Jump to content
Dogomania

Prosimy o pomoc dla karmicielki kotów i psów z Warszawy!!!


Olena84

Recommended Posts

  • Replies 649
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Saphirko, może poczekajmy jeszcze chwilkę? Może się uda.

Taki mały off :oops: Ziutka szuka domku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/malenka-ziutka-stracila-brata-potrzebuje-domu-123372/#post11124277"][U][IMG]http://images6.fotosik.pl/311/158edc468138ff6e.gif[/IMG][/U][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']
Serdeczna prośba do wszystkich, zwłaszcza z Warszawy -mama pani Ewy zabija czas robiąc dziwne rzeczy na szydełku. Teraz zużyła już wszystkie resztki i bardzo cierpi z tego powodu. Jak któraś ma jakieś resztki wełny,żerówki, kordonku itp,to ją wspomóżcie,pliiissss[/quote]

Mam bardzo dużo pieknej nowej wełny. Chętnie oddam, tylko muszę przekopać strych ;)

Link to comment
Share on other sites

witajcie :)

przepraszam, że się wcinam - przeczytałam całość i nie mogę przestać mysleć :(
czy ktoś wie lub może sprawdzić jaki jest koszt leków dla obu Pań? Ja rozumiem, że tu zwierzęce forum ale od ich kondycji los zwierzaków zależy :)

bo tak sobie myslę, że jak będzie znana kwota to jakoś łatwiej się ją uzbiera ...

chyba że te leki już kupione - to przepraszam :)

i jeszcze jedno - czy one nie potrzebują czegoś dla siebie? nie wiem - pościel czy ubrania? coś o środkach czystości było - można bardziej konkretnie? coś mogę pomyśleć nad tego typu rzeczami - może się coś wykrzesze :)

Link to comment
Share on other sites

może ktoś kto się z nimi widuje rzuci okiem przy okazji ;)

swetra, kurtki czy butów lub koca raczej nie rozda :)

no i te leki kluczowe ...

nie znam tej Pani ale powiem tak pół żartem, że na kilka znanych mi starszych osób działa metoda - a zostawię może się przyda bo u mnie zawadza - plus kupiłam sobie ale za duże/za małe i nie mam co z tym zrobić :) - jakos wtedy czują się ,,usprawiedliwone" i wezmą skoro i tak nie potrzebne :cool1:

sweter czy kurtkę (czapka, szalik, rękawiczki) mozna na oko ocenić - może ona nie ma i marznie jeszcze gdzieś tam po nocy :shake:

no i leki, leki - proszę dowiedzcie się czy one sie leczą - jeśli nie to ile kosztują lekarstwa ...

Link to comment
Share on other sites

Blss ! wystarczy spojrzeć na zdjecia żeby widzieć, że potrzeba wszystkiego. Myślę, że ciepla odzież, kocyki, reczniki , posciel itp. bardzo sie przyda. no i ta włóczka. Adres podaje olena na pw. Pieniadze na prąd i leki - podaje swoje konto Margo. Na razie na jakies 2 tygodnie sytuacja opanowana, ale wiadomo, ze niedługo znów będą problemy. Potrzebne też są włóczki do robotek ręcznych dla Mamy pani Ewy i rękawiczki dla Pani Ewy. Ma straszny stan zapalny skory i musi nosic rekawiczki. Oczywiście karma i żwirek w kazdej ilości.

Link to comment
Share on other sites

Pani Ewa bardzo się boi przyjąć coś dla siebie. Boi się, że ludzie będą mówić, że ona się wykorzytuje zwierzęta, żeby się wzbogacić.
Tłumaczyłam Pani Ewie, że to nie ma najmniejszego znaczenia czy zapłacimy prąd czy kupimy karmę. Jak będzie miała opłacony prąd to pieniądze przeznaczy na zwierzaki, jak kupimy karmę to będzie miała na prąd. Jakby nie patrzył pomoc otrzymają zwierzęta, a nie ona jako ona. Ciężko jest ją przekonać. Jest może nie tyle dumna, ile przerażona myślą, że ktoś ją posądzi o nieuczciwość. A ona nieba by przychyliła gdyby była w stanie.
Tlumaczylam również Pani Ewie, że mamy świadomość na co przeznaczamy pieniądze i skoro chcemy je przeznaczyć, to cel nam odpowiada.


Może dziś uda mi się do niej podjechać, to wyciągnę info o lekach i o tym co jej potrzeba. Mam przynajmniej taką nadzieję :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...