Jump to content
Dogomania

UZI i IROKEZ- rogaty aniołek i niewinny diabełek ;D


Jagódka&Uzi

Recommended Posts

  • Replies 443
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Acha teraz wszystko jasne:evil_lol:
Uzi po Ukaiali wyszedl ładniutki, bardzo jest zresztą podobny do tatusia z mordki, z koloru, z rozmaru -wykapany tatuś- mimo iż mamusia i większa i zupełnie jaśniutka. Ciekawe jak tutaj będzie po Babylonie.

A tatusiowie rzeczywiscie uroczy. Ze sporymi osiągnięciami. Babylon szczególnie. Ale wiesz, mi to i tak dużo nie mówi, ważne żeby szczeniak był zdrowy, silny..i ..(no niech będzie) słodziutki i ładniutki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagódka&Uzi']Od początku spał w posłanku i tak zostało:lol: Od rana do nocy oczywiscie przytulanki na kanapie, spanie obok mnie, zabawy ale jak tylko gasnie światło w domu Uzi wskakuje do posłanka jakby mówił "dobranoc" i sobie słodko zasypia:evil_lol:

aa i widzę w galerii że są maluszki :)[/quote]
O prosze jaki grzeczny :loveu:

Ano a są ale się nie nakręcam,bo nie wiadomo czy cudo jakie dla mnie jest ? :roll: Wiesz- ja planuję intensywne wystawy więc nie wezme pierwszej lepszej suki ;)

Link to comment
Share on other sites

No tak rozumiem. Mnie to nie dotyczy bo z góry założyłam, że nie będę jeździła na wystawy.

A słuchaj czy to prawda, że poza oczywiscie wadami wyklucza psiaka z wystaw to, że jest którys tam z kolei podczas narodzin? Coś słyszałam, że niby te ostatnie co wychodzą na swiat w miocie są wykluczane.
Chciałam wiedziec czy to bzdura czy coś w tym jest hmm?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagódka&Uzi']No tak rozumiem. Mnie to nie dotyczy bo z góry założyłam, że nie będę jeździła na wystawy.

A słuchaj czy to prawda, że poza oczywiscie wadami wyklucza psiaka z wystaw to, że jest którys tam z kolei podczas narodzin? Coś słyszałam, że niby te ostatnie co wychodzą na swiat w miocie są wykluczane.
Chciałam wiedziec czy to bzdura czy coś w tym jest hmm?[/quote]
Hehehe .. nie - jest to kompletna bzdura :p Słyszałam kiedyś, ze jak np powyżej 6-ciu się urodzi to nie dostają rodowodów :evil_lol: Jakis głupek to wymyślił i teraz ludzie rozgadują i wierzą :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziasto4']Nie :lol: Zawsze idą do wolnego posłanka, jeśli jedno jest zajęte :lol:[/quote]

Wygodnisie:eviltong:

[quote name='tigrunia']Hehehe .. nie - jest to kompletna bzdura :p Słyszałam kiedyś, ze jak np powyżej 6-ciu się urodzi to nie dostają rodowodów :evil_lol: Jakis głupek to wymyślił i teraz ludzie rozgadują i wierzą :shake:[/quote]

A no widzisz do mnie też takie info już dotarło ale ja nie z tych co odrazu traktują każda rewelację jako słuszną i pozyteczną:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia']cze piątkowo :loveu:

duzo nas tu czekan na fotki tej malizny :lol:[/quote]

[quote name='tigrunia']Bry :loveu:
I jak tam? Kiedy odwiedzasz maluszki? :loveu:[/quote]

Hej:loveu: Odwiedzamy maluchy jakoś w poniedziałek w końcu:lol: Zdjęcia będą na pewno!

Kurde Dogo mi fatalnie działa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...