Jump to content
Dogomania

KRAKÓW Snuzi - właściciele wyjechali , a mnie zostawili....MA DOM


Ank@

Recommended Posts

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Kamila_s']no to komu mam przekazac kontakt???:cool3:[/quote]
Kamilka nie wiem ale podobno za twoja sparwa dzisiaj telefony w spraiwe Snuziego sie nie urywaly.
Najpierw mialam jeden z Krakowa z echa ,a potem ze 3 zWarszawy i jeden z Wrocłwia.
Wszyscy chca Snuziego.
Piderwszenstwo ma pani z Warszawy ,ktora zgodzila sie na sparwdzenie warunków i teraz szukac musimy kogos w Warszawie kto sparwdzi dom. Mam namiary juz do tej rodzinki i przekazalm juz Ani .trzeba poprosic gdzie sie da o pomoc wolontariuszy z Warszawy mjak sparwdza dom i bedzie okej ,poszukamy transportu .pani z Karkowa odpadla ,prwdopodobnie to jest byla wlascicielka Snuziego.

Link to comment
Share on other sites

Dom w warszawie ,ktory rozmawi ze mna wczoraj (corka panstwa)napisal tez do Ulki18 ,ktora oglaszla go na allegro ,ze czekaja na wolontariuszki w celu sprawdzenia domku i ze to piesek dla córki poniewaz sie w nim zakochala.jest to dom z ogrodem wiec dl Snuziego zywiolowego pieska super do tego jest tam 7 letnia suczka ,a on chetnie bawi sie z pieskami.
Domek w warszawie sprawdzi pani Ania ,ktora jakis czas temu adoptowla bardzo stara i schorowana sunie z naszego krakowskiego schroniska,.
Link do atku ze Snuzim wysle pani Ani i zainteresowanemu domkowi.
pan z Wroclawia tez jest chetny na Snuziego i tylko na niego (chociaz pisalm mu ze mam slicznego liska)i tez zgadza sie na sprawdzenie warunkow i cierpliwie czeka co bedzie domkiem z Warszawy.
Wczoraj tez dzwonila jeszcze jedna pani z warszawy ale ma 5 piesków wiec jej powiedzilam ze jakby zaden z domkow nie spelnial warunkow to wtedy pozwole sobie do niej zadzwonic.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']świetnie! widze, że nk działa. może założe profil śliwce, bo cos szczęćia nie ma dzieczyna i zaczyna dorośleć na tymczasie. jka to robicie? profil ma pies? ja mma profil na nk, ale nie wchodze tam. czy dacie jakieś wskazówki techniczne co do tego, jak taki psi profil zrobić?[/quote]

podaje Ci link do mojego profilu n-k
[URL]http://nasza-klasa.pl/profile/15218349/gallery[/URL]
Ja wstawiam co jakis czas inne psy..wazne,zeby opis byl..dane i zebys aktualizowala historie pieska...trzeba tez wysylas zaproszenia..gdyz im wieksza ilosc osob nalzey do Twojego profilu,tym wieksze szanse na domek;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila_s']podaje Ci link do mojego profilu n-k
[URL]http://nasza-klasa.pl/profile/15218349/gallery[/URL]
Ja wstawiam co jakis czas inne psy..wazne,zeby opis byl..dane i zebys aktualizowala historie pieska...trzeba tez wysylas zaproszenia..gdyz im wieksza ilosc osob nalzey do Twojego profilu,tym wieksze szanse na domek;)[/quote]


dzięki!
cholera, widać, że musze się zacząć na nk pojawiać -a tak tego nie lubię!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Skoro tylu chętnych na czekoladkę- Snuziego, to może i Lisek znalazłby dom..? Też czekoladka, a tak długo już czeka, strasznie skrzywdzony... może Liskowi trzeba więcej czasu poświęcić ale śledzę jego wątek i tak żałuję, że chłopak szczęścia do domku stałego nie ma... :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...