Jump to content
Dogomania

WYKIEŁKOWAŁY - Potrzebuje pozyczyć klatkę z homologacją dla Doga!


KORONA

Recommended Posts

  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Malawaszka ale Lunka miała fajny ten kubraczek. Mój wygląda na taki bardziej szpitalny bo jest biały. Nie mam fotki, bo dziś nie było potrzeby go zakładać, a nie chciałam jej męczyć...

A kubraczek to jest taki bardziej KUBRAK w rozmiarze XXL :) Kupiłam go w klinice SGGW, choć Wszyscy sie nabijali że będę musiała zamawiać wdzianko na miarę :lol:

Link to comment
Share on other sites

o kurcze :o

Biedna Ilusion (bo tak ma na imie ta suczka). Ciekawe jak się w tym kubraczku czuje :wink: Ale wygląda całkiem fajnie, prawda?

Dziś byłam u dogomaniackich szczeniątek. To malutkie samojedki Szantiny z Dogo... Suuuuper :angel:

Po drodze wstąpiliśmy do Piki i zapas pościelowy mam już na prawdę ogromny :angel:

f6b51dd9.jpg

f6b51dd2.jpg

Link to comment
Share on other sites

LU :thumbs: :lol:

Noc raczej niewyspana, Didi o 4 i o 5 zarządała spaceru. Między czasie powoli się szykuje do porodu. Teraz własnie leży w kojcu (już ze 100 razy przez nią pościelonym) i stęka po cichutku.

Byłam pewna, ze nie tknie śniadania. Ale nie... Ona nie odmawia :)

wciągneła wszystko nosem.

Teraz czekamy aż wody odejdą. Ciekawe ile to potrwa...

Temperatura od wczorajszego wieczora 37.1

Link to comment
Share on other sites

Cały czas względny spokój... Tzn pierwsza faza porodu już sie zaczęła :) Didu sapie, wzdycha, ścieli. Co poprawie prześcieradło w kojcu, zaraz znów jest rozścielone po psiemu :)

W dalszym ciągu czekamy na wody :)

Trzymajcie mocno kciuki i bądzcie z Nami...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...