Jump to content
Dogomania

Galeria Birmy - Niepełnoletniej Wariatki


bonsai_88

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bonsai_88'][B]JAGA MA DOM[/B] :multi:...

Oleczku, jeśli chcesz wspólny spacerek z Birmą i Jaga to radzę się pośpieszyć... Jaga po sterylce jedzie do Warszawy do Orphy :loveu:... Czyli przed świętami powinna już być w nowym domu :multi:[/quote]

Kurde, a już myślałam, że z Tobą zostanie..... Już się przyzwyczaiłam do myśli, że masz dwie suki :)

Link to comment
Share on other sites

Jaga jest słodka i kochana, ale to nie jest mój typ psa... ja lubię psy pracujące ze mną, a nie pracujące jak akurat obie chcemy tego samego :razz:. Birma mimo, że była już dorosła jak do mnie trafiła to chce ze mną pracować, robienie sztuczek dla pańci to codzienny rytuał :loveu:. Może jakby Jaga od początku była u mnie i miałabym szansę nauczyć ja dobrze chociaż podstawowych komend to bym ją zostawiła [np. do dzisiaj, po ponad 3 tygodniach Jaga nie siada na rozkaz... muszę trzymać COŚ - smakołyk, zabawkę - żeby się posłuchała :shake:].

Żeby nie było zaznaczam jeszcze raz - nie chodzi mi o wiek tej pieszczochy, tylko o jej koci charakterek :razz:...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Jaga jest słodka i kochana, ale to nie jest mój typ psa... ja lubię psy pracujące ze mną, a nie pracujące jak akurat obie chcemy tego samego :razz:. Birma mimo, że była już dorosła jak do mnie trafiła to chce ze mną pracować, robienie sztuczek dla pańci to codzienny rytuał :loveu:. Może jakby Jaga od początku była u mnie i miałabym szansę nauczyć ja dobrze chociaż podstawowych komend to bym ją zostawiła [np. do dzisiaj, po ponad 3 tygodniach Jaga nie siada na rozkaz... muszę trzymać COŚ - smakołyk, zabawkę - żeby się posłuchała :shake:].

Żeby nie było zaznaczam jeszcze raz - nie chodzi mi o wiek tej pieszczochy, tylko o jej koci charakterek :razz:...[/quote]

Z drugiej strony - będziesz mogła dać tymczas następnej zagubionej istocie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Czy będę dawać kolejny DT to nie wiem, zależy czy jakiś pies chwyci mnie tak za serce jak Jaga [albo, nie daj boże, Birma :diabloti:]... bo ja cały czas czekam, aż Kamil pozwoli mi kupić wymarzonego, rodowodowego psiaka :loveu:...[/quote]

No ale czy Birma się już przekonała do owczarków?

Link to comment
Share on other sites

Po szkole jaką dała mi Jaga bardzo zmieniły się moje poglądy... po 1 w d*** mam zdanie Birmy na temat owczarków :diabloti:... ma je polubić i koniec... ja się jej o zdanie nie będę pytać :mad:.
Po 2 nie będę brać suki... 1 cieczka i wystarczyła :evil_lol:. Będę brać psa, co najwyżej go wykastruję, jeśli będzie "nie taki". Chodzi mi o to, że repa będę miała TYLKO, jeśli pies będzie tego wart z wyglądu i z charakteru. Jeśli nie to będę miała pięknego miśka do kochania :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Nie miała 10-12 miesięcy... prędzej miała 8 miesięcy [zdanie weta i wg. tego liczę jej wiek] :evil_lol:.
Jak dla mnie to ona jest najstarszą pudlicą świata, przecież mam ją już połowę życia. Szczegół, że jej życia [8 miesięcy i 11 dni :loveu:], nie mojego :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[B]Zerduszko[/B] ja dziękuję za takie wredne szczyle :mad:. A w ogóle to jak zobaczyłam Birmę po raz pierwszy, po pierwszym dniu razem i pierwszym spacerku... myślałam, że jednak ona ma 10 lat a nie rok :shake:. Zachowywała sie jak stary, zmęczony życiem pies :roll:.

[B]JBK[/B] właśnie o to chodzi, że 2 pies ma być też Kamila, a nie tylko mój tak jak Birma. Bo Kamil chciałby mieć psa, ale Birma ma go kompletnie... w nosie :evil_lol:. Ona nigdy nie będzie jego. Próbował już wielu rzeczy - spacerów [przez miesiąc wyprowadzał tylko on, jak ja miałam rozwaloną nogę...], przekupywania żarciem [jeśli pańcia nic nie chce to mogę zjeść... ale niech tylko cmoknie to mam w nosie żarcie], ćwiczeń ["że niby ja sie mam jego słuchać :lol:... i co z tego, że daje smakołyka i chce tylko żebym usiadła :razz:"]... Właśnie dlatego chcę też jego upodobania brać pod uwagę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']
[B]JBK[/B] właśnie o to chodzi, że 2 pies ma być też Kamila, a nie tylko mój tak jak Birma. Bo Kamil chciałby mieć psa, ale Birma ma go kompletnie... w nosie :evil_lol:. Ona nigdy nie będzie jego. Próbował już wielu rzeczy - spacerów [przez miesiąc wyprowadzał tylko on, jak ja miałam rozwaloną nogę...], przekupywania żarciem [jeśli pańcia nic nie chce to mogę zjeść... ale niech tylko cmoknie to mam w nosie żarcie], ćwiczeń ["że niby ja sie mam jego słuchać :lol:... i co z tego, że daje smakołyka i chce tylko żebym usiadła :razz:"]... Właśnie dlatego chcę też jego upodobania brać pod uwagę[/quote]

To musisz go przekonać, że jego ulubioną rasą jest BOS :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...