Jump to content
Dogomania

NUTRA NUGGETS -ktoś zna???


carotina

Recommended Posts

[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]Nam na początku też NN pasował , nie było źle ale potem pomału zaczęły się cześto koopalony ....a teraz ostatnio gazy , wzdęcia , luźna koopa...i wymioty .Pies obadany ....zdrowy , jedyny problem może robić karma bo nie każdemu NN pasuje ...a szkoda bo cena była ok;)[/I][/B][/quote]:placz::placz::placz: ojej.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...

I jak się Nutra sprawuje? Od lutego cisza w temacie a ja ciekawa jestem bo właśnie niedawno zakupiłam zieloną dla moich paskud. Czy komuś może zdarzyło się żeby psiak potrzebował większej dawki niż na opakowaniu? Bo moja sucz 30kg pochłania prawie dwa razy więcej niż piszą i jeszcze by zjadła gdyby dostała. To samo było z Britem. Sucz pomimo wciągania takich ilości wcale nie tyje. Je chętnie, poza jednorazowym bojkotem, ale to raczej temperatura, a pies je nawet bez dodatków co w jego przypadku jest aż dziwne bo suche jest bee. Kupony ok nawet nie za często, wcześniej zjadały Brita i chyba porównywalnie. Do zmiany skłoniły nas "aromatyczne efekty specjalne", na razie się uspokoiło, ale na Bricie na początku też było OK.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Cioteczki, może pomożecie?
Zamawiałam w Tele Karmie żarcie dla moich kociaków i dzisiaj przyszła paczka. Niestety, okazało się, że zamiast karmy suchej dla kotów, przysłali dla psów [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_rolleyes.gif[/IMG] Nie zwróciłam na to uwagi, bo producent czasami zmienia wygląd opakowania. Za karmę zapłaciłam 70 zł, sprzedam za 60 + 10 zł wysyłka. Opakowanie 7,5 kg. Karma wygląda tak:

[url=http://www.telekarma.pl/p49/nutra.nuggets.adult.maintenance.15.kg.htm]NUTRA NUGGETS ADULT MAINTENANCE - Dla psów dorosłych. Z kurczakiem i ryżem. :: karma dla psów[/url]

EDIT: Istnieje możliwość negocjacji ceny.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

chodzi pewnie o kubeczki-miarki , na bokach których zaznaczona jest waga określinego rodzaju karmy ( dla szczeniąt , dorosłych ,grubasków itd). Kazda firma produkująca suchą karmę ma swoje "kubeczki". Mozna je dostac w sklepach sprzedających karme danego rodzaju i u dystrybutorów. Można też samemu sobie zrobic miarke. Wystarczy raz zważyc jedną porcje karmy , wsypac do jakiegoś pojemniczka i zaznaczyc na ściance poziom do którego sięga. Proste.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Psy jedzą NN niebieską od ponad miesiąca i jest super :multi:
Nexee (border) - piękna, błyszcząca sierść, małe, ładne kupki (o ile mogą być ładne kupki :evil_lol: ), waga w końcu się ustabilizowała - 11,4kg, bo wcześniej bywało z tym różnie. Aktywność - zresztą jak zawsze - wysoka;)
Kulka (mix) - pies, którego próbowałam odchudzać już na wszelkie sposoby. Od kilku lat. Schudła! :crazyeye::crazyeye::crazyeye:

Przed NN dawałam Brita ze względu na chwilową niedyspozycję finansową:evil_lol: i w sumie było dobrze, ale musiałam dodawać do karmy płatków, ponieważ Nex każdego dnia dożywiała się sporą dawką trawy:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

2 moje psy są na Nutrze Nuggets z Jagnięciną i jest cudownie!!!!Psiaki piękne,sierść extra i qupy się unormowały(małe dawkowanie) nie obciąża żołądka.
Jak się dowiedziałem od dystrybutora to karma z jagnięciną jest ich najlepszą ,najlepiej oceniana przez klientów(oczywiście z linii NN).
Atutem jest jagnięcina z Nowej Zelandii.Kukrydza w tej karmie jest ograniczona do minimum i nie ma kurczaka to dobre dla uczulonych.:multi:
Polecam

Link to comment
Share on other sites

my skarmiamy już od marca NN najpierw ciemno zieloną - dla pracujących, potem czarną - profesional.
Sunia niejadek stała się w tym czasie jadkiem :razz:
smakowita, małe dawkowanie nie obciąża żołądka. Ładnie wpływa na rzeźbę, z "suchego" pies stał się "soczysty" :lol:
polecam

wcześniej karmiliśmy ProPlanem a w czasach kryzysów Dog Chowem

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...