Jump to content
Dogomania

WYKIEŁKOWAŁY - Potrzebuje pozyczyć klatkę z homologacją dla Doga!


KORONA

Recommended Posts

  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pika, wielkie dzieki :) Pościel u mnie na wagę złota teraz, nawet ta troche zjedzona. Za kciuki nie dziekuję, bo jakaś przesądna ostatnio jestem, ale bardzo, bardzo sie cieszę że jesteście z Nami :)

Zobaczcie na te oczy...

f6d23259.jpg

f6d2325c.jpg

A tu mi przypomina osiołka z Kupusia Puchatka

f6d2326b.jpg

Didi z przodu, Negra z tyłu

f6d23262.jpg

f6d22d6a.jpg

Link to comment
Share on other sites

Lu potrzebuje prześcieradeł, powleczek na kołdry we wszystkich ilościach... Do szczenięcego kojca :) (cały mój psi zapas zgubiłam przy przeprowadzce :( )

Tylko Ty jesteś daleko :( Twoja mama pewnie tysz :wink:

Dzieki Nice :)

Niby daleko,ale na wszelki wypadek podaj mi swój adres na PW,albo na GG !!! :P

Link to comment
Share on other sites

Mam kilka imionowych faworytów z listy :) Wczoraj pomyślałam sobie, że nie będe dawała im imion na samym początku. Poczekam aż poznam ich charaktery, wygląd, jakieś cechy szczególne i wtedy przypasuje do konkretnego psiaka... ale dałyście mi zagwostkę, nie spodziewałam się tylu imion :)

Link to comment
Share on other sites

jesu jesu, a ja dopiero teraz trafiłam na ten temat!!!

KORONKO- dożki są cudne! :angel: !!!! Miodzio i palce lizać :P dasz mi jednego schrupać :wink: :evilbat: ??

ja kcem dożka!!!!!!!!!

a swoją drogą bydlęta są z nich straszne 8) ale jakie koffane :lol:

ucałuj brzusiek Dideczki :)

Link to comment
Share on other sites

dasz mi jednego schrupać ??

Nie dam, sama zjem :eating:

a swoją drogą bydlęta są z nich straszne

Coś mi sie przypomniało...

Byłam na spacerze z psiarnią w parku, przechodzi obok mnie dziewczyna z chłopakiem... i gadają

Ona - ale piękne psy

on - a ja widziałem większe

Ona - jasne, chyba w stajni!!

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ona - ale piękne psy

on - a ja widziałem większe

Ona - jasne, chyba w stajni!!

:lol: :lol: :lol:

Buahahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol:

I monitor zapluty :lol:

BTW, Korona, czy pościel z kory może być?? Jasna, czysta bawełna.

Własnie wczoraj akurat wyciągnełam komplet z szafy zastanawiając się, czy nie będzie to wielkim marnotrawstem jak ją wyrzucę...

Poszewka na kołdrę i na cztery poduszki - potniesz i akurat będzie:)

Jeśli się przyda, to ślij priva z adresem :D

Link to comment
Share on other sites

Korona :) Zrobiłam przegląd u siebie i mam troszkę prześcieradeł na gumkę frotowych ponadgryzanych zębem czasu i mleczakami Fabii - jak się przydadzą to dawaj znać gdzieci dostarczyć :)

ps. a może te paczki przy przeprowadzce Ci nie zginęły tylko je wyrzuciłaś! Ja przy remoncie popakowałam pościele w foliowe worki i nastąpiła pomyłka - pościel poszła do kosza a śmiecie do piwnicy na 3 miesiące.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

piękne te psy i pewnie jeszcze piękniejsze będą szczeniaczki

Dzięki Justyna, muszę chyba przygotować jakieś czerwone wstążeczki :)

a ja jestem straaasznie ciekawa jak będą maluchy umaszczone

Malawaszka szczeniątka będą żólte i pasiaste. Zólty jak żółty, ale prążki często zaskakują, czasem jest ich mało czasem bardzo dużo... Zobaczymy. Sama jestem bardzo ciekawa. :)

Pagaj w piątkowe popołudnie wysyła swojego TZ na pocztę :) Odważna kobietka :)

KasiaK, będziecie dziś na spacerze? jeśli tak to mogę wziąć (przydałaby sie tu Aga2, bo nie wiem czy tak sie pisze "wciąć" :wink: ) wszystko nawet dziś :)

Tynka, oczywiście że sie przydadzą :)

ps. a może te paczki przy przeprowadzce Ci nie zginęły tylko je wyrzuciłaś! Ja przy remoncie popakowałam pościele w foliowe worki i nastąpiła pomyłka - pościel poszła do kosza a śmiecie do piwnicy na 3 miesiące....

:lol: :lol: :lol:

Zaraz sprawdze w czyjej pościeli śpie, bo moze swoją wurzuciłam i śpie w psiej :wink: :o :lol:

A teraz tak całkiem poważnie (nie, zeby wcześniej nie było :) ) Na prawdę bardzo Wam dziekuję, po raz kolejny przekonałam sie ze na psiarzy mozna liczyć. Mam nadzieje, że będziecie z Nami... Obiecuje duuuużo fotek i relacje na bieżąco :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...