Jump to content
Dogomania

Zostawili pod krzyżem. Czekała tydzień...Zjawiskowa została w DT na stałe!


Masza4

Recommended Posts

  • Replies 413
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No przecież już zainteresowanie jest!ja jestem zainteresowana adopcją suni:lol:Czekamy aby sunia się zaaklimatyzowała aby poznać lepiej jej charakter.U mnie ważne jest aby sunia nie była strachliwa, była łagodna i lubiła się bawić.Bo jak już mówiłam mam małego synka który jest ruchliwy i głośny.

Link to comment
Share on other sites

Jasne, ziele77.
Jednak chciałabym, żebyśmy wyjaśnili pewną sprawę.
Doszliśmy ze znajomymi do wniosku, że jeśli znajdzie się dom bez małych dzieci (=bez stresu ;)) to Mela pójdzie tam, gdzie spokojniej.
Ciebie oczywiście też mamy na uwadze, ale rozumiesz chyba, że poszukiwanie również innego domu jest wskazane?

Link to comment
Share on other sites

Ziele!
Nie gniewaj sie,że to piszę,ale niestety,po tym co zrobiłaś z poprzednim psem:-(- nie nadajesz sie na dom dla jakiegokolwiek innego!
Skoro dziecko jest jak piszesz "niegrzeczne",a może wychowywane bezstresowo?-to żaden pies,czy sunia nie powinien być u Ciebie!
Pies to czujące,żywe stworzenie,a nie tester-może tym razem wytrzyma z moim dzieckiem!:angryy:
Może za mało czasu poświęcasz dziecku i ono przez swe zachowanie,chce zwrócić Twoją uwagę?

Link to comment
Share on other sites

:angryy:[quote name='epe']Ziele!
Nie gniewaj sie,że to piszę,ale niestety,po tym co zrobiłaś z poprzednim psem:-(- nie nadajesz sie na dom dla jakiegokolwiek innego!
Skoro dziecko jest jak piszesz "niegrzeczne",a może wychowywane bezstresowo?-to żaden pies,czy sunia nie powinien być u Ciebie!
Pies to czujące,żywe stworzenie,a nie tester-może tym razem wytrzyma z moim dzieckiem!
Może za mało czasu poświęcasz dziecku i ono przez swe zachowanie,chce zwrócić Twoją uwagę?[/quote]
Gniewam się po tym co piszesz, ponieważ nie masz prawa wydawać takich kategorycznych opini o kimś kogo zupełnie nie znasz!Nie poznałaś mnie ani mojego dziecka, nie wiesz jak się zachowuje, ani jak jest wychowywane!Nie wiesz jaki jest mój stosunek do psów.U mnie w domu pies nie jest zabawką dla dziecka :angryy:
Wogóle takiego posta to nie chce mi się nawet komentować :shake:

Link to comment
Share on other sites

hmmm... co ziele zrobiła z psem? znam sprawę z wątku i moim zdaniem (na podstawie informacji w nim zawartych) ziele ma prawo szukać psa - takiego, który na luzie podchodzi do żywszego dzieciaka i kompletnie nie przejmie się nadgorliwością - nad którą oczywiście trzeba pracować. ale nie bylabym radykalna w sądach. adopcja nie zawsze jest nieudana z winy człowieka. czasem po prostu sie nie da, mimo dobrych chęci....
epe- byłas na wątku to wiesz, że sprawa była dyskutowana przez obydwie strony, rozważano rózne scenariusze -to wg ciebie świadczy o beztrosce?
uwagi o wychowaniu dziecka, w dodatku z interpretacja własną ocierają sie o argumenty ad personam i jako takie nie wnosza nic do dyskucji opróz sprawiania przykrości.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co Ziele?
Poczytałam Twoja "historię" na dogo-wszystkie wpisy!
Możesz się gniewać do woli- jesteś super niepoważną osobą!
Proponuje i innym ciotkom ta ciekawą lekturę! Czy te wszystkie psy i sunie,które chciałaś adoptować z całej niemal Polski - tez musiałyby wracać tam skąd przyszły?
Twoje wpisy świadczą o Tobie-masz dobre serce,ale nie to nie wszystko.
Biorąc psa trzeba być jeszcze odpowiedzialnym człowiekiem!
Dobrze,że sunia miała blisko do Tosi! Bo nie wiem co zrobiłyby dziewczyny z Jastrzębia z tym jamniczkiem,gdyby się nie nadał?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Wiesz co Ziele?
Poczytałam Twoja "historię" na dogo-wszystkie wpisy!
Możesz się gniewać do woli- jesteś super niepoważną osobą!
Proponuje i innym ciotkom ta ciekawą lekturę! Czy te wszystkie psy i sunie,które chciałaś adoptować z całej niemal Polski - tez musiałyby wracać tam skąd przyszły?
Twoje wpisy świadczą o Tobie-masz dobre serce,ale nie to nie wszystko.
Biorąc psa trzeba być jeszcze odpowiedzialnym człowiekiem!
Dobrze,że sunia miała blisko do Tosi! Bo nie wiem co zrobiłyby dziewczyny z Jastrzębia z tym jamniczkiem,gdyby się nie nadał?[/quote]
Wiesz, czytałam wiele różnych "pieniaczych" wątków na dogomani, gdzie były wielkie afery.Mam wrażenie, że dla rozrywki próbujesz zrobić to samo tutaj.Wiadomo, że wszystko co się pisze na dogo jest do wglądu.Ja nie mam nic do ukrycia, ani nic czego bym się musiała wstydzić.Nie bawią mnie też zupełnie takie forumowe potyczki słowne, to zabawa dla przedszkolaków.Dlatego nie będę udzielać się więcej w tej kwestii.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...