Jump to content
Dogomania

Nie ma już Smutasa.


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 849
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

salomeaa,najgorzej,jak wyjdzie,ze to nie tarczyca.
Mi sie Smutas bardzo nie podoba-jego zaburzenia neurologiczne,to kręcenie sie w kołko :shake:.Ciagle mam uczucie,ze ten pies trwa dla samego trwania.Takie zycie bez sensu.I to w schronisku,z beznadziejnym komfortem zycia.Gdzie wiadomo,ze wzbudza litośc,ale szans na adopcje nie ma.
Wiec po co.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']salomeaa,najgorzej,jak wyjdzie,ze to nie tarczyca.
Mi sie Smutas bardzo nie podoba-jego zaburzenia neurologiczne,to kręcenie sie w kołko :shake:.Ciagle mam uczucie,ze ten pies trwa dla samego trwania.Takie zycie bez sensu.I to w schronisku,z beznadziejnym komfortem zycia.Gdzie wiadomo,ze wzbudza litośc,ale szans na adopcje nie ma.
Wiec po co.[/quote]

Wiola, Ty czytasz swoje posty? masz doła, czy co?
``po co?, dla samego trwania ``etc ...
przecież to samo pisałaś o Marsie i Balbince!
i nie załapałaś po co???
jak się nie ockniesz z tego marazmu- ubędzie człowiek, który pomógł wielu psom...i mógłby jeszcze pomóc, prawda?
zaufałem Ci kiedyś, ufam Ci teraz
tylko nie mogę Cię czytać
jakby inna osoba...

HALO !!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[B][COLOR=DarkRed]DOBRA ! POMYSŁ MAM ! :)

[/COLOR][/B][COLOR=DarkRed][COLOR=Black][B]kiedyś kilka osób rozruszało wątek Muchy
potem kilka osób rozruszało wątek Balbiny i wątek Marsa

psy znalazły swoje miejsca

teraz kolej na ten wątek i tego bidulę

może szczęśliwy traf będzie trwał dalej

spróbujemy ?
[/B][/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

A tak w ogóle, to jego imię... :shake: Też bym się kręciła w kółko, gdyby mnie ktoś tak "ochrzcił". Może to chociaż jakoś zdrobnić, żeby nie zniechęcało tak z mety... Smucik, Smuniek, Muniek... O, Muniek mi się podoba, brzmi bardziej optymistycznie, co Wy na to? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Mi się imię Smutas kojarzy nieodmiennie ze Smutkiem z "Hotelu New Hampshire"..... :oops: Dość... hmmm... specyficzne skojarzenia....[/quote]

Ulv mam identyczne skojarzenie :evil_lol: Czy masz na myśli to, że khm, wydalał gazy ? Czy to, że biedaka wypchali :roll:

A poza tym Smutas jest prawie jak mój Koks :)

Link to comment
Share on other sites

Z takim imieniem straciłabym chęć do życia. Brązowa dodatkowo dołuje psa - że stary, że paskuda, że szans nie ma. Smuniu, chapnij ty Brązową w łydkę - niech się odczepi od ciebie! :mad: Cudny jesteś, piesku! Uwierz w siebie!

Co z tą tarczycą? Ja się nie znam, ale na wątku Timo

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/kochany-timo-znalazl-dom-dzieki-ogloszeniom-znalazl-milosc-104059/index36.html[/URL]

gagata pisze, że psów z chorą tarczycą nie należy golić, bo potem im sierść raczej nie odrasta.

Link to comment
Share on other sites

Gameta, myśle że ...całokształt.... ;)

Swoją drogą, miałam kotkę z niedoczynnościa tarczycy i fakt, łysa była, po ogoleniu do badania nie obrastała, w dodatku była nieruchliwa i wogóle jakas taka nie do życia... Zmarznieta, wiecznie skulona... po rozpoczeciu podawania leku odżyła w dwa tygodnie i nawet obrosła potem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn'] miałam kotkę z niedoczynnościa tarczycy i fakt, łysa była, po ogoleniu do badania nie obrastała, w dodatku była nieruchliwa i wogóle jakas taka nie do życia... Zmarznieta, wiecznie skulona... po rozpoczeciu podawania leku odżyła w dwa tygodnie i nawet obrosła potem ;)[/quote]
Miałam to samo (oprócz łysiny:evil_lol:). I odżyłam po operacji i leczeniu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...