Jump to content
Dogomania

7 szczeniąt - przeżyły 2 - I MAJĄ DOMY!!!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 471
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ginger2009']hej. mam pytanie? a chcesz oddac pieski.?
ja jesli sie nic nie zmieni to bylabym zainteresowana Fiolka !
napisałam dlatego ze nie jestem pewna bo daleko mieszkam , a jestem z Lublinca.
p.s a kiedy pieski znalazłas.?
prosze o dopowiedz[/quote]

z tego wątku już tylko Finka szuka domku

inne szczeniaczki do adopcji są tutaj:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/masa-szczeniat-9-osobowa-kolorowa-rodzinka-5-rottkowatych-pomozcie-ok-krakowa-130732/index2.html#post11751220[/url]

a Lubliniec nie jest tak daleko;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ginger2009']pytalam o Fiolke z poczatku bo bylo zdjecie norlamnie wyswietlane Fiolki jeszcze pare dni temu .. a teraz patrze ze pisze ze odeszly..zdechly pieski..? jak to przeciez kilka dni temu Fiolka byla jeszcze z nami.?
odpisz prosze
czekam[/quote]

już wtedy jak to czytałaś było napisane, że niektóre psiaki odeszły za TM - musiałas przeoczyć, były chore na parwowirozę...

Link to comment
Share on other sites

no niestety nie wszystkim się udaje przeżyć to piekło zwane "schroniskiem" :-(


mamy podobną czarnuszkę do adopcji

[IMG]http://img87.imageshack.us/img87/9918/dsc0067zj7.jpg[/IMG]

więcej o niej w tym wątku
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/masa-szczeniat-9-osobowa-kolorowa-rodzinka-5-rottkowatych-pomozcie-ok-krakowa-130732/[/url]

Link to comment
Share on other sites

hehe to są narazie moje chęci. Tak jak mówię,wszystko zależy od adopcji Duszki - czy dojdzie do skutku. Ale nie zapowiada się, żeby miało być inaczej,bo dziś dzwoniła pani, która ma w sobotę wziąć Duszkę i mówiła że właśnie robi zakupy dla niej w sklepie zoologicznym, żeby jej niczego nie zabrakło :lol::lol::lol::cool2: także myślę, że wszystko będzie ok i od soboty będę mogła zająć się Finką.

Link to comment
Share on other sites

aha ! zapomniałam dodać :wallbash: że to tylko DT...mogę zająć się oswajaniem Finki i przetrzymać ją do czasu znalezienia dla Niej DS...tak jak w przypadku Duszki. Więc domku szukać nadal trzeba, myślę że jak się oswoi to będą na to większe szanse. Zrobię co w mojej mocy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kenny']aha ! zapomniałam dodać :wallbash: że to tylko DT...mogę zająć się oswajaniem Finki i przetrzymać ją do czasu znalezienia dla Niej DS...tak jak w przypadku Duszki. Więc domku szukać nadal trzeba, myślę że jak się oswoi to będą na to większe szanse. Zrobię co w mojej mocy.[/quote]

dokładnie - szanse wzrosną - ja cały czas ogłaszam Finkę i na allegro i w innych miejscach, ale ludzie się boją dzikuska niestety...

Link to comment
Share on other sites

postaramy się więc ją oswoić...i zobaczymy ;) wtedy musi już się znaleźć stały domek, bo jest prześliczna :razz: słyszałam że z załatwianiem się na zewnątrz nie ma problemów, gorzej jest z chodzeniem na smyczy - popracujemy nad tym w takim razie i na pewno będzie ok ;) niech się tam już domki w kolejce po dziewczynę ustawiają :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...