Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='diabelkowa'][url]http://img224.imageshack.us/img224/1317/wozaax1.jpg[/url] widac ze skora super ale to biale jakby z korektora :evil_lol: ale skorka sliczna :)[/QUOTE]

To nie jest białe, białe jest tylko od lampy ;). To odblask, a meteriał szary, chyba nie przyjrzałam się dokładnie ;).

Link to comment
Share on other sites

Byłam wczoraj w maximusie obejrzeć rogzy. Były jaszczury i mi się niesamowicie spodobały :loveu:, ale miły pan sprzedający odradził mi kupno za dużej obroży :roll:. W sumie na szczęście, bo by mi Hexolina w krzakach gdzieś zostawiła ;). Mam czekać na dostawę i może jakieś fiolety rozmiar mniejsze będą. Ale te jaszczury za mną chodzą :placz:. Dlaczego ten psiul mój ma taką chudą szyję :mad:, 5cm grubszą by miała i już by w jaszczurach śmigała, a tak to czekać muszę..

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] A wchodziłaś z psem?[/QUOTE]
Z obrożą psią :evil_lol:. Obwód idealnie zbliżony do obwodu szyi. Miałam dwie konsultantki (panie ze sklepu) i czterech konsultantów :cool3: (pan ze sklepu, TZ i dwaj koledzy). Nie chciałam Hexoliny ciągnąć, bo by musiała i tak trochę w samochodzie posiedzieć, a mi to niebardzo odpowiadało. Zresztą tam wielkie zakazy wprowadzwania psów wiszą i nie wiem czy byśmy nie wylecieli z psem większym od torebki :roll:. Jedna pani śmiesznie psa ukrywała w sklepie z butami :lol:. Ale sklep polecam- ceny rogzów dosyć niskie (porównywałam dzisiaj z Kakadu), wybór spory nie tylko rogzów, miła obsługa :razz:. Podobało mi się :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewka i haker']a co jest w netto?[/quote]

Jutro po szkole kupię i pokażę ;) .
Mają obroże ze sztucznej skóry którą chcę, obrożę + smycz w kostki, obrożę odblaskową z diodami, legowiska, szczotki dwustronne, maszynki do strzyżenia i pokrywki na małe puszki, dla zwierząt chyba tyle.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...