Jump to content
Dogomania

"Na kocią łapę" - nowy serial


grrrond

Recommended Posts

[quote name='Anusia&Saba']Ja też się spodziewałam czego innego. No cóż. I przez takie właśnie seriale rodzi się moda na jakąś rase. Teraz pewnie dużo osób będzie kupowało labradora jako psa dla dziecka :/[/quote]
akurat laby od bardzo dawna są kupowane jako psy idealne dla dzieci. I to mnie denerwuje.
No i ten text o psach ze schrosnika to już w ogóle koszmar :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juszes']Aaa i jeszcze gadali coś tam, że nie dobrze brać dorosłego psa ze schroniska[/QUOTE]

Tiaa, czyli wszystkie dorosłe psy w schronach lepiej uśpić... :roll: Chociaż faktycznie przy małych dzieciach problemowy pies nie wydaje mi się genialnym pomysłem, ze względu na niego samego. Żeby nie było potem zwrotu, bo cośtam... :roll:

Link to comment
Share on other sites

wczorajszy odcinek ogladalam... ten serial mnie przeraza. To podejcie, że ten labrador biega sobie samopas po mieścinie, bo ta kobieta idzie do pracy i przeciez nie bedzie go w domu zamykać - on tak kocha wolność to niech sobie sam pobiega między samochodami:angryy::angryy::angryy: żeby tylko ludzie nie brali przykładu z tego serialu ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anusia&Saba']Nie no to mnie dzisiaj dobiło:
"
-... Twigi będzie miała cieczkę
-nie za wcześnie na to? Szczeniaki miała pół roku temu.
-Nie, myślę że w sam raz, jest dużo chętnych na szczeniaki tej rasy."[/quote]
jak usłyszałam ten text to po porstu myślałam, że zjadę z krzesła :/ jak można takie głupoty gadać??? potem sie dziwić, że w Polsce mamy mnóstwo pseudohodowli:/
Ja oglądam każdy odcinek z ciekawości jakie tam wymyślą głupoty i z odcinka na odcinek jestem co raz bardziej w szoku:/
P:S widok synalka właściciela Lecznicy mnie straaasznie irytuje :/

Link to comment
Share on other sites

A ja wlasnie zadzwonilam do dzialu kontaktu z widzami i powiedzialam co mysle o tej beznadziei :angryy: zachecam Was do pisania maili i telefony, opinie maja byc przekazane scenarzyscie, tak mowila Pani, z ktora rozmawialam :roll:

[URL]http://www.polsat.pl/#contact.undefined[/URL]

tel. +22 514 52 50

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia B.']Ja oglądałam, aby dopatrzyć się kolejnych absurdów, ale już nie oglądam bo szkoda mi czasu i pieniędzy. Do tego nie będę im oglądalności nabijać, może wtedy zniknie z anteny ;>[/quote]


to tak samo jak ja. Obejrzałam 2 pierwsze odcinki. Załamałam się i nie mam zamiaru niepotrzebnie się tym "czymś" denerwować... a meil być może skrobnę do Polsatu w sprawie tego serialu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Nie dziwie się ,ze ten serial was dobija :lol:
"Z danych wynika także, iż serial oglądają głównie kobiety, widzowie w wieku od 35 do 39 lat i powyżej 45. roku życia, [B]mieszkańcy wsi, małych i średnich miast oraz ludzie z wykształceniem podstawowym[/B]"

Źródło:
[URL="http://www.wirtualnemedia.pl/article/2458004_8216Na_kocia_lape8217_ma_mniej_widzow_niz_8216Samo_zycie8217.htm"]‘Na koci� �ap�’ ma mniej widz�w ni� ‘Samo �ycie’ - najnowsze wiadomo�ci tylko na WirtualneMedia.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...