Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='ariss']nie:shake::evil_lol::diabloti:już wole chyba ten wściekły pomarańcz:eviltong:[/QUOTE]

mandarynka rządzi :loveu:

[quote name='psiulka'][I]Justa, w obu jej ślicznie :loveu: Ja jednak ją widzę w niebieskim. [/I][/QUOTE]

niebieski z odblaskową jest brzydki :diabloti:
ale dziekujemy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puzzle']
Moje obroze sa wszystkie tych samych dlugosci, czasami moze sie zdarzyc jakies przesuniecie w rozmiarze, bo zawsze gdzies musi wkrasc sie blad, ale tak generalnie rzecz biorac kazdy podaje tu co chwile przypadek, ze obroza jest mniejsza/wieksza, a ja chyba jakims niesamowitym cudem, mam wszystkie jednakowe i zamawiam juz na dosyc sporej przestrzeni czasu, wiec nie sa z tej samej tasmy produkcyjnej, albo to jakis cud, albo nie potraficie mierzyc...[/quote]
nie ktorych obrozy nie da sie dobrze zmierzyc np zacisku , ciezko go zmierzyc ;)

[quote name='moon_light']

czy jak kupujecie w telezoo, to placicie przy odbiorze ?[/quote]

tak znaczy sie raz placilam :eviltong:
[quote name='asiol'][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=437894525[/URL]
Podoba Wam się? Chcę taką czarną nabijaną kolcami na roczek dla mojego psiaczka :D[/quote]

super :loveu:
a nie za szerokie dla takiego malucha ? :diabloti:


ja teraz musze kupic miski ehh no i chyba przy okazji kupie rogza pomarancza z nitka ktory mi sie nie podoba :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PositiveThought']:lol:

Jak poszłam po przesyłkę na pocztę i otworzyłam w autobusie to sobie pomyslałam "kurde, Majka się w tym utopi!" :lol:

Ale teraz mi się podoba, fajnie wygląda :p Tylko zatrzask trochę duży.[/quote]


szerokie są fajne , bo mniej psa dusza przy pociągnieciu :}

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiol']Ten maluch ma karczysko na 45cm i jest z tych agresywnych ras :D Więc jak najbardziej wg mnie pasuje :D[/quote]

czy mowa tu o tym piekny BF z avatara? :diabloti:




troche off ale napewno ktos juz wysylal paczki do kogo innego to moze mi ktos powiedziec co i jak tzn w co mam zapakowac jak chce cos wyslac ...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Zalezy co chcesz wysłać :) Np książke ja wysyłałam w gazetach i w kopercie bąbelkowej, którą kupiłam na poczcie. Jakieś tam coś w kartonie... :P

Tak gops, tu mowa o tym BF z avatara. Tylko wtedy był mały, teraz to już kawał chłopa :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...