Jump to content
Dogomania

NUTRA NUGGETS -ktoś zna???


carotina

Recommended Posts

[quote name='coztego']O, jak ładnie :) Już doszła karma? :crazyeye: [/quote]

pewnie - doszla po kilku godzinach od zamowienia:cool3: ale jeszcze jej nie daje, koncze stara, pozniej bedzie przez chwile mieszana ze stara i dopiero ta wejdzie

[quote name='coztego']A mozesz jeszcze jakąś monetę przy tym położyć :razz: [/quote]

nadal chcesz takie foto (nie ma problemu, moge zrobic) czy opis Katerinas starczy? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agnes']
nadal chcesz takie foto (nie ma problemu, moge zrobic) czy opis Katerinas starczy? ;)[/QUOTE]
Dzięki, już sobie chyba potrafię wyobrazić ;)
[B]sota36[/B],ale na fotce jest trójkącik, to chyba inny rodzaj NN :cool1:

Kupię, zobaczymy, co sucz na to powie. Jak nie będzie chciała to wyślę Agnes w prezencie :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']Dzięki, już sobie chyba potrafię wyobrazić ;)
[B]sota36[/B],ale na fotce jest trójkącik, to chyba inny rodzaj NN :cool1:

Kupię, zobaczymy, co sucz na to powie. Jak nie będzie chciała to wyślę Agnes w prezencie :p[/quote]
coztego
Jak bardzo chcesz to dziś wieczorem Ci pstryknę fotkę :smile:
Ale wieczorkiem bo teraz spadamy do babci ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas']coztego
Jak bardzo chcesz to dziś wieczorem Ci pstryknę fotkę :smile:
Ale wieczorkiem bo teraz spadamy do babci ;)[/quote] coztego... sorki zapomniało mi się :oops: czas na bilobil ;)

proszę
zdjęcie NN M w porównaniu do 1-groszówki

[IMG]http://i129.photobucket.com/albums/p218/Katerinas15/nutra.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas']ojej... a czemu buczy? ;)[/QUOTE]
Tak dla jaj :diabloti:
[QUOTE]Kreska je?[/QUOTE]
W ogóle je, ale NN jeszcze nie miała okazji spróbować, czekamy na dostawę :lol:

Kreska zje wszystko, więc to małe piwo, jakoś te 7 kg upchnę ;) Gorzej, że przy okazji zamówiłam 3 kg NN dla kota, nie mając pojęcia czy ta mała cholera w ogóle to tknie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']Tak dla jaj :diabloti: [/quote] :diabloti:

[quote name='coztego']W ogóle je, ale NN jeszcze nie miała okazji spróbować, czekamy na dostawę :lol: Kreska zje wszystko, więc to małe piwo, jakoś te 7 kg upchnę ;) Gorzej, że przy okazji zamówiłam 3 kg NN dla kota, nie mając pojęcia czy ta mała cholera w ogóle to tknie :lol:[/quote] No to życz jej smacznego :smile: A z kotem to :hmmmm: cóż troszkę gorzej ;) Bo one podobnież bardziej wybredne. ;)
Ale daj znać jak dostaniesz czy kociak zjada. Znajomi właśnie zastanawiali się czy kupować.

Link to comment
Share on other sites

coztego szok:crazyeye:ja u nich zamowilam to odzew byl niesamowicie szybko - pierwszy raz sie z tym spotkalam, a moze mialam farta?
w kazdym razie jeszcze tutaj maja NN 7,5 kg [url]http://www.pupilandia.pl/index.php?akcja=kategorie&poziom=5&kat=141[/url] wiem, ze teraz to juz za pozno, ale moze na przyszlosc...

Link to comment
Share on other sites

Się wyjaśniło. Dystrybutor nie dostarczył kociej karmy, więc czekali na kolejną dostawę, ale w kolejnej też nie dotarła :p Zamieniłam ją więc na acanę i jutro rano wyślą.
Wszystko rozumiem, ale chyba warto powiadomić klienta o opóźnieniu wczesniej, a nie dopiero jak klient się upomni o swoje :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...