Jump to content
Dogomania

Aguś wrócił do domu! Piesku, tylko szczęścia!!!


agusiazet

Recommended Posts

Goga, ja jestem świadoma faktu, że Aguś posiedzi w hoteliku, bo nie jest z niego piesek do brania i kochania, nie czarujmy się. To psiak z problemami i byle jaki dom mu nie wystarczy. Myślę, że muszę rozpatrywać wariant, że wezmę go do siebie, tylko problem jak on się dogada z Sonym, a właściwie w drugą stronę. Może ten dom uda nam się szybko postawić i wprowadzić, ale widząc trudności biurokratyczne - przez prawie rok nie otrzymaliśmy warunków zabudowy - to marne szanse:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Agusia On nie jest trydnym psem dla człowieka, z dnia na dzień jest coraz smielszy, a jak teraz szczeka jak słyszy ze swojego pokoju przez okno coś :)
On po prostu moim zdaniem potrzebuje zamieszkać w bloku, byc wyprowadzany wyłącznie na smyczy i wszystko będzie dobrze :) Bo jakiegoś lęku ogromnego to On w sobie nie ma :)Oby jakiś domek to zrozumiał ...

Link to comment
Share on other sites

Aguś nie jest pluszową przytulanką, ale nie jest też przecież psiakiem totalnie wycofanym, albo trudny. Wierzę, że znajdzie się dla niego odpowiedzialny dom, który pokocha go takim jaki jest :)
Już zrobił ogromne postępy :) więc może być tylko lepiej ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak na prawdę nie wiem, co się stało. AlinęS. właścicielkę hoteliku Saba i właścicielkę Agusia oskarżono o zaniedbania wobec przetrzymywanych zwierząt, jakie nie wiem - odebrano jej psy hotelikowe, a ona kazała odebrać poprzednim opiekunom psy własne. Stąd Aguś wylądował w Brzyściu i znowu szuka domu!!!

Kasiu, czy Aguś zaszczepiony?

Link to comment
Share on other sites

Wszystko dobrze, troszkę mnie nie było.... Aguś jest bardzo grzeczny, ja nie miałam okazji i obym nie miała zobaczyć, że Aguś próbuje gdzieś się wymknąć .. Siedza z Lusią juz kilka dni w boksie w stodółce, tam jest bez zakrycia u góry, ale siatka jest ta pionowa nie kraki i nie miała żandych chęci się wydostawać z niego. Dalej spaceruje z Lusią albo na smyczy go wyprowadzamy, ale on zawołany przychodzi ładnie do nas :)
Zaszczepiony już jest :)

Link to comment
Share on other sites

No gdzież ten Agusiowy domek. Niech się znajdzie. Teraz wprawdzie totalny zastój i boje się, że raczej będzie nam przybywać psiaków ale...nie tracę nadziei. Z tego co piszecie, nie jest z nim tak źle.
Oby nie śleczał tak jak nasza Tinka i Nefik - rok cały.
Musi coś znaleźć - coś super - bo tylko taki dom dla Agusia jest poszukiwany.

Link to comment
Share on other sites

Cóż, podjęłam decyzję, po dramatycznej rozmowie z Aliną, że Aguś wraca do niej. Zabiera z powrotem do siebie swoje psy, w tym najlepszą przyjaciółkę Agusia Sabę! Miałabym straszne wyrzuty sumienia, gdybym nie wyraziła zgody na powrót Agusia do domu!!! Bardzo proszę o wyrozumiałość w stosunku do mojej osoby i decyzji, bo wg mnie Aguś był u Aliny szczęśliwy, miał swoją stabilizację i swoich przyjaciół, niezależnie od tego, co inni dogomaniacy mają do powiedzenia! Bardzo proszę o pomoc w transporcie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...