Jump to content
Dogomania

Wystawa Światowa 2009 - Bratysława


Frytela

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A my ponawiamy pytanie, która stawka obowiązuje nas na klubówce retrieverów ?
[B][COLOR=red][FONT=Arial]1st closing date [/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=red][FONT=Arial]Member / non-member[/FONT][/COLOR][/B]
[B][FONT=Arial]30€/45€[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cotons rule!']Nie wiem, czy ja niedowidząca jestem, ale nie mogę wypatrzeć drugiej wystawy dla mojej rasy.
Czyżby cotonki wystawiały się w Bratysławie tylko jeden raz?:placz:
pozdr.[/quote]
Witaj, witaj, Koffana!
Może macie tak, jak baski. tylko 1 wystawa, nie mamy żadnych klubówek, specjalistycznych itp.


Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Witaj, witaj, Koffana!
Może macie tak, jak baski. tylko 1 wystawa, nie mamy żadnych klubówek, specjalistycznych itp.


Pzdr.[/quote]

Witaj Asiaczku.
To smutne , jeśli ani baski, ani cotonki nie zasłużyły sobie na jakąś ekstra wystawkę.
Zaczęłam szukać, bo trzeba już pomału myśleć o jakimś hotelu. Chociaż nie wiem, po przeczytaniu tego wątku, czy słowo 'pomału' jest tu właściwe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']My dwie noce bo swiatowa i klubowa ras tybetańskich . Chyba będę teraz juz placila za wystawe swiatowa bo euro tak szaleje ,ze chyba nie bedzie lepiej tylko gorzej .[/quote]

no to się na obu wystawach zobaczymy ;)

moja przepowiednia
gorzej będzie myśle że jeszcze przez kilka tygodni, później stanie i będą maleńkie whania w górę , w dół aż w końcu zacznie spadać, oby przed końcówką czerwca ;) na to licze teraz to... już 4,8zł...

Link to comment
Share on other sites

Czy jest ktoś zorientowany w opłatach i zgłoszeniach na światówkę w Bratysławie, tzn., czy zgłaszając np. w pierwszym terminie do 28 lutego należy też opłacić wystawę do tego terminu? Czy można zapłacić później (np. w kwietniu) 60 euro????

Link to comment
Share on other sites

Terminy dotyczą zarówno zgłoszeń jak i opłat. Jeśli teraz wyślesz zgłoszenie, a zapłacisz później, to obowiązuje cena jak za kolejny termin. Na miejscu pewnie jak za termin ostatni.

Ja mam z głowy ;) Dziś w Brnie zgłosiłam sucz i zapłaciłam na miejscu jak za 1 termin ;) I bez przelewu i bez kłopotu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juta']A czy mogę liczyć na podanie namiaru na jakiś bardzo tani hotel w pobliżu wystawy?[/quote]

Wątpię, żeby znalazło się coś w pobliżu i taniego... niestety już późno, więc albo drogo, ale trochę dalej...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...