Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Tinka:)']no w telezoo:diabloti: i już doszło wczoraj :evil_lol:[/quote]

aaaaa i jest w "realizacji " :diabloti: ....

[quote name='moon_light']a widzieliscie w necie zdjecie XXL special agent , wzorek te niebieskie napisy rogz ??

tak sie zastanawiam czy nie kupic dla figara. jak myslicie? ladnie bedzie?[/quote]

ja widzialam zaraz zobacze gdzie bo nie pamietam :razz:
bedzie mu pieknie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']ty się nie śmiej bo to wcale śmieszne nie jest : P w tym tygodniu paręnaście razy ktoś na forum(nie tylko dgm) pytał czy w avie to ja i beagle :mdleje:[/quote]

kiedys mialas inny av bardzo malo widoczny byl pies i na pierwszy rzut oka przypominal beagle, a zreszta one sa o wiele bardziej popularne nic jacki ;) takze sie nie łam ;) na malym zdjeciu bardzo ciezko czasem stwierdzic co to moze byc za pies ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']kiedys mialas inny av bardzo malo widoczny byl pies i na pierwszy rzut oka przypominal beagle, a zreszta one sa o wiele bardziej popularne nic jacki ;) takze sie nie łam ;) na malym zdjeciu bardzo ciezko czasem stwierdzic co to moze byc za pies ;)[/quote]
to chyba nawet ty pytałaś czy to beagle : P
już się przyzwyczaiłam, a odpisując promuję rasę HA:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']to chyba nawet ty pytałaś czy to beagle : P
już się przyzwyczaiłam, a odpisując promuję rasę HA:diabloti:[/quote]

:evil_lol:
mas racje tez bym sie wkurzyla jakby mnie sie zapytali czy moj pies to np bolonczyk :diabloti:

taaa promuj promuj :razz:
ja juz 4 jrt widzialam u nas w miescie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']aaaaa i jest w "realizacji " :diabloti: ....



ja widzialam zaraz zobacze gdzie bo nie pamietam :razz:
bedzie mu pieknie :loveu:[/quote]
bede wdzieczna :P

[quote name='BBeta']Nie :diabloti: Ja bym kupiła ten wzór z drutem kolczastym :cool3: ;)[/quote]
ale z drutem kolczastym już mamy :eviltong:

ps. poza tym on najladniej wyglada na CZARNYCH DOGACH :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']:evil_lol:
mas racje tez bym sie wkurzyla jakby mnie sie zapytali czy moj pies to np bolonczyk :diabloti:

taaa promuj promuj :razz:
ja juz 4 jrt widzialam u nas w miescie :diabloti:[/quote]
Gram nie tylko beaglem był:cool1:

może lepiej nie promować- one tylko ładnie wyglądają a tak naprawdę są okropne:diabloti:

[quote name='Infortune.']o, czyli jest szansa, że wysłali.
teraz tylko się 'modlić', żeby doszło :evil_lol:[/quote]
:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']ps. poza tym on najladniej wyglada na CZARNYCH DOGACH :evil_lol:[/QUOTE]
:diabloti:

[quote name='Olusia'][B]moon[/B], może Paint Paw? [url]http://www.pelna-miska.pl/sklep/index.php?products=product&prod_id=1684[/url][/QUOTE]
Tego wzoru nie ma [U]chyba[/U] w rozmiarze XXL ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DG32']Tak wyglądają te rzeczy z biedronki:
[/quote]
Też kupiłam ten komplet czarny w kostki, a ten odblaskowy miałam w tamtym roku :)
[quote name='Tinka:)']Uwazajcie na zatrzaski w biedronkowych obrozach bo sie rozpinaja, ale tez kolory tasm mi wyplowialy, automatyczna uzyta 2-3 razy dziala ale moj pies na flexi nie ciaga mocno[/quote]
Moja obroża wytrzymała 2 szarpnięcia, ale za każdym razem serce w gardle miałam :evil_lol: I dalej się boje, że trzaśnie, bo pies niewybiegany= bardziej ciągnie...


Mam ochotę /straszną/ na rogza red tartan, green tartan lub planet rogza :oops: Nigdzie nie mogę znaleźć red tartan /w PM już nie ma :placz:/.

Czy w Telezoo na stanie jest obroża red tartan lub możliwośc jej sprowadzenia?

Noi jeszcze zastanawiał się czy kupić 1 czy 2 ID...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiulka'][I]Jeśli dobrze pamiętam, to ostatnio czekałaś na Lupine'y. Potem mam nadzieję, że nie będziesz mówić, że na coś czekasz... :mad:[/I][/QUOTE]
Dobrze pamiętasz, skorzystałam z gwarancji i wymieniłam obroże na nową :cool3:
Nie mam w planach kolejnych zakupów chyba, że mnie coś zmusi :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...