Jump to content
Dogomania

Prosimy o pomoc dla karmicielki kotów i psów z Warszawy!!!


Olena84

Recommended Posts

Czy ktos wie co z receptami na leki Pani Ewy ? Ona ich dobrowolnie nie wykupi. Z tego co wiem wszystkie pieniądze przeznacza na karmę dla kotów. Może za te uzbierane środki wykupić leki. Kiedy będą opłaty do zrobienia i w jakiej wysokości ? Musimy wiedzieć wszystko zanim będzie rozpacz, że np. chcą prąd odłączyć.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 649
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='elmira']Ja mam ok. 5 kg karmy dla kotów + włoczkę dla Pani Ewy. Jutro podrzucam nakretki na Podskarbińską ok. 18-19. Znajdzie sie ktoś w pobliżu. Odemnie z Pruszkowa niedaleko, ale w tych korkach w Warszawie:shake: koszmar.[/quote

Elmirko, podaj mi na PW swój nr telefonu - mam niedaleko, więc z chęcią od Ciebie odbiore i zawiozę do Pani Ewy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Już się dowiedziałam co i jak :)

A więc:

leki Pani Mama: (pisane ze słuchu, więc mogą być literówki)
insulina Mixtard Actrapid pencil (żółte opakowanie)
insulina Mixtard 50 pencil (zielonkawe opakowanie)

Tenox 5 mg
Priniwil (chyba 20)
Vicebrol 5
Vasilip 5
Kardin 40 (na serce)
Captopril 25 (na obniżenie ciśnienia)
Ostolek ( na osteoporozę)
Urinal (kamienie w nerkach)

to te podstawowe


Pani Ewa:

Tertensiv (Na obniżenie ciśnienia - chyba - albo to, albo to niżej)
Enarynal
Milurit (na spuchnięte nogi)


Jeśli chodzi o opłaty to światło zapłacone, został czynsz 430 zł. (ma wzrosnąć) i telefon 140 zł.

Pani Ewa prosi o karmę, choćby suchą.



Ktoś (wybaczcie, zapomniałam kto) ma przywieźć do Pani Ewy 4 tyg. kociaka, który "ma zniknąć". Pani Ewa boi się go wziąć, bo i nie ma czasu się nim zajmować i boi się o koty w domu, które są niezaszczepione. Macie jakiś pomysł co zrobić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmira']Ja mam ok. 5 kg karmy dla kotów + włoczkę dla Pani Ewy. Jutro podrzucam nakretki na Podskarbińską ok. 18-19. Znajdzie sie ktoś w pobliżu. Odemnie z Pruszkowa niedaleko, ale w tych korkach w Warszawie:shake: koszmar.[/quote]
to chyba ja znajdę się w pobliżu;) ale wrzuć telefon, powinniśmy się jakoś dokładniej umówić;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margo05']Już się dowiedziałam co i jak :)

A więc:

leki Pani Mama: (pisane ze słuchu, więc mogą być literówki)
insulina Mixtard Actrapid pencil (żółte opakowanie)
insulina Mixtard 50 pencil (zielonkawe opakowanie)

Tenox 5 mg
Priniwil (chyba 20)
Vicebrol 5
Vasilip 5
Kardin 40 (na serce)
Captopril 25 (na obniżenie ciśnienia)
Ostolek ( na osteoporozę)
Urinal (kamienie w nerkach)

to te podstawowe


Pani Ewa:

Tertensiv (Na obniżenie ciśnienia - chyba - albo to, albo to niżej)
Enarynal
Milurit (na spuchnięte nogi)


Jeśli chodzi o opłaty to światło zapłacone, został czynsz 430 zł. (ma wzrosnąć) i telefon 140 zł.

Pani Ewa prosi o karmę, choćby suchą.



Ktoś (wybaczcie, zapomniałam kto) ma przywieźć do Pani Ewy 4 tyg. kociaka, który "ma zniknąć". Pani Ewa boi się go wziąć, bo i nie ma czasu się nim zajmować i boi się o koty w domu, które są niezaszczepione. Macie jakiś pomysł co zrobić?[/quote]

to chyba o te leki chodzi ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmira']Ja mam ok. 5 kg karmy dla kotów + włoczkę dla Pani Ewy. Jutro podrzucam nakretki na Podskarbińską ok. 18-19. Znajdzie sie ktoś w pobliżu. Odemnie z Pruszkowa niedaleko, ale w tych korkach w Warszawie:shake: koszmar.[/quote]

Dziękujemy [COLOR=red][B]Elmirze[/B][/COLOR] za karmę dla kotków i włóczkę dla Pani Mamy :loveu:

W tej chwili mam "na stanie" 40 kg od Odi i 5 kg od Elmiry.
Dzisiaj Pani Ewy nie było w domu, więc połowę tego, co dostałam od dziewczyn zawiozę jej jutro.
Skontaktuję się również z Kometą.

Link to comment
Share on other sites

nazwy duzymi literami to nazwy handlowe-patrzcie na nazwy drobnym drukiem to nazwy chemiczne leku.jest mnostwo odpowiednikow powyzszych produkowanch przez inne firmy,jest pare bledow np.vasilip nie ma dawki 5mg,ostolek nie okreslono dawki to samo z enarenalem itp.,jesli ktos ma 5mg to mozna dac i bierze sie dwie tabl.lub 10mg dzieli na pol,enarenal bedzie wycofany wiec jesli macie inne leki z tej grupy to dajcie powiem jak zamienic.spytajcie w aptece lub zostawicie tej pani to powiem jak to zrobic jak bede w warsazawie.

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że pomoc jest potrzebna we właściwym zorganizowaniu żarełka dla kotów. Pani Ewa kupuje w detalu i dźwiga własnoręcznie, codziennie takie ilości karmy, które w zasadzie są hurtowe. Gdyby kupowała karmę w hurtowni to pewnie i transport by był - dowóz na miejsce. Po co ona to dżwiga i czas traci ? :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...