Jump to content
Dogomania

UZI i IROKEZ- rogaty aniołek i niewinny diabełek ;D


Jagódka&Uzi

Recommended Posts

[quote name='Jagódka&Uzi']Szczeniaki się w ogóle nie urodziły, więc nie wiem skąd ta informacja:mad:

Pod koniec tygodnia suczka ma rodzic.
:)[/quote]
Aj pomylka :oops: Gryfoniki sie urodzily w tej hodowli, sorry:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 443
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jagódka&Uzi']SŁUCHAJCIE!
Urodziło się wczoraj TRZECH CHŁOPAKÓW !!! :multi::multi: i 1 dziewczynka:evil_lol:

ok 6 października jedziemy zobaczyc!:multi:

Trzeba bedzie potem zdecydowac który chłopak będzie nasz!

Normalnie jaki stresss yyyeeeeaaah :bigcool:[/quote]
Super :multi: :loveu: Świetna wiadomość :loveu:
Życzę udanego wyboru :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagódka&Uzi']SŁUCHAJCIE!
Urodziło się wczoraj TRZECH CHŁOPAKÓW !!! :multi::multi: i 1 dziewczynka:evil_lol:

ok 6 października jedziemy zobaczyc!:multi:

Trzeba bedzie potem zdecydowac który chłopak będzie nasz!

Normalnie jaki stresss yyyeeeeaaah :bigcool:[/quote]

Gratuluje :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Hej:loveu:

Ja już kosztorys robie. SSSpooore wydatki się szykują w związku z narodzinami a i rozpieścic mam zamiar malucha jak Uziego.

1.Sam psiak
2.Duuuuże posłanie, żeby sobie razem spały i nowe ciepłe kocyki na jesien i zimę
3.Góra nowych zabawek i to podwójna porcja
4.Kosmetyki
5.Obróżki i szeleczki
7.Ciepłe sweterki na jesień i kombinezony na pierwsze zimowe spacery
6.Witaminki, smakołyki, jedzenie


hmm o czyms zapomniałam..?:lol:

Całe szczęscie nie odrazu muszę wszystko kupic. Najpierw muszę zapłacic za szczeniaka a potem jak już bede go brała będzie czekało posłanie, zabawki, jedzonko. Cała reszte moge zakupic jak mały bedzie juz w domu. Na samym koncu coś do ubrania na spacery.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagódka&Uzi']A co też czekasz na jakiegoś nowego stworka?:evil_lol:

Noo dlatego ja jestem spokojna z zakupami bo mam na nie ok 2 miesięcy.
A ubranka to już w ogóle, bo maluch zanim gdzies wyjdzie na dwór to minie kolejny miesiac kwarantanny:evil_lol:[/quote]
Noo.. ja już parę dobrych miesięcy czekam:-o :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Po prostu nic się dla mnie nie urodziło :p Były dwa mioty pod rząd gdzie sami chłopcy sie rodzili :evil_lol: A ja na dziewuszkę czekam :loveu:[/quote]


O matko to musiałaś w zupełnosci rozumiec moj stres przed
oczekiwaniem:crazyeye: Ty to nawet lepiej rozumiesz.. Straszny niefart. Życzę Ci, żeby Ci się wreszcie urodziła dziewczyneczka! Na prawdę podziwiam Twoją wytrwałosc.

To tak w jednej hodowli czekałas czy w różnych nie mialaś szczęscia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagódka&Uzi']O matko to musiałaś w zupełnosci rozumiec moj stres przed
oczekiwaniem:crazyeye: Ty to nawet lepiej rozumiesz.. Straszny niefart. Życzę Ci, żeby Ci się wreszcie urodziła dziewczyneczka! Na prawdę podziwiam Twoją wytrwałosc.

To tak w jednej hodowli czekałas czy w różnych nie mialaś szczęscia?[/quote]
No niestety trochę się naczekałam .. ale jestem dobrych mysli ;)

Hodowla jedna .. jestem jej wierna i wytrwale czekam na moje cudo :loveu:

Link to comment
Share on other sites

No w zupełnosci rozumiem. Ja sobie tłumaczyłam, że jak nie w tej to w innej ale też bym czekała bo od kiedy mam Uziego nie wyobrażałam sobie wziąc psiaka z innej hodowli:evil_lol:

A duże pokrewieństwo będzie z Jessi czy inni rodzice?:lol:

No bo Uzi i Lemon mają tę samą mamusię Nesca Cafe Bargest a tatusiowe są bracmi z tego co słyszałam, Uziego to Ukaiali de la pam pommeraie a Lemona to Babylon de la pam pommeraie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagódka&Uzi']No w zupełnosci rozumiem. Ja sobie tłumaczyłam, że jak nie w tej to w innej ale też bym czekała bo od kiedy mam Uziego nie wyobrażałam sobie wziąc psiaka z innej hodowli:evil_lol:

A duże pokrewieństwo będzie z Jessi czy inni rodzice?:lol:

No bo Uzi i Lemon mają tę samą mamusię Nesca Cafe Bargest a tatusiowe są bracmi z tego co słyszałam, Uziego to Ukaiali de la pam pommeraie a Lemona to Babylon de la pam pommeraie.[/quote]
Nie nie .. źle zrozumiałaś :p To zupełnie inna hodowla niż ta z której mam Jess. A co do spokrewnienia to nie wiem w sumie czy jakiś pies z tej hodowli ma coś wspólnego z Jess, ale duze prawdopodobieństwo bo dużo psów mają :evil_lol:

I Ukaiali i Babilon to piękne psy :loveu: Po Ukaiali'm jest Gracia od Iberii :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...