Jump to content
Dogomania

NUTRA NUGGETS -ktoś zna???


carotina

Recommended Posts

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Katerinas']No mi telekarma wychodzi drożej ;) niż sklep przeze mnie podany ;)[/quote]ja placilam za 15+3 - a45 zlotych (darmo przywoz)

[quote name='Katerinas']Spisane z paczki
pies 35 kg = 302 g dziennie[/quote] a dla mojego smoka? l&R na 39 kilogramow? Bo nie wiem, czy dobrze obliczylam - jakies 330 gram

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']ja placilam za 15+3 - a45 zlotych (darmo przywoz)[/quote] Ja płacę 120 zeta za 15+3 kg. Dowoz gratis. A i kontakt miły bo właściciel mnie na tyle kojarzy, że jak nie mam gotówki w domu to zostawia karmę a ja mu następnego dnia na konto przelewam. :smile: Do tej pory zamawiałam u nich NN i Royala Renala dla Gajki. Teraz już tylko NN...


[quote name='sota36']a dla mojego smoka? l&R na 39 kilogramow? Bo nie wiem, czy dobrze obliczylam - jakies 330 gram[/quote] [B]sota[/B] ... sorki ale nie mam worka L&R. Może gdzieś w necie poszukać. Nie masz wora NN L&R?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas']

[B]sota[/B] ... sorki ale nie mam worka L&R. Może gdzieś w necie poszukać. Nie masz wora NN L&R?[/quote] no mam, ale wiesz - ja humanistka, i z matma mam klopoty, wiec wole sie upewnic!

[quote name='Agnes']a ja zamowilam 15+3 kg za 115 zl, gratis dowoz:multi::eviltong:[/quote] super cena!!!!!!!! Ale L&R zawsze jest drozsza niz inne karmy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']no mam, ale wiesz - ja humanistka, i z matma mam klopoty, wiec wole sie upewnic!

super cena!!!!!!!! Ale R&R zawsze jest drozsza niz inne karmy![/quote]

[url]http://www.karmydodomu.pl/index.php?...hk&f=20&path=5[/url]

jeszcze bardziej oplacalo sie kupic 36 kg, ale nie moge tylke karmy brac na poczatek...i super kontakt - zadzwonilam dzisiaj i dzisiaj karma ma byc w domku juz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']no wlasnie - to Ty Kasiu - ile bys dawala na te 39 kilo szczescia?[/quote]
Sota... ale czekaj ... bom się pogubiła :oops: Mówisz o NN Maint czy NN L&R bo nie wiem czy nie ma różnic w dawkach pomiędzy tymi karmami (na przykład różnice są pomiędzy NN Maint i NN Perfor).
Podaj mi dawki na 35 i 45 kg L&R a napiszę Ci ile bym dawała. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Ja dla NN Maint wyliczam tak. Nie wiem czy dobrze... ale wydaję mi się logicznie :oops:

Według opisu na worze
35 kg pies = 302 g
45 kg pies = 357 g

10 kg różnicy pomiędzy psami, nie?
357 g minus 302 g = 55 g - to dzielę na 10 i wypada po 5.5 g na kilogram.

Twój psiak waży 39 więc do 302 g dodaję 4 x 5.5 g czyli 324 g.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']Zapytaj. Ja tam w informacje sklepowe malo wierze -wole to sprawdzic u dogomaniakow:)[/quote]

prosze :)

35kg - 333g
45 kg - 494g

czyli dla 39 to bedzie jakos 410-420 g?

i jak sie okazalo na stronie NN sa takie info:oops: [url]http://www.nutranuggets.pl/nn_lrt.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ja wracając do opinii o NN to daję swojemu Staffikowi w tej chwili NN Professional i jestem bardzo zadowolona. Mój niejadek bardzo chętnie pochłania ją w każdej ilości, ma ładną błyszczącą sierść i robi "ładne" małe kupki :roll: Karma jest też o tyle dla mnie dobra bo ta wersja zawiera wszystko czego mój pies potrzebuje i zaczyna po niej nabierać ładnie masę mieśniową o co głównie mi chodziło :cool3: A jej największym pluem jest stosunkowo mała ilość jaką dziennie musi pochłonąc psiak w stosunku do innych tego typu karm wysokoenergetycznych :) co przy niejadku jest bardzo znaczące.
Tak więc polecam pieskom pracującym lub niejadkom z ADHD takim jak mój Dżezik :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']robie porownanie z proformance - bo taka chyba karmilas?[/QUOTE]
O, jak ładnie :) Już doszła karma? :crazyeye:
A mozesz jeszcze jakąś monetę przy tym położyć :razz:
Pewnie i tak zamówię, bo mają 7,5 kg opakowania. 15 kg to dla mnie za dużo :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...