Jump to content
Dogomania

KRAKÓW Snuzi - właściciele wyjechali , a mnie zostawili....MA DOM


Ank@

Recommended Posts

[quote name='lepus']Skoro tylu chętnych na czekoladkę- Snuziego, to może i Lisek znalazłby dom..? Też czekoladka, a tak długo już czeka, strasznie skrzywdzony... może Liskowi trzeba więcej czasu poświęcić ale śledzę jego wątek i tak żałuję, że chłopak szczęścia do domku stałego nie ma... :([/quote]
Lepus ale nasz Lisek jest rudy wiec nie chodzi o tego samego:lol:
zaraz odszukam watku Liska i wkleje link:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='j3nny']co tam z twoim domkiem Snuzi?[/quote]
Jutro pani Ania umowiona jest z panstwem na kontrole warunkow w jakich bedzie mieszkał pies,ale wyfdaje sie że domek jest okej,
Ja rozmawilam z panem osobiscie i wiem że psiak bedzie mieszkal w domku i bedzie ulubiencem córki ,ktora go wypatrzyla .
Pani Ania tez mowila że po rozmowie z panem jest nastawiona pozytywnie.
Pan z Wrocławia tez zgodzila sie na sparwdzenie domku i czeka na decyzje.
Byc moze jak Snuzi pojedzie do warszawy zastanowi sie nad liskiem ale poki co interesuje go Snuzi.

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście, mea culpa, to nie o tego Liska chodziło, jest jeszcze inny psiak- też czekoladowy- podpalany , z wątku "Panie dlaczego mi to zrobiłeś?" tez zwany Liskiem :) ale ten Lisaek, o ktorym ja myslałam też jest czekoladowy- podpalany, śliczną ma maść, skatowany był straszni, miałam nadzieje, że domek znajdzie a nadal na tymczasie chyba czeka... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lepus']Rzeczywiście, mea culpa, to nie o tego Liska chodziło, jest jeszcze inny psiak- też czekoladowy- podpalany , z wątku "Panie dlaczego mi to zrobiłeś?" tez zwany Liskiem :) ale ten Lisaek, o ktorym ja myslałam też jest czekoladowy- podpalany, śliczną ma maść, skatowany był straszni, miałam nadzieje, że domek znajdzie a nadal na tymczasie chyba czeka... :([/quote]

A moze warto tutaj wkleic link do watku

Snuzi dzisiaj byl zemna na spacerku ,on bardzo lubi spacerki i jest grzeczny wtedy ,nie lubi byc sam ,kocha ludzi i inne psiaki.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Czekamy na pieska. Jak tylko Snuzi do nas trafi to zaraz zrobię zdjęcia i je udostępnię. Mam nadzieje, że z aklimatyzacją nie będzie żadnych problemów. W razie czego będę o wszystkim informował w tym wątku. Piesek jest młody więc myślę, że szybko do nas przywyknie. Pozdrawiam wszystkich dogomaniaków. Andrzej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucy']Witam!
Czekamy na pieska. Jak tylko Snuzi do nas trafi to zaraz zrobię zdjęcia i je udostępnię. Mam nadzieje, że z aklimatyzacją nie będzie żadnych problemów. W razie czego będę o wszystkim informował w tym wątku. Piesek jest młody więc myślę, że szybko do nas przywyknie. Pozdrawiam wszystkich dogomaniaków. Andrzej.[/quote]

Witamy witamy:smilecol:
i czekamy na zdjecia Snuziego w nowym domku.....Cudownie jest powitac Was!!!:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucy']Witam!
Dorzucimy do transportu 50 zł. Przekażę je paniom, które przywiozą nam Snuziego. Pozdrawiamy Lucyna i Andrzej.[/quote]

Bardzo dziekuje :lol:

Prosze dbac o mojego jeszcze Snuziego ,ja go bardzo pokochalam .
jest taki wylewny w uczuciach ,tak bardzo chce byc z czlowikeim , taki biedny maly pieszczoch z niego.
On tak ladnie sie bawil z Majeczka ale juz jej nie ma od soboty ,tak ladnie sie bawil z Bryleczka ale juz jej nie ma w hotelu od srody ,a wczoraj nawet u niego nie bylam bo musialm jechac do programu z pieskami szukajacego domku. Napewno wczoraj byl smutny.
Dzisiaj do niego pojade i wezme na spacerek.
niestety nie próbuje zeby sie bawil z innymi pieskami bo one nie lubia innych pieskow ,chociaz moze sprobuje z kora.
Przygotuje umowe adopcyjna z danymi Snuziego tylko dziewczyny ,ktore go przywioza spisza od panstwa dane z dowodu i dostaniecie panstwo orginal i ksiązeczke zdrowia pieska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila_s']a co z domkiem we Wroclawiu????Pan wezmie liska???;)


Na dzien dobry,sle tysiac usmiechow i podziekowan dla nowych wlascicieli Snuziego:loveu::loveu::loveu:[/quote]


czekamy na wynik wizyty przedadopcyjnej we wroclawiu, jezeli wszystko bedzie dobrze to Lisek niedlugo bedzie juz wroclawianinem :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...