Jump to content
Dogomania

Iss

Members
 • Content Count

  1,033
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About Iss

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.okiempsa.fora.pl

Converted

 • Location
  Bielsko - Biała

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Już w marcu po raz kolejny w Bielsku Białej odbędą się konsultacje kardiologiczne z dr. Rafałem Niziołkiem. Szczegółowe informacje można uzyskać tutaj : [url]http://www.niziolek.com.pl/[/url] [url]https://www.facebook.com/events/157715501047617/[/url] [url]http://www.medwet.pl/[/url] [email][email protected][/email] 33 821 29 44
 2. [quote name='BUDRYSEK'][B][COLOR=red]szukam pomocy dla staruszka ONka!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B] niedaleko Chirona w BB, ul.Lipnicka,mieszka Onek staruszek, ma problemy ze stawami, prawie sie nie podnosi i pewnie jeszcze inne tez [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] wlasciciel to bity wiesniak, morde drze na calego, ale jak sie na niego ryknie to troche stopuje Onka trzeba zabrac do weta, najlepiej przez dzien jak jest jasno, ja zanim dojade do BB to juz jest ciemno...moze ktos pomoc? mam nadzieję, ze jeszcze zyje [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] warunki ma masakryczne + łancuch [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] bardzo proszę o pomoc dla Niego [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/824/dscf5791y.jpg/"][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/1381/dscf5791y.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"][COLOR=#4444ff]ImageShack.us[/COLOR][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/502/dscf5794ek.jpg/"][COLOR=#4444ff][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/1583/dscf5794ek.jpg[/IMG][/COLOR][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"][COLOR=#4444ff]ImageShack.us[/COLOR][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/580/dscf5798ib.jpg/"][COLOR=#4444ff][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/8421/dscf5798ib.jpg[/IMG][/COLOR][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"][COLOR=#4444ff]ImageShack.us[/COLOR][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/651/dscf5788r.jpg/"][COLOR=#4444ff][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/1198/dscf5788r.jpg[/IMG][/COLOR][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"][COLOR=#4444ff]ImageShack.us[/COLOR][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/69/dscf5801q.jpg/"][COLOR=#4444ff][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/84/dscf5801q.jpg[/IMG][/COLOR][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"][COLOR=#4444ff]ImageShack.us[/COLOR][/URL][/QUOTE] i co z psem?
 3. Iss

  Moje małe stadko

  Pragniemy złożyć najszczersze życzenia wszystkim zaglądającym do nas [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-DWZvFkN26Tk/TupWyQVSmuI/AAAAAAAAHQI/8SDXkbzO-C0/s640/ewelinka.jpg[/IMG]
 4. Iss

  3-letni owczarek z przewlekłą biegunką!!

  Spróbuj podać jej karmę o niskiej zawartości włókna i na innym białku niż do tej pory.
 5. [quote name='Martens']Wiadomo, owszem; niektórym wiadomo też, że sterylizacja miewa wcale nierzadko i negatywne skutki zdrowotne :razz: Gdyby do tego dochodziło jeszcze ryzyko, że z powodu serca zejdzie przy zabiegu, to nie zdecydowałabym się na niego, bo dla mnie ważniejsze jest zdrowie psa niż mój komfort na spacerach 2 razy do roku.[/QUOTE] Myślę, że główną motywacją do podjęcia decyzji o sterylizacji powinna być miłość do zwierzęcia i troska o niego. Znieczula się każdego pacjenta niezależnie od tego czy jest okazem zdrowia czy ma chore serce, trzeba jedynie udać się do opowiedniego lekarza i dobrze przygotować sukę do zabiegu. Zdecydowanie lepiej jest sterylizować sukę z chorym sercem kiedy jest młoda i silna, aniżeli w momencie jak dojdzie do zaawansowanego ropomacicza czy też nowotworów listwy mlecznej które z czasem będą rosły, pękały, rozsiewały się aż dadzą przerzuty do płuc. Wtedy możemy tylko czekać na odpowiedni moment. Nie wierzmy w stereotypy, tylko ufajmy lekarzom w końcu to oni znają się na rzeczy. co do antykoncepcji hormonalnej to szczerze nie polecam, prędzej czy później dojdzie do powikłań i płaczu.
 6. [quote name='Graba']czy wilczakową foteczkę mogę zabrać?[/QUOTE] proszę bardzo brać :)
 7. Ileż się działo dziewczyny :))) Życzę wszystkiego najsmaczniejszego dla Vivulki :)))
 8. Iss

  Historia leczenia mojego psa - co pomoga

  Czy Twój pies miał kiedykolwiek wykonywane badania krwi,kału itd? Leczenie wątroby i trzustki było motywowane diagnozą na jakiej podstawie? Dobrze, że pies czuje się dobrze choćto co opisujesz jest dosyć chaotyczne i nie sądzę aby miał Twój pies problemy z zapaleniem trzustki, bo ostre zapalenie trzustki na pewno nie zaleczyłabyś lipancreą ani hepatilem.
 9. Kilka fotek ... [url]https://picasaweb.google.com/ewelinac3/KWPRUstron03072011[/url] Gratulujemy wytrwałości wszystkim :)
 10. Iss

  Galeria eMosława!

  nooo Kinia ogromne gratulacje! Widzę, że w końcu udało się osiągnąć to wejście na plecy :) Ahhh ten nasz bursztyn
 11. Iss

  czym karmicie psy z niewydolnościa trzustki?

  Witaj, co do dawkowania to musisz przeczytać na opakowaniu tabelkę ... tam jest wszystko napisane. Z doświadczenia wiemy, że rc low fat i instestinal to nie ostateczność, tak na prawdę żywienie zależy głównie od stopnia niewydolności i toleracji psa. Moja sucz nie może być karmiona z żadnych diet leczniczych bo ich nie toleruje.
 12. Iss

  chora trzustka - choroba na całe życie?

  Ja karmiłam sensitivity control i po jednym 6kg worku była tragedia, kupy stały się papkowate i częste. Niestety spójrzcie jaka tam ilość włókna jest , nie dziwię się że tak zareagowała.
 13. Iss

  Alarm!!! Kleszcze!!!

  jak najbardziej :) warto jest zmieniać środki co jakiś czas
 14. Iss

  chora trzustka - choroba na całe życie?

  Hym czyli tak jak pisałam od samego początku , wygląda to niestety przede wszystkim na problem trzustkowy, ale na dodatek moim zdaniem z jelitami też coś się dzieje. Ja widzę to tak, że przede wszystkim trochę za dużo kombinowania z karmami. Przy problemach trzustkowych nie wolno podawać karm z dużą ilością włókna, a tutaj ciągle jakieś lajty dostaje które chcąc nie chcąc mają sporą ilość włókna. Dalej przy problemach z układem trawiennym najbezpieczniejsza jest monodieta, czyli znajdujemy to na czym pies siędobrze czuje i nie dokładamy smaczków, serduszek, wątróbek, serków, to bez sensu bo wciąż obciążamy jelita i trzustkę które już normalnie mają problem z przetrawieniem, a co dopiero jak dorzucimy jakieś nowości trudnostrawne. Gdyby chodziło o mojego psa to wstawiłabym jakąś delikatną karmę z niską ilością włókna i spróbowała nie dawać kompletnie nic po za karmą. Oczywiście kontynuując suplementację enzymami i jeszcze dorzuciłabym nienasycone kwasy tłusczowe. Co do wyników badań krwi, to jeżeli chodzi o zwierzęta to poziom lipazy i amylazy jest niemiarodajny i niekorzysta się z nich.
 15. Iss

  chora trzustka - choroba na całe życie?

  Heh no tak rozumiem doskonale jakie to są wydatki , fakt faktem moja waży o połowę mniej niż Twoja pociecha, aczkolwiek to tak czy inaczej 30 kg psa ... żywienie, dodatki, leczenie nie jest łatwe , ale powiem szczerze że nie wyobrażam sobie poddania się. Będziemy walczyć póki będzie nadzieja na to by jej pomóc. Spójrzcie znalazłam jeszcze hills ma ciekawą karmę [url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/hills/adult/31093[/url]
×