Jump to content
Dogomania

Wystawa Światowa 2009 - Bratysława


Frytela

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kaladan']No niekoniecznie. Rozumiem, że to są osoby, które zgłosiły kiedyś psa na wystawę, ale nieprzyjechały i nie zapłaciły. A to jest niewporządku.
Jak inaczej zwiazki mają z tym walczyć?[/quote]
Zgadzam się w pełni, że to niewłaściwe postępowanie właścicieli psów.
Związki mają nie przyjąć ich na wystawę przed uregulowaniem zaległości.
Ci, którzy zechcą pojechać na światówkę i tak wpłacą.
Ci, którzy nie - pozostaną dalej dłużnikami ;)
Tak więc publikacja listy jest rodzajem odwetu w dodatku nieskutecznego...
Nie wiem jak u nich, ale w Polsce jest to w dodatku niezgodne z prawem ;)

Link to comment
Share on other sites

Dream,
zauważ jak długa jest ta lista i zauważ, że po podliczeniu całości wszyscy wystawcy są im winni: [B]38225 EURO[/B].
To chyba sporo, co?
Uważam, że opublikowanie listy z dłużnikami i wypunktowanie kto ile powinien zapłacić, by móc zgłosić na światówkę, to bardzo dobry pomysł.
Ludzie są ludźmi, uwierz, że wielu z tych znajdujących się na liście, zapłaciłoby tylko za światówkę, a nie za pozostawiony po sobie dług....
A co oni mogą? Listownie? Sądem straszyć? Jak mają odzyskać swoje 38tysięcy euro? (jest to okolo 150.000zł)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Dream,
zauważ jak długa jest ta lista i zauważ, że po podliczeniu całości wszyscy wystawcy są im winni: [B]38225 EURO[/B].
To chyba sporo, co?
Uważam, że opublikowanie listy z dłużnikami i wypunktowanie kto ile powinien zapłacić, by móc zgłosić na światówkę, to bardzo dobry pomysł.
Ludzie są ludźmi, uwierz, że wielu z tych znajdujących się na liście, zapłaciłoby tylko za światówkę, a nie za pozostawiony po sobie dług....
A co oni mogą? Listownie? Sądem straszyć? Jak mają odzyskać swoje 38tysięcy euro? (jest to okolo 150.000zł)[/quote]
mogą nie przyjąć dłużnika na światówkę bez uregulowania zaległości i z tego co wiem robią tak na wystawach międzynarodowych;
po co więc cały ten show?
chciałbym zobaczyć tę listę po światówce :D
śmiem przypuszczać, że będzie niewiele mniejsza :D
dlatego właśnie nazwałem to działanie nieskutecznym odwetem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dream']mogą nie przyjąć dłużnika na światówkę bez uregulowania zaległości i z tego co wiem robią tak na wystawach międzynarodowych;
po co więc cały ten show?
chciałbym zobaczyć tę listę po światówce :D
śmiem przypuszczać, że będzie niewiele mniejsza :D
dlatego właśnie nazwałem to działanie nieskutecznym odwetem ;)[/quote]

Może po to, by uniknąć miliarda telefonów, maili i zapytań dlaczego pies nie został przyjęty, może po to, by nie pisać setek informacji, że nie przyjęto psów od danego właściciela, bo to zajmuje wiele czasu przy tak dużej ilości dłużników, może po to, by niektórzy z wystawców nie przyjeżdżali na marne (tacy ludzie z Włoch, czy Austrii), często zdarza się tak, że zastanawiamy się, czy jesteśmy przyjęci (przecież chyba nie będzie imiennej stawki?) bo nie otrzymaliśmy potwierdzenia.

Ja uważam, że to super pomysł i tyle ode mnie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Ja tez uważam, że to dobry pomysł. Tak robi juz Austria, może i inne kraje równiez. Nie wiem.
Moja koleżanka kilka lat temu miała taką sytuację, że zgłosiła, nie zapłaciła (miała płacić na miejscu) i... nie pojechała. W następnym roku razem ze mną zgłosiła swojego psa do Austrii i ja dostałam "normalne" potwierdzenie, a ona, że pies zostanie przyjęty dopiero po uregulowanie należności. I to nie "na miejscu", ale na konto. Jak nie będzie zaksięgowane - pies nie będzie przyjęty. Koleżanka zapłaciła obie kwoty i tę zaległą i tę bieżącą. I potem, na wystawie, nie było juz żadnych problemów.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz']
[B][COLOR=navy]o przepraszam bardzo, bis puppy będzie należał do mnie :diabloti::p:eviltong:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy]Jeszce puppy nie spłodzony, ale w październiku to już będzie puppy:loveu:[/COLOR][/B][/quote]


Ej, ej, ej.... Pamiętajcie, że jeszcze ja jestem!!!:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlaNowak']Ej, ej, ej.... Pamiętajcie, że jeszcze ja jestem!!!:eviltong:[/quote]

Ala bedziesz miała maluszka? No to koniecznie musimy zobaczyć Was na ringu w Bratysławie, bo też się przymierzamy z Hoshinką do wystawy :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:loveu::loveu: "ten Bis dla mnie" a "ten BIS dla mnie " :mad: a ja chciałam powiedziec że siatówkę będę miała wyjątkowo pracowitą :razz: i w np w JUNIORY uderzam podwójną siłą :multi: wiec tak łatwo BISa nie oddam :lol:

już się cieszę na tą wystawę - lubię jak za granicą jest dużo polaków i do tego wzajemnie się wspierają :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...