Jump to content
Dogomania

Prosimy o pomoc dla karmicielki kotów i psów z Warszawy!!!


Olena84

Recommended Posts

  • Replies 649
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Skoro Zmysł chwilowo pożar ugasił, to poważniejsze decyzje będzie mozna podjąć razem z panią Ewa w sobotę - wtedy się do niej wybieramy...
Dowiemy się, u kogo juz prosiła o pomoc, co ze wsparciem gminy itp...Na darmowe sterylki bym nie liczyła, to się raczej nie zdarża w Warszawie...Może uda się poszuwkać żródeł taniej karmy...

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że w przypadku Pani Ewy nie będzie aż tak źle jak jest w Przemyślu u Pani Romy. Jeżeli udałoby się załatwić tanią karmę/ w tym specjalistka jest Gagata/ to spadłyby koszty utrzymania zwierzaków i ze zbiórek i bazarków można bez problemu pomóc. Myślę, że Pani Ewa utrzyma się z emerytury jezeli pomożemy w wyżywieniu tej kociarni.
Co do sterylek , to bez pomocy fundacji, urzędu nikt prywatnie nie jest w stanie ponieść takich kosztów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saphira']Ja też słyszałam o talonach, które dostaje się w niektórych miastach, ale to pewnie też trzeba już załatwiać ,żeby dali w przyszłym roku. Pod koniec roku zawsze planują budżet i wtedy najlepiej o coś zawalczyć.[/quote]
mnie kiedyś pomogła Fundacja Canis-sfinansowała sterylki działkowych kocic, a kometa gdzieś tu pisała o darmowych sterylkach, wyslijcie jej priwa.......

Link to comment
Share on other sites

Odi ma 40 kg karmy dla kotów . Moze ja przekazac Pani Ewie. Problem w tym, że karma jest w Gorzowie Wlkp. i trzeba ja zawieźć do W-wy.
Cytuje Odi :
Saphiro, mówisz - masz:lol:
Zgodnie z Twoim życzeniem całe 40,00 kg suchej karmy dla kotów marki PROGEO z przyjemnością przekażę Pani Ewie.
Karma jest u mnie w domu, jak słusznie zauważyła Aga, w Gorzowie Wlkp.
Trzeba pokombinować z transportem i w jakiś sposób dostarczyć tę karmę do Pani Ewy. Gdyby ktoś z Was miał jakiś pomysł na transport, to proszę się ujawnić.
Na chwilę obecną nie planuje żadnych wojaży, gdyż jestem totalnie uziemniona naszą psią Rodziną oraz Tymczasowiczami.

Przy okazji - mam skierowanie z Urzędu Miejskiego na bezpłatną sterylizację kociczki norweskiej leśnej (bez papierów, za to zaczipowana i z książeczką zdrowia:p)
Termin sterylizacji ustaliłam na jutro.

Macie jakis pomysł ? Mnie to raczej nie po drodze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...