Jump to content
Dogomania

Niko uciekł z DT! okolice Kluczborka! POMOCY!!!


wiq

Recommended Posts

Nie wiem co jest, że nikt nie dzwoni :cool1:. Znów ubyło parę karteczek i to w różnych wioskach. Zastanawiam się, czy nie wpisać 0 przed nr telefonu, no bo jeśli ktoś ma tp to bez 0 się nie połączy? Albo wpisać, że to tel. komórkowy? (Babcie na wsi mogą nie wiedzieć, a... my przecież szukamy domu z kochaną Babcią :loveu:).
:cool3: No bo po co komu nr telefonu, jeśli nie ma zamiaru zadzwonić... :roll:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Racja Betka,trzeba wpisać 0 ,bo niestety większość ludzi używa tego zera,a wogóle to Nikuś nie powinien znaleźć domku teraz,bo ludzie wyrzucają pieski jadąc na wakacje,poczekajcie do września??? Tak myślę.....,może nie mam racji,ale tak myślę,pozdrawiam i Nikolca całuję,ja i Sonia:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='P-K Genowefa']A tak przy okazji... też jestem babcią dosłownie i to już od 22 lat,daję sobie radę z nową techniką/quote]


[B]Kochana Pani Genowefo :loveu:, właśnie takiej Babci szukamy![/B] Takiej, która pokocha naszego Nikosia, a na dodatek będzie zdawała nam relacje (od czasu do czasu) o losie tego psiaka.
Racja, że "ludzie" pozbywają się piesków na początku wakacji, ale z drugiej strony, jeśli Niko ma być na podwórku, to lepiej żeby latem zaprzyjaźnił się ze swoją Panią/Panem.
Miejmy nadzieję, że to tylko przez ten brak 0 przed nr telefonu nasz piesiu nie może znaleźć domu. Bo we wszystkich ogłoszeniach internetowych chyba jest tak samo? Z kolei - jeśli komuś bardzo zależałoby na tym piesku, to jakoś by się dodzwonił lub napisał maila (bo adres mailowy też został podany). No nic, czekamy dalej

Link to comment
Share on other sites

;)Betka,ja napisałam to,co sądzę o babciach,a jeśli chodzi o Nikosia,to spytaj Lu-Gosiaka,miałam go wziąć,ale nie wyszło i wzięłam Sonię też ze schroniska i ona jest cudna,a Nikuś jest moim cudem i zawsze będę o nim pamiętała i zawsze go wspomogę,zresztą Gosia wie

Link to comment
Share on other sites

Pani Genowefo, czy Sonia to to śliczne czarne Zwierzątko (na parapecie) ze zdjęcia pod Pani podpisem?
A dla Nikusia też kiedyś znajdziemy dom, prawda? Na razie u Wiosny jest mu dobrze, uczy się tam szczęśliwego psiego życia. Pozdrawiam :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Sonia Cudna :loveu:. Lubię czarne psy (mój też jest czarny), ale lubię też rudaski typu naszego Nikusia i .... wszystkie inne pieski też lubię.
Lu i co? Dalej bez odzewu? Ogłoszenia zamokły, dodrukuję nowe i powieszę w przyszłym tygodniu w innych wioskach.
Nasz Niko też kiedyś będzie dla kogoś "księciem".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka']Sonia Cudna :loveu:. Lubię czarne psy (mój też jest czarny), ale lubię też rudaski typu naszego Nikusia i .... wszystkie inne pieski też lubię.
Lu i co? Dalej bez odzewu? Ogłoszenia zamokły, dodrukuję nowe i powieszę w przyszłym tygodniu w innych wioskach.
Nasz Niko też kiedyś będzie dla kogoś "księciem".[/quote]

betka wielkie dzieki;) był jeden telefon pan chciał psa dla wnuczek ale szczeniaka:roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='P-K Genowefa'];)Betka,ja napisałam to,co sądzę o babciach,a jeśli chodzi o Nikosia,to spytaj Lu-Gosiaka,miałam go wziąć,ale nie wyszło i wzięłam Sonię też ze schroniska i ona jest cudna,a Nikuś jest moim cudem i zawsze będę o nim pamiętała i zawsze go wspomogę,zresztą Gosia wie[/quote]
nooo...poznałam sie z p.Genowefą bo chciala naszego Niko, jeszcze jak był w schronisku, ja odradziłam, dla mnie Niko nie nadaje sie do bloku..poznałam go bardzo dobrze, poza tym wtedy był jeszcze bardzo wycofany, nieufny i zdziczały, nie to co teraz.....może znajdzie sie jeszcze taka kochana druga p.Genowefa z ogródkiem, ktora go przygarnie - oby;):loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzis w odwiedzinach u Niko :multi: strasznie fajny z Niego psiak, ale bardzo niesmiały w koncu jednak podszedl i polizal mni niesmiało po rece, mialam wrazenie, że juz mnie jednak zapomnial no trudno...teraz ma Wiosne:cool3: najważniejsze, że jest szczesliwy:multi::multi:

[IMG]http://i814.photobucket.com/albums/zz61/gotych/IMG_0733.jpg[/IMG]

[IMG]http://i814.photobucket.com/albums/zz61/gotych/IMG_0723.jpg[/IMG]

[IMG]http://i814.photobucket.com/albums/zz61/gotych/IMG_0726.jpg[/IMG]

[IMG]http://i814.photobucket.com/albums/zz61/gotych/IMG_0729.jpg[/IMG]


Nikus dziekuje wszystkim ktorzy go wspieraja, dzieki Wam juz nie musi siedziec 7 rok w schronisku:multi:
[IMG]http://i814.photobucket.com/albums/zz61/gotych/IMG_0730.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka'] Ogłoszenia zamokły, dodrukuję nowe i powieszę w przyszłym tygodniu w innych wioskach.
...[/quote]
Betka to może faktycznie dołożyć to 0 przed nr tel. ? mogę poprawić i przesłać Ci mailem? żeby nic a tym bardziej 0 nie stanęło Nikusiowi na drodze do swojego domku:lol: kurcze mógłby się już ktoś odezwać...

Link to comment
Share on other sites

Anett już nawet chciałam ręką dopisać to zero. Jakbyś mogła to poprawić, to bardzo proszę :loveu:. I wpisz proszę
... kontakt -[B] [COLOR=black]nr komórki[/COLOR][/B]: 0-
- e-mail:
Widziałam, że ludzie zatrzymują się i czytają (wczoraj przyuważyłam Pana ;) z pieskiem na smyczy podobnym do Nikusia, tylko bardziej rudym). Wiele kartek ubyło, dlatego bardzo mnie dziwi, że nikt nie dzwoni. Z ogłoszeń internetowych i z gazety też przecież nie ma odzewu. Coś mi tu nie gra :shake:. Być może ludzie myślą, że trzeba kierunkowy wpisać...?, albo dzwonią bez zera...? W przyszłym tygodniu jeszcze raz spróbuję porozwieszać te ogłoszenia. Pozdrawiam Nikusiowe Wielbicielki

Link to comment
Share on other sites

kurcze jednak nie dam rady tak szybko tego poprawić:shake: nie mogę nanieść poprawek, muszę chyba zrobić to od początku - to taki durny program:mad:
Postaram się na środę-czwartek bo teraz mam masakrę i nie wyrabiam:razz:

Link to comment
Share on other sites

Ciotki kochane! Czy Niko jest w typie szpica?
Jeśli tak,to chciałybyście go pokazać na tym wątku?
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/sprawdzony-dom-w-niemczech-dla-psa-w-typie-szpica-bialego-141964/[/URL]
Wątek założony przez Reksio,więc można mieć 100% zaufania,co do domku;)

Link to comment
Share on other sites

Och....Nikosiu.Zasiedziales sie u Wiosny.... wiem ze Ci tam dobrze....ale wiesz....inne biedy czekają. SPADAJ JUZ!!!!:loveu: A Gienia to cud malina jest... i żadna z niej babcia....hehehe. Msialy byście z Nią porozmawiać. POZDRAWIAM wszystkich z tego watku:Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...