Jump to content
Dogomania

PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..


bea100

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A Bajka?? Ballada??

Niniejszym zamykam swoją ogórkową listę imion:

PSY

BRANT.BAJAN,BOCHNAR,BŁAWAT,BIGOS, BIMBER, BAJGIEL, BOHUN (to już jest wybór ,,przyszłego właściciela" :lol: )

SUKI

BIESIADA, BOGDANKA, BAŚŃ, BŁOGA, BARDYZANA, BAJDA, BALLADA

...ładnie ? :D

Link to comment
Share on other sites

...A gdzie BOGDANKA? :hmmmm: Podobała Ci się :niewiem:

Jasne, poprawiłam, dopisałam :D

Ogórkowa mi dzisiaj wywaliła niezły numer...ok 2giej w nocy obudziło mnie jej ziajanie mi nad głową...zerwałam się jak oparzona, bo już myslałam że...a ona do drzwi i na dwór...i nawet nie czekała aż furtkę do ogrodu otworzę...no, taka jest numerantka :lol: ...a ja dostanę zawału :-?

Link to comment
Share on other sites

Niniejszym zamykam swoją ogórkową listę imion:

PSY

BRANT.BAJAN,BOCHNAR,BŁAWAT,BIGOS, BIMBER, BAJGIEL, BOHUN (to już jest wybór ,,przyszłego właściciela" :lol: )

SUKI

BIESIADA, BOGDANKA, BAŚŃ, BŁOGA, BARDYZANA, BAJDA, BALLADA

...ładnie ? :D

Imiona bardzo fajne, szkoda tylko, że nie miałam udziału w ich wybieraniu :(. Wróciłam i już na bieżąco będę śledzić co u Ogórkowej słychać :P .

Link to comment
Share on other sites

A moja jest BALLADA, a moja jest BALLADA (zygu, zyyygu) :angel:

A ja myślałam, że moja :cry:

Nie kłócić mi się tu :roll: Bogdanke którejś odstąpie 8)

Bo ja to dopiero mam smakowity zestaw : Bigos z Bimbrem :o

8)

Bea, jak tam Ogórkowa?????

Szybko info prosze :angel: :angel:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki kochani za to że czuwacie (i że jesteście przy nas :D )

Dobrze Haniu, że wróciłaś :angel: Uffff, kamień spadł mi z serca 8)

Ogóreczek jeszcze w jednym kawałku. Chociaż myślałam, że to już TA noc będzie :-?

Temperatura tylko troszkę niższa, brzuszek taki ,,opuszczony" do dołu, wczoraj nie chciała spacerować i zaraz wracała biegiem do domu, w domu chodziła za mną jak cień (nawet do łazienki mi zaglądała) no i dzieciaki strasznie jej się w brzuchu wczoraj przewalały (aż mruczała do siebie i nawet raz pisnęła).

Burze chodzą po kraju i martwiłam się, bo ogórkowa straszliwie boi się grzmotów...ale nocka minęła spokojnie :P

Lampa-kwoka zamocowana, stare prześcieradła poprane ( w proszku dla niemowląt :lol: ), ręczniki frotte też.

Teraz= czekamy 8)

Haniu: natychmiast masz mój telefon kochana teściowo, przecież wiesz :)

Nawet w środku nocy !!!!!!!

Beata&Poświata: cieszę się, że jesteś :P

A ja trzymam nadal Sz Panią Ciotkę za słowo :D

Bo mamy obiecaną: sesję zdjęciową 8)

Link to comment
Share on other sites

No to odliczamy godziny do maleńkich Ogóreczków.

Jakaś obiecana sesja zdjęciowa? A kto będzie tym szczęśliwym fotografem hi hi hi....

Beatko - przecież wiesz,że czekam tylko na ''Hasło'' i już jestem u ciebie - u mnie słowo droższe od pieniędzy.

No kochani coś z imionkami dla białych dziweczynek krucho .Dla chłopców mamy wspaniałe imiona - a dla dziewczynek malutko.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Beata&Poświata: cieszę się, że jesteś :P

A ja trzymam nadal Sz Panią Ciotkę za słowo :D

Bo mamy obiecaną: sesję zdjęciową 8)

Obiecane, przyklepane.

Ale może faktycznie Szantina jest bardziej wprawnym fotografem?

Ja w każdym razie melduję gotowość.

A co do imion białych dziewczynek to może ALMETA bo też biała i puszysta :D ?

Link to comment
Share on other sites

Bea imiona cudne zreszta juz Ci mówiłam bo miałam tą przyjemnośc znac je duzo wczesniej :)

Trzymam kciuki za pomyslny przebieg narodzin i juz nie mogę sie doczekac maluchów jak sobie pomysle jakie cudne beda to az mnie łaskocze w brzuchu :angel:

Szantka na jaką litere imiona to cos pomysle moze mi wpadnie do głowy cosik fajnego :)

Link to comment
Share on other sites

Beata&Poświata - no to kochana robimy zdjęcia ''na dwie ręce''.Ja jestem typowym amatorem , który lubi taką zabawę.W związku z tym ,że małe białaski będą ok 15 dni później to nie będę już tak dyspozycyjna czasowo.

Saida - imiona dla białasków na literkę A

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

...pomysle moze mi wpadnie do głowy cosik fajnego :)

A mnie wpadło :angel:

Proponuję najsilniejszą suczkę dominantkę z miotu nazwać: Alfa ( :lol: )

Proste i oczywiste nie ?!? Tak proste, że trudno na to wpaść :D

Haniu: no Ty to masz repertuar imion :D ...żadna literka Cię nie zaskoczy jak widać :baby:

A jest jeszcze: Yale, Yumbo, Yuma.... :lol: Yks i można tak długo, wystarczy naszą literkę ,,I" zastąpić ,,Y" i gotowe :lol:

Co do sesji zdjęciowej: zapraszam obie ciotki nawet od zaraz :D (tzn cioteczkę Poswiatkę zapraszam obowiązkowo / dobre ,,zaproszenie" nie ???? :wink: / jak już Szantinka się nam rozsypie/ tak myślę, że moje ogórki będą miały wtedy ok 2,5 tygodna :P )

No lecę ,,do garów" bo Dunieczka...głodna :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że dla białasków płci męskiej jest już dużo propozycji ale ja może dołożę jeszcze jedną ANUK, może uda mi się wymyślić coś dla dziewczynek. :D

Bea strasznie jestem ciekawa jak tam Twoja Ogórkowa, jak wszyscy tutaj z resztą :D codziennie tu zaglądam ciekawa czy to już :D

Link to comment
Share on other sites

Nocka była w miarę spokojna, deszcz sie rozpadał (burzy na szczęście nie było), a ja w tym deszczu co 2 godziny byłam proszona przez Dunię na dworek na siusiu i nie tylko 8)

Brzuszek na dole, maluszki ogóreczki się tam strasznie dalej przewalają :P Ruch ma w tym brzusiu jak na rondzie ONZ w Wwie :lol:

Szuka miejsca w całym domu, nawet leżała sobie na posłaniu Bejka (chyba pierwszy raz w zyciu :lol: ).

Wogóle to nie toleruje Beja nawet w jednym pomieszczeniu, warczy na niego straszliwie, Bejek przygaszony chodzi po chałupie kanałami 8)

Nie miała też od rana, swojego szalonego jak dotąd, apetytu :-?

Coś czuję, że godzina ,,0" to będzie tej nocy :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...