Jump to content
Dogomania

7 szczeniąt - przeżyły 2 - I MAJĄ DOMY!!!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 471
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poznałam wczoraj Fineczkę. Biedna była bardzo przestraszona na aukcji. Było sporo ludzi którym się podobała i którzy byli przejęci jaka jest biedna. Szkoda że nikt nie wziął Fineczki żeby pokazać jej świat.
Ale wierzę że się uda. No musi przecież! Teraz musi!

Link to comment
Share on other sites

Na razie widzę, że największy problem to spacery, ale próbujemy powoli, małymi kroczkami. Dziś już troszkę lepiej niż wczoraj, nawet się załatwiła :cool3: zjadła też obiadek (wczoraj nic nie chciała jeść) i mamy teraz sieste :lol: nie chce się natomiast bawić z moją Tequilką, na razie ją tylko obserwuje...a Tequila cały czas zachęca ją do zabawy...może jej się uda ;) FINKA najpierw musi się widać przyzwyczaić do otoczenia.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj była kłótnia...nie wiadomo dlaczego Finka zawarczała na Tequilę jak ta ją chciała powąchać. Tequila jej odpowiedziała i się zaczęło...szybko jednak opanowaliśmy sytuację - nawet nie było tak groźnie, tylko warczały na siebie - i chwilę później kazałam im się przeprosić ;) przynajmniej teraz wiem, że jak będę gdzieś wychodzić to każdą zamknę w innym pokoju dla ich bezpieczeństwa. mam też nadzieję, że Finka tak zareagowała ze stresu albo ze strachu a nie dlatego, że nie polubiła Tequilki bo miałybyśmy mały problem...ale już spoko - leżą sobie razem na kanapie i jest spokojnie ;)

Link to comment
Share on other sites

nie nooo REWELACJA!!!!!! Kenny - moje dwie suki 6 letnia (u mnie od szczeniaka) i staruszka znaleziona 1,5r temu - mieszkają razem już tyle czasu i ANI RAZU nie spały tak przytulone!!!! BA! one ani razu nie lezały obok siebie :lol: więc to u Ciebie to sielanka :cool3:;)

a wczoraj jaka bidusia - zasłoniłam oczka więc mnie nie widzą :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Finka całymi dniami leży i nas obserwuje,a na spacer to muszę ją wynosić...ale dzisiaj w nocy obudził mnie hałas - otworzyłam oczy i zobaczyłam jak Finka z Tequilą wariują po całym pokoju merdając ogonkami...strasznie mnie to ucieszyło :multi: po chwili Finka zauważyła, że się obudziłam i szybko położyła się z powrotem na posłanie. Miło było ją zobaczyć taką radosną. Mam nadzieję, że niedługo będzie się tak z nami bawić w dzień :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Pomóż futrzakom znajdującym sie u Missieek!
Zapraszam na [SIZE=3][COLOR=Red]nowy bazarek z poszeweczkami handmade,[/COLOR][/SIZE] unikatowe, niedrogie, śliczne:lol: Idealne na prezent i do domu:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/poszewkowy-bazarek-na-rzecz-zwierzakow-z-olkusza-131815/#post11812019[/url]

Link to comment
Share on other sites

:loveu: cieszę się, że mogę jakoś pomóc ;) a swoją drogą to sama przyjemność...Finka jest narazie bardzo przestraszona i oswajanie jej nie jest już takie proste jak w przypadku Duszki, ale spokojnie...ona potrzebuje trochę więcej czasu. myślę, że damy radę ;)

Link to comment
Share on other sites

A czy z ręki je? Ja po wzięciu mojego maluszka z ulicy karmiłam tylko z ręki. Teraz ładnie je sam, ale mamy problem z wchodzeniem do domu. Boi się jak ktoś patrzy, musiał nieźle dostać nieraz skoro tak reaguje.
Czas tutaj jest najlepszym lekarstwem i towarzystwo Twojej suni. Wierzę, ze się uda!!!

Link to comment
Share on other sites

Nie, z ręki nie chce jeść. Z miski je, ale pod warunkiem,że jej wstawię miskę do łóżeczka :shake: no i tutaj znów rodzi się problem,bo jak tylko Tequila zbliży się do jej miski to Finka reaguje zębiskami...natomiast ja mogę zbliżać się do miski bez problemu. Boję się tylko o Tequilkę, dlatego muszę jej pilnować, gdy Finka je. Spacery (czyt.chowanie się pod śniegiem) narazie kiepsko nam wychodzą, ale pracujemy nad tym...już mi się mięśnie na rękach wyrobiły od wnoszenia i znoszenia jej po schodach...:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...