Jump to content
Dogomania

WYKIEŁKOWAŁY - Potrzebuje pozyczyć klatkę z homologacją dla Doga!


KORONA

Recommended Posts

  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jejku, uświadomiłam sobie własnie, że nasza ziemska egzystencja jest zdecydowanie za krótka. życia mi nie starczy, żeby mieć wszystkie te psy, o których marzę :cry:

a dogi są wśród nich... najlepiej dwa naraz, żółciutki i pręgowany... Korona, jak ja Ci zazdroszczę!!! takie piękne są.

trzymam kciuki za fasolki i przyszłą mamusię :D

Link to comment
Share on other sites

Didu tyje w oczach, z dnia na dzień robi sie coraz grubsza. Już widać po niej ciążę, sutki ma opuszczone i taka jakaś spokojna sie zrobiła. Cały czas napada na wszystkich gości w celu wygłaskiwania jej... Pisałam o tym w innym topiku, ale musze i tutaj :lol: Homor suce bardzo dopisuje, wczoraj przez sen machała sobie ogonem :o :lol:

Jak będzie ładna pogoda spróbuje zrobić jej kilka fotek...

Przedstawiam Wam Didowe dziecko z poprzedniego miotu. Oto GNIEWKO :)

f6fff82c.jpg

f6fff829.jpg

f6fff826.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja też kcem zobaczyć te zdjęcia (i te z tej i te z poprzedniej strony), a ich nie widzę ino takie białe prostokąciki z krzyżykiem. :( :( :(

PIKA - a gdzie ty biedactwo byś spała jakbyś miała jeszcze doga :wink: - na razie pociotkuj se trochę u Korony i tak zaspokajaj swe dogomaniackie chętki :D (tylko nie wynieś pod pazuchą jakiegoś :wink: )

Link to comment
Share on other sites

No nie mogę jakie maleństwo :o :iloveyou:

Chip, siem bym pomiesciła, dla chcącego nic trudnego

(tylko nie wynieś pod pazuchą jakiegoś)

:evil: czy ty musisz mieć taki długi ozór? :evil:

Siem wszystko wydało, :-? tera mnie Korona do chaupy nie wpuści :cry:

KORONA – dwa pytanka, kiedy dokładnie jest ta Klubówka ? W ten czy w przyszły weekend?

Czy jest jeszcze miejsce dla mnie ?

Link to comment
Share on other sites

na razie pociotkuj se trochę u Korony

Taaaaaa na razie to nie przyjechała Nawet Didowej matki wygłaskać :-?

Niedobra Ciotka :evil:

Nie zauwazylam malucha.

:lol: :lol:

Proporcje rzeczywiście niesamowite, one są takie maleńkie kiedy się rodzą i rosną tak strasznie szybko...

Chip podaj mi maila to Ci wyśle zdjątka :)

Pika, klubówka jest w tą niedziele, jeśli masz ochotę jechać daj mi znać. Pokombinujemy z transportem :)

Link to comment
Share on other sites

na razie pociotkuj se trochę u Korony

Taaaaaa na razie to nie przyjechała Nawet Didowej matki wygłaskać :-?

Niedobra Ciotka :evil:

:cry: :cry: Kuna kiedy? :cry:

Tyle się tego zebrało do ciotkowania :o

Pika, klubówka jest w tą niedziele, jeśli masz ochotę jechać daj mi znać. Pokombinujemy z transportem :)

Kombinuj, kombinuj

jadem 8)

Link to comment
Share on other sites

KORONA - Już widzę, widzę, widzę . :multi:

Już duże jest piękne, a małe to cudo :D , a najbardziej mi się podoba to

f6fff829.jpg

Tu to mały wyglada jak miniatura mamusi - rewelacja !! Oba maja fantastyczne umaszczenie, strasznie mi się podoba :P

Ja też chciem doga :iloveyou: :bigcry:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zostały Nam jeszcze 2 tygodnie :)

Didu jest wielkiem grubasem, choć humor jej cały czas dopisuje... Tą ciąże przechodzi inaczej niż ostatnią. Wtedy była wyjątkowo spokojna, a teraz najchętniej poszalałaby trochę, tyle że warunki juz nie bardzo pozwalają... :)

Szczeniątka będą na literkę H, więc może jakieś propozycje?

Link to comment
Share on other sites

No ja mam propozycje :P

Chłopaki : Haker, Hałas, Hanibal, Harley Harnaś, Horse – to powinien dostać największy i taki co na oko wyrośnie na konia :lol:

Dziewczyny : Halszka, Herbaciana Róża (to koniecznie ciemnożólta dziewczynka), Hulanka, Hajduczek , Hurricane (albo w wersji dla chłopaka Huragan), Halabarda, Harfa, Horda, Hrabina

Link to comment
Share on other sites

Dla dziewczynek:

Havana, Herbie, Holly a dla największej sikawki w miocie - Hydra ;-)

Dla chłopaków:

Hypnos, Hacker, Harold, Hamlet (dla romantyka) i Hogan (dla największego macho!!)

ps. Dziewczyny dzięki za kibicowanie na klubówce! Dogi Fabiśce zawsze przynoszą szczęście - jakby nie było to ukochane ciotki i wujkowie. (W hodowli były owczarki belgijskie i właśnie dogi :))

Link to comment
Share on other sites

Postarma sie nie powtarzac, ale może mi się coś zdublowac z poprzedniczkami :D

- Harfa, Hera, Harda (to dla najbrdziej upartej dziewczynki :D), Holera (powinno byc inne H-Ch, ale tak jest fajniej :D), Hiha (dla wesołej panienki), Hetera,

- Hubertus, Hajduk, Huncfot, Hasior, Hulaka, Hipi (zdrobniale może byc Hipcio :D), Hamlet, Hefajstos

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...