzi), kolejne dwie opcje - koszty pokrywaja wplacajacy i odbiorca (okolo 150 zl za przelew!!).[/quote]


Ja zawsze wysyłam za granicę te opcje gdzie płace ja i odbiorca ( najniższe koszty za przesłanie ) . nigdy nie doplacałam .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia_i_Łukasz']Dopiero czekam na rodowód mojej suni i w związku z tym mam dylemat przy wypełnianiu zgłoszenia :( W rubryce Registration No. mam wpisać numer matryki czy "w przygotowaniu"?[/quote]


Mam to samo . Pojechałam do zwiazku ,tam zadzwoniono do Bratyslawy . W te rubryke wpisac mialam numer rejestracji oddzialowej , trzeba bylo tez wyslać ksero metryki z pieczatkami zwiazku a rodowód mam doslac jak tylko go bede miala ( oczywiście ksero )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneta...i..bouvier']nio ja dlatego zalozylam konto w ing :diabloti:[/quote]


Zrobiłam podobnie i już wszystkie przelewy zagraniczne wychodzą mi z tego konta, opłata za przelew wynosi 5 zł, bez względu na kwote wysyłanego przelewu... jest "delikatna" różnica w cenach w porównaniu np. z PKO.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']Mam to samo . Pojechałam do zwiazku ,tam zadzwoniono do Bratyslawy . W te rubryke wpisac mialam numer rejestracji oddzialowej , trzeba bylo tez wyslać ksero metryki z pieczatkami zwiazku a rodowód mam doslac jak tylko go bede miala ( oczywiście ksero )[/quote]

Ślicznie dziękuję za pomoc :calus:Teraz już spokojnie mogę wysłać zgłoszenia :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']a ja wpisałam PKR - zadzwoniłam i powiedziała mi miła pani że jak najbardziej jest OK bo ich interesuje PKR a nie nr rej w oddziale. Dostałam od razu potwierdzenie ze doszło i jest OK i przyjęte :multi:

wiec co Pani to inna odpowiedź :evil_lol:[/quote]

ja też wpisałam nr PKR, hodowca od którego kupiłam suczkę powiedział mi że na całym świecie w rodowodach jest tylko jeden nr (nr rodowodu), tylko u nas jest dodatkowo jeszcze nr rejestracji oddziałowej który jest potrzebny tylko na potrzeby Polskich wystaw.

Link to comment
Share on other sites

Ja wysłałam zgłoszenie z numerem rejestracji oddziałowej i kopią metryczki bo jeszcze nie mam rodowodu. Rozmawiałam ze znajomą hodowczynią ze Słowacji i powiedziała, że będzie zgłoszenie przyjęte, tylko właśnie dosłać kopię rodowodu jak już przyjdzie.

A przelew robiłam z konta koleżanki z ING bo w innych bankach koszmarnie drogo jest. Kopię potwierdzenia dołaczyłam do zgłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...