Jump to content
Dogomania

LIZA - Już nie cierpi, nie zazna zła człowieka, za TM jej życie będzie jak w bajce...


DuDziaczek

Recommended Posts

Myślę i myślę ....... i obawiam się, że boks hotelikowy nawet najobszerniejszy, że buda nawet najwygodniejsza to już dla Lizy nie teraz :shake:. Ona poznała już coś innego, za swoim człowiekiem skoczy w ogień aby być przy nim.
Pies przecież też ma swoje uczucia. Tak bardzo chcę uszanować uczucia Lizuni.
Czy to możliwe aby nigdy dotąd nie spotkało ją w życiu nic dobrego. :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KrystynaS'](...) Czy to możliwe aby nigdy dotąd nie spotkało ją w życiu nic dobrego. :-( :-([/quote]
Niestety, raczej możliwe. :-( [SIZE=1]Jedną z moich suń, drugi, bity rok, oduczam, że szybciej wyciągnięta ręka nie oznacza bicia, a poprawienie stopami kołdry nie jest zapowiedzią kopnięcia...[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

A na dobranoc opowiem Wam jeszcze czarny humor z dnia dzisiejszego.
Podjeżdżamy pod lecznicę, wysiadamy z samochodu i co widzimy???? ....... przed lecznicą zasłabł mężczyzna, zemdlał i leżał przed wejściem a nad nim wet-Szef, który udzielał mu pierwszej pomocy. Przypominam, że wet-Szef jest z zawodu weterynarzem.

No ale na szczęście ten dzisiejszy dzień to już jest wczoraj.

Link to comment
Share on other sites

No i to było do przewidzenia - dziś lekka biegunka u Lizy. Na wczorajszym gigancie musiała sobie zaserwować jakieś danie śmietnikowe. Ale weci już działają więc niebawem będzie dobrze.

Spacer dziś miałyśmy dwuczęściowy : spacerowo-samochodowy.
Gdy przyjechałam właśnie wyszła na podwórko z wetem. Jak mnie zobaczyła to z radości skoczyła mi łapami na plecy robiąc mi na kurtce gustowny, niesymetryczny wzór "w łapki" :evil_lol:. Obeszłyśmy nasze 2-3 alejki a potem wsiadłyśmy do samochodu i tak sobie siedziałyśmy. Dla osób spoza naszego miasta wyjaśniam, że u nas dziś temp.+ 7 stopni i pada bez przerwy drobny ale gęsty deszcz. Powycierałam Lizę ręcznikiem, okryłam lekkim kocykiem i siedziałyśmy. Ona położyła mi łapki na nogach i przyglądała mi się. Lubi jak się ją głaska po głowie :lol:. Przyjrzałam się dokładnie ranie. Jest świetnie :multi:, już zaczyna jej odrastać sierść ta którą trzeba było wygolić. Zacznę jej chyba podawać preparat na wzmocnienie sierści (Gammolen i Kerabol który kupiła DuDziaczek).

Link to comment
Share on other sites




emilia 2280 (z bazarku) - 122,00 zł
DuDziaczek (z bazarku) - 20,00 zł
DuDziaczek (z 2 bazarków) - 60,00 zł
Kuba P - 50,00 zł
israel - 50,00 zł
ediiii - 50 zł
tanitka - 100, 00 zł
Viris (allegro cegiełkowe) - 10,00 zł
mtf zalesie - 50,00 zł
basiapron (bazarek) - 30,00 zł
Julie (bazarek) - 100,00 zł
Pani Beata (anonimowo bez nicku) - 50,00 zł
Razem = 692,00 zł (na dzień 04.10)


WYDATKI :
Gammolen + Kerabol (na odbudowę sierści) - 64,00 zł
Rachunek w lecznicy - 150 zł
Razem = 214,00 zł (na dzień 20.10)

Saldo na dzień 20.10 = 478,00 zł



Pieniądze Lizy przekazane na rzecz innych potrzebujących psów :

1. dla Myszki - 100,00 zł
http://www.dogomania.pl/forum/f28/trzy-dni-lezala-na-placu-zabaw-skopana-pobita-122187/index15.html#post111241032.

2. dla Arona - 100,00 zł
http://www.dogomania.pl/forum/f28/po-wylewie-wylewie-wylewie-zycie-czy-smierc-w-hoteliku-szukamy-ds-117213/index105.html#post11124082

3. dla Szakala - 100,00 zł
http://www.dogomania.pl/forum/f28/umiera-czy-ktos-sie-zlituje-121991/index32.html#post11124071

4. dla Mikiego - 100,00 zł
http://www.dogomania.pl/forum/f28/staruszek-przygnieciony-glazem-pomozcie-123657/index11.html#post11171581

5. dla Dropsika - 100,00 zł
http://www.dogomania.pl/forum/f28/stary-kaszlacy-dropsik-pospolity-kundelek-niezauwazony-123658/index5.html#post11180867


Saldo końcowe na dzień 04.11 = 00,00 zł

Ten post będzie poświęcony FINANSOM LIZY.



Będę go aktualizować na bieżąco.

WPŁYWY :


Link to comment
Share on other sites

[quote name='KrystynaS'][B]DuDziaczku[/B] umieść proszę w pierwszym poście informację, że [B]FINANSE LIZY [/B]są podawane i na bieżąco aktualizowane [B]na str. 15 w poście 141[/B].

Jeśli uważasz za słuszne to możesz również te informacje zamieszczać w poście pierwszym.[/quote]


Wlasnie probowalam przekopiowac do 1 postu ale....
dogo mnie wywaliło :cool1:
Juz zamieszczam w 1 poście ;)

Link to comment
Share on other sites

Myślę andziu, że dobrze, parę literówek się poprawi i jest OK.

A skoro tu jesteś, co myślisz o tym aby zacząć ogłaszać Lizę na różnych portalach i zacząć szukać domu???

Wprawdzie na wnikliwe pytania dotyczące jej zachowania nie można jeszcze w 100% odpowiedzieć bo ona zmienia się każdego dnia. Mija jej strach, stres, staje się radosna coraz bardziej, wraca w nią życie.
Na pewno nie nadaje się dla starszych ludzi, którzy chcą pieska, bo już teraz jest dość energiczna, lubi ruch, chodzi sprężyście, lubi gdzieś podbiec i podskoczyć. Nie może też trafić do kojca czy budy. Ona musi być blisko człowieka, razem z nim bo tylko wtedy jest szczęśliwa. Poza tym ma krótką sierść bez podszerstka. No i ja jej oddam do budy!!!!!

Poczekać jeszcze z ogłoszeniami???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...