Jump to content
Dogomania

7 szczeniąt - przeżyły 2 - I MAJĄ DOMY!!!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 471
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

słuchajcie mam nadzieję, że nikt mnie nie zabije, ale wydrukowałam ogłoszenia Finki i porozwieszałam troszkę na osiedlu...pomyślałam, że nie wszyscy mają dostęp do internetu, a może im się Finka spodoba :p i właśnie przed chwilą odebrałam telefon w jej sprawie. Dzwoniła starsza pani, której córka szuka pieska dla siebie. Pytała czy Finka jest łagodna, bo córka ma dwójkę małych dzieci...pytała ile Finka kosztuje haha:roll: to jej wytłumaczyłam całą sytucję i opowiedziałam po krótce Finkową historię. Powiedziałam, że kiedy chcą mogą przyjść ją zobaczyć. Zapisała sobie adres i powiedziała, że porozmawia z córką i oddzwoni :lol: mówiła, że sama ma 3 miesięcznego szczeniaka i bardzo lubią psy :lol: to tyle, czekam teraz na jakieś wiadomości, jak już będą zdecydowani to podam numer do misieek ;)

Link to comment
Share on other sites

mam nowinę :lol: w naszym bloku mieszka bardzo miła pani, która do niedawna miała suczkę sznaucera, jednak sunia odeszła ok. miesiąca temu z powodu choroby wątroby, poza tym była to już naprawdę starsza sunia. Pani sąsiadka nie mogła się długo pozbierać po tej tragedii, ale dzisiaj zobaczyła Finkę i się w niej zakochała :loveu: rozmawiałam z nią, opowiedziałam wszystko o Finusi...powiedziała, że najchętniej już by ją zabrała, ale musi to przemyśleć, gdyż jest wykładowcą na uczelni i niedawno zmienili jej grafik tak, że raz w tyg. nie ma jej w domu ok.8 godzin. Powiedziała, że postara się to zmienić i da znać. W razie czego zaoferowałam pomoc, że w te dni Finka mogłaby przychodzić do nas, pobawić się z Tequilą :razz: Jeszcze nie chcę zapeszać, ale jeśli ten domek wypali to będą spokojna o Finkę jak nigdy. Widziałam jak ta pani zajmowała się swoją chorą sunią...traktowała ją jak swoje dziecko, dawno nie widziałam takiego oddania ze strony człowieka :shake: Ta pani kocha psy najbardziej na świecie, mieszka sama i cały swój wolny czas napewno poświęciłaby Fineczce. Pytała czy Finka lubi jeździć autem, bo jak tak to mówiłą, że chętnie zabrałaby ją na święta do rodziny, żeby poznała całą rodzinkę :roll: Szczerze mówiąc boję się strasznie o przyszły domek Finki, bo strasznie ją pokochałam i nie umiem się o nią poprostu nie martwić. Bałabym się jakby miała wylądować u jakichś nieodpowiedzialnych ludzi, którzy nie będą mieli czasu na jej dalszą socjalizację. A ona napewno byłaby przerażona w nowym domu i nowym otoczeniu na początku. Natomiast w tym przypadku byłoby inaczej, bo miałaby swoje znane tereny spacerkowe :D no i Tequilę, jako towarzyszkę spacerkową :eviltong: one się tak strasznie zżyły, że wszystko robią razem teraz :roll: jedna drugą liże po głowie i tak na zmianę :lol::eviltong: razem śpią, jedzą z jednej miski...:roll: znając Finkę myślę, że takie rozwiązanie byłoby dla Niej najlepsze, a poza tym miałabym ją pod bacznym okiem :cool1: hehe :cool1: Pani jest naprawdę super miła i rozsądna...jutro ma przyjść jeszcze do nas i pogadać o Fince...jejku jakby to się udało to chyba bym płakała ze szczęscia :lol: co o tym myślicie?

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=Blue]To już ostatnia szansa żeby wspomóc Olkuskie zwiarzaki na moim bazarku!
Kupno poszeweczek i obrusików tylko do końca tej soboty![/COLOR][/SIZE][/B]
[IMG]http://images43.fotosik.pl/42/c42ea64e61e06806med.jpg[/IMG]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bazarek-na-rzecz-zwierzakow-z-olkusza-sprzedaz-do-21-marca-131815/[/url]

Link to comment
Share on other sites

:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
BYŁA U NAS PANI SĄSIADKA PRZED CHWILĄ :lol::lol::lol: ZDECYDOWAŁA SIĘ ADOPTOWAĆ FINKĘ :loveu::loveu::loveu: powiedziała, żeby już jej nie ogłaszać bo na 100 % ją weźmie, bo się w niej normalnie zakochała :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...