Jump to content
Dogomania

"Na kocią łapę" - nowy serial


grrrond

Recommended Posts

Nowy serial z jak zwykle tymi samymi aktorami co w "Klanie" itd. o życiu weterynarzy. Dopiero było kilka odcinków, obejrzałam drugi i jestem troche rozczarowana... myślałam, że będzie to bardziej wokół zwierząt niż o bohaterach... chociaż może się zmieni :cool3: Ktoś ogląda?

Link to comment
Share on other sites

hym to fakt jak na razie serial jest taki nijaki, bez życia. Niby akcja jest o zwierzętach, ale bardziej o wetach , psiaki są tak jak "rekwizyty' takie mam odczucie. Jakoś nie wiele je tam widać, do tego tak pobieżnie wciskane w sceny (chociażby scena z porannego biegania z Twiggi, czy też problem wyboru karmy). Cóż jak na razie były dwa odcinki, zobaczymy co będzie dalej może się akcja rozkręci.

Link to comment
Share on other sites

no jakieś 1,5 roku :razz: ale żeby się na weterynarię dostać to podobno "nie ma dla mnie dnia bez biologii i chemii bo muszę zdać na min. 80% każde żeby mnie w ogóle pod uwagę wzięli" :p wolę nie ryzykować :eviltong:
może się kiedyś skuszę na obejrzenie jeszcze jednego odcinka... może to trochę przekształcą i będzie ciekawsze...

Link to comment
Share on other sites

Oglądałam wszystkie odcinki, ale nie zachwycił mnie ten serial... Standard- Wszędzie labradory, jako "psy dla dzieci", gadają jakieś głupoty o rozpłodzie xD Border terrier znów w roli kundla! No, a na tych aktorów, typu Deląg itp. już patrzeć nie mogę! A postać tej Francuzki jest żałosna. Jednym słowem cały serial- Żenua. Nie polecam, nie zachęcam. Szkoda czasu i prądu, lepiej wybierzcie się na spacer z psem.

Link to comment
Share on other sites

Aaa i jeszcze gadali coś tam, że nie dobrze brać dorosłego psa ze schroniska, lepiej wziąć małego szczeniaka labradora... Opinia serialowego weterynarza (odradzał kobiecie właśnie adopcje), więc może niektórzy zamiast wybrać się do schroniska, wybiorą psa dla dzieci... :|

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...