Jump to content
Dogomania

Cudny psiak latami na kablu elektrycznym! JUŻ W NOWYM DOMKU!!


anetek100

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzwoniła do mnie Pani, wczoraj, jak byłam na akcji. Bardzo miło brzmi. Jest zdecydowana. Umówiłam się z nią dzisiaj na telefon, pośpiechu nie ma, bo w weekend ma wyjazd na wesele, i psiaka chce odebrać po powrocie, w pon, wto...
Ma już kilkanaście kotów.. Miała sunię małą, ale musiała ją niestety pożegnać...:(
Cablos z kotami bardzo dobrze się czuje, ale szczerze mówiąc, muszę ją zapytać, czy na pewno to dobry pomysł, czy jest pewna tego, że jeszcze chce jedno zwierzątko? Pani, z tego co wiem, mieszka w bloku/kamienicy..
Ale naprawdę bardzo sympatyczna Pani. Obadamy sprawę.

Link to comment
Share on other sites

Pani ma kilkanaście kotów pod opieką, nie wszystkie są w domu, część jest na działce :) W domu jest chyba 6
Poza tym Pani zawsze miała psa, ze schroniska, jej siostra ma psa, też ze schroniska i wogóle. Rozmawiałyśmy wczoraj i nawet ma już opracowane spacery z psem w ciągu dnia, kiedy pracuje (na szczęście blisko domu i "na własnym"). A latem Kabelek miałby całą działkę do dyspozycji, domek i towarzystwo okolicznych kotów.
Wiem dziewczyny, że trzeba wszystko dokładnie sprawdzić, ale wierzcie mi że to jest osoba o wyjątkowo wielkim sercu dla zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

Nie obraźcie się, że pytam, Pani była bardzo miła, i "wyglądała" świetnie, jestem bardzo zadowolona. :) Ale Kabluś jest tak kochany, zawojował nas wszystkich w domu, nie zasłużył na żadne "niespodzianki". Już dość przeżył.
Miałam w życiu różne przypadki, bywało, że przekonywałam się o kimś po 10 latach... Sorry, nie ufam ludziom. Co nie znaczy, że są źli, ale sami wiecie... A już ostatnie tygodnie, kiedy "wpadłam" w dogo, krew się burzy... Właściwie, to jak dla mnie, to jest jedno rozwiązanie. Wszystkie psy i koty i konie i milion innych zwierzaków, zapraszam do mnie. (Nawet pająki) :eviltong: Ludzie?? Hmm, otwórzcie chociażby gazetę. Nie wiem, czy nie zniszczyli by Marsa, gdyby ich tam wystrezlić...:lol:
Kabluś czywiście pojedzie do tej Pani, trzymam kciuki, żeby się nic nie wydarzyło.
(pogadałam sobie)

Link to comment
Share on other sites

Spotkania nie było jeszcze, tylko rozmowa przez telefon. Umówiłyśmy się poniedziałek, wtorek, bo w weekend Pani ma wesele. Owszem, możemy razem, jak najbardziej. Jak można w umowie zastrzec, aby w razie czego oddała psa tylko do Ciebie, lub do mnie.. Nie byłoby źle. Żeby po prostu, nie dowiedzieć się za rok, że oddała go pewnej panie, a ta pani, pewnej pani... i ... uciekł.....
Mam fotki Kabelka, to wkleję.

Tu Kabelek z Belusiem, często ich nie odróżniam, zwłaszcza jak robią z siebie kulki :)

[IMG]http://images48.fotosik.pl/14/37db2d72716db997.jpg[/IMG]


A tu Kablowski, skradł skarpetkę i czeka, aż się wyda. Przepisowo, trzeba go gonić, machać rękami i wydawać odgłosy. Bynajmniej nie ptaków!
[IMG]http://images36.fotosik.pl/14/6b10420ff7c13e39.jpg[/IMG]


Miałam Kabloskowi założyć naszą klasę, ale akurat dosałam wiadomość, że jest DS dla niego. Toteż na razie się wstrzymałam.

Link to comment
Share on other sites

Mój Boże.... On takiego życia dotychczas nawet na obrazku nie widział... :loveu:

Co do zwrotu to jest to zaznaczone wyraźnie w umowie, z resztą zawsze staramy sie podkreślać że ani do cioci ani do wujka nie wolo psa przekazać....i tak niedawno wrócił do nas Miluś po....7 latach....
Ale mamy przynajmniej czyste sumienie że nasze psy nie znajdą sie nagle w jakimś schronisku... Ludzie majac alternatywę nie kwapia się do kombinowania... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...