Jump to content
Dogomania

Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA


emilia2280

Recommended Posts

Przekazuję info z OTOZ Animals:
[B]W dzisiejszym wydaniu Magazynu Ekspresu Reporterów zostanie poruszony problem łamania Ustawy o ochronie zwierząt i stosunku urzędników państwowych do tematu zwierząt.[/B]
[B]8 czerwca 2010 r. godz. 21.45 program TVP 2[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[B]Następny akt oskarżenia przeciwko okrutnej Ewie:

Z Prokuratury Rejonowej w Grójcu otrzymaliśmy zawiadomienie,że w sprawie o znęcanie się nad psami w Bożym Małym ( gm. Stromiec) przez E. Biedrzycką śledztwo zostało zakończone. Akt oskarżenia został przesłany do Sądu Rejonowego w Grójcu Wydział VI Karny, tego samego, który już prowadzi sprawę o Krężel.[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Mam nadzieję, że efekt będzie wkrótce, może już we wrześniu ogłoszenie wyroku za Krężel. W tym samym sadzie rejonowym w Grójcu są kolejne dwa akty oskarżenia o znęcanie się, jeden z naszego kolejnego doniesienia o Małe Boże i jeden z doniesienia powiatowego. Krwawa Ewa się nie wywinie - obiecuję.
Pomyślcie, jak często się zdarza, by były w tym samym wydziale tego samego sądu trzy akty oskarżenia o to samo przestępstwo przeciw jednej osobie? Raczej to niespotykana sytuacja.

Ona oczywiście robi ciągle to samo, hycel G. ma ciągle dobry dochód, a psy trafiają do babsztyla. Kontrole powiatowego mają coraz gorsze wyniki, ona prowadzi mordownię. Psy umierają masowo. Czekamy na decyzję sądu o zakazie zajmowanie się zwierzętami, mam nadzieję, że rozwiążemy problem Ewy B. raz na zawsze. Z sądu nie wyjdzie.

No i intensywnie szuka nowego miejsca i czyta dogo. Więc za pośrednictwem dogo informuję - Ewo, nie ma w Polsce takiego lasu i takiej wiochy, żebyś się przed nami ukryła. Zresztą w końcu wymiar sprawiedliwości da Ci radę. Więc może po raz pierwszy w życiu należałoby pomyśleć o uczciwej egzystencji. Podobno nigdy nie jest za późno. Nawet dla recydywistów, a do tego grona mamy nadzieję Cię włączyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coronaaj']No zobaczymy co bedzie we wrzesniu...a babsztyl dziala dalej , hycel takze...kiedy bedzie ta EwaB sadzona....powinna odpowiedziec przed sadem ale to prawo polskie
kulawe na takie sprawy.....niestety....[/QUOTE]

Przecież pisałam, że za moment pierwszy wyrok. I dwa następne akty oskarżenia w sądzie czyli dwie następne sprawy.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Także ja i moja Mała krężlanka czekamy na wyrok i życzymy aby był WIELKI.
Najlepiej, żeby zamknęli ją w psychiatryku :angryy:


[IMG]http://www.krezel.ovh.org/images/phocagallery/Psy/Lili_Marlene/Lili_Marlene_13_-_302x400px.jpg[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3cfc72aa5f5cd4bf.html"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Sprawa Krężela zmierza do szczęśliwego końca. Mam nadzieję na wyrok w ciągu 2 miesięcy.

W zeszłym tygodniu zaczęła się następna - o Małe Boże. Emir jest znów posiłkowym więc jak się domyślacie, nie odpuścimy.

Trzeba mieć dużo szczęścia, żeby mieć dwie sprawy w jednym sadzie - obydwie o znęcanie.

Jeszcze będzie trzecia - od Powiatowego.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='kahoona']Sprawa Krężela zmierza do szczęśliwego końca. Mam nadzieję na wyrok w ciągu 2 miesięcy.

W zeszłym tygodniu zaczęła się następna - o Małe Boże. Emir jest znów posiłkowym więc jak się domyślacie, nie odpuścimy.

Trzeba mieć dużo szczęścia, żeby mieć dwie sprawy w jednym sadzie - obydwie o znęcanie.

Jeszcze będzie trzecia - od Powiatowego.[/QUOTE]

Nie bylo mnie tutaj dawno...musze poczytac...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Dziś zakończył się przewód sądowy w sprawie Wiesławy Ewy Biedrzyckiej, nr VI K/214/09 z art.35 p. 1 UoZ.
Sprawa dotyczyła znęcania się nad zwierzętami w pseudoschronisku w Krężelu. Ogłoszenie wyroku w środę 22 czerwca o godz. 16.00.

Prokurator zażądała 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata, zakazu prowadzenia działalności związanej ze zwierzętami, grzywny, pokrycia kosztów sądowych. Oskarżyciel posiłkowy - Fundacja EMIR - przyłączyła się do wniosku prokuratora.

[B]Liczymy na to, że sprawiedliwości stanie się zadość. [/B]

Jutro o godz. 13.30 rozpocznie się w tym samym sądzie kolejny proces Biedrzyckiej, o popełnienie takiego samego przestępstwa, tym razem w miejscowości Małe Boże.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...