Jump to content
Dogomania

Black Velvet, ofiara Krężela. Ma dom na zawsze!


Zofia.Sasza

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zofia&sasza']Isadora zawalona robotą. Ale obiecała, że zrobi. Oczywiście z Twoim tekstem.[/quote]
Wsio rawno ;), z czyim byle tylko...Niech jak nawięcej ludzi pozna Velvecika. Może da to pomoc finansową albo objawi się domkiem. Piesio będzie szczęśliwy, a i u Emir zwolni się miejsce dla innego biedaczka.

Link to comment
Share on other sites

No więc tak: [B]Emir donosi, że Velvecik jest bardzo, bardzo niegrzeczny [/B]:evil_lol:

1. Zdemolował gabinet zabiegowy (pies potrafi!):mad:
2. Skonsumował na sucho opakowanie mleka w proszku (zresztą zjada podobno wszystko, co się mniej więcej do zjedzenia nadaje i czego zdoła dosięgnąć):mad:

W związku z tym rozważane jest poddanie go szkoleniu. Dodam od siebie, że bardzo to popieram - prowadziłam go (o ile można to tak nazwać) na smyczy, i o mało się o niego nie zabiłam...

Program TV z Velvetem i Emir to oczywiście "Kawa czy herbata", bo powszedni dzień. [B]Pamiętajcie - przyszły wtorek![/B]

Link to comment
Share on other sites

Arko, ja w razie czego podtrzymuję propozycję sponsoringu szkolenia! On jest wart tego, żeby w niego zainwestować. Urodziwy (czy ktoś zwrócił uwagę, jak on jest pięknie zbudowany?) i łagodny. Wiem, że to głupio pomagać aż tak jednemu psu, kiedy tyle innych czeka na ratunek, ale ja już tak mam, że jak wezmę smycz do ręki, to już zawsze o takim psie myślę...

Link to comment
Share on other sites

chyba lepiej pomóc jednemu a porządnie niż żadnemu albo każdemu byle jak :) jeśli ktoś by miał czas monitorować bazarki to mogę coś narysować itp dla niego. Bo ja sama nie mam do tego głowy ani niestety czasu. Ale to po egzaminie teoretycznym na prawko :evil_lol:

[URL]http://images.elfwood.com/art/d/o/dobrea/pegas01.jpg[/URL] tutaj przykładowy mój rysunek, akurat ten był pracochłonny bo ołówkiem automatycznym a psy zazwyczaj robię pastelami, wiec można coś szybciej i więcej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wyjątek'][COLOR=royalblue][B]Na Velveta wpłaciłam 34,26zł z bazarku. Czy moge dostać potwierdzenie, że dotarły?[/B][/COLOR][/quote]

Wyjątek, a także inni wpłącający - mam [B]ogromną[/B] prośbę. Nie jesteśmy w stanie potwierdzać indywidualnych wpłat. NIE MA pracownika biurowego.
Wyobraźcie sobie 1 osobę, która tylko momentami ma wsparcie pracownika. 150 psów do nakarmienia, do "wybiegania". Nie wspominam o psach specjalnej troski, ktorym trzeba poświecic czas indywidualnie. Nie wspominam o czasie spedzonym u wetow. Zawiezienie na sterylke, odebranie ze sterylki, nagle pogarszający się stan psa-szybki transport do weta. Do Fundacji większość psów trafia z interwencji w tragicznym stanie...
I jeszcze Krężel - kilka dni w tygodniu dzien "wyjazdowy", bo tam też trzeba doglądać. I telefony non stop. Każdy pyta o coś innego...
Aha, i jeszcze interwencje w terenie.

Nie jestem bankowcem, ale tlumaczono mi, że jeżeli nie zgadza się cokolwiek w przelewie - jest zawsze zwrotna informacja, ewentualnie pieniadze wracaja na konto, z ktorego wyszly.

Proszę- jeżeli korzystacie z podanych na stronie EMIRA danych do przelewu- załóżcie, że pieniądze dotarły na wskazane konto.
Będę wdzieczna za zrozumienie. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja rozumiem...
Bardziej chodziło mi o informację dla Ciotek, które wpłacały, żeby nie było niedomówień:roll:

Twierdzę, że pieniążki są u Was. 3 razy sprawdzałam numer konta. Z reszta moja mama pracuje w banku, wiec jak by jakiś zwrot był to by mi powiedziała. Albo jakieś problemy. Ale nie sądzę. Robiła wpłatę i mam potwierdzenie. jak by było trzeba mogę zeskanować i wrzucić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...