Jump to content
Dogomania

WYKIEŁKOWAŁY - Potrzebuje pozyczyć klatkę z homologacją dla Doga!


KORONA

Recommended Posts

  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U Nas wszystko dobrze, zaraz idziemy na spacerek bo Didi sika teraz coraz częsciej. Widać maluchy zajmują coraz więcej miejsca :)

Przyszły tydzień zaczyna sie nam bardzo weterynaryjnie. W poniedziałek idziemy z Didi do weta na kontrolę, a we wtorek z Negrutkiem na sterylkę :( Denerwuje sie bardzo, mam nadzieje ze wszystko pójdzie ok. Trzymajcie za Nas kciuki...

Link to comment
Share on other sites

Ależ sie wzruszyłam, Koronko, będę babcią...

Cześć Chmielewska Marciu :) fajnie że tu zajrzałaś :)

Korona to sterylka "progfilaktyczna" czy cos się dzieje ?

Sterylka jest całkiem profilaktyczna. Negra jak już niektórzy wiedzą mimo szeregu badań i leczenia ma duze problemy z zajściem w ciążę. W maju skończyła 5 latek i postanowiłam odpuścić... Przede wszystkim z racji na wiek, przy poprzedniej cieczce juz nawet nie była dopuszczana. Więc dopuki jest w bardzo dobrej kondycji i ma zdrowe serducho będzie sterylizowana, żeby ominąć możliwe problemy w przyszłości...

Za kciuki w dalszym ciągu nie dziekuję, ale trzymajcie mocno nadal :buzi:

Anetta, dzieki pomocy Dogomaniaków prześcieradeł będe miała pod dostatkiem :) Wiec nic się nie martw...

Link to comment
Share on other sites

Dzisiejszy dzień był koszmarny :(

Rano jak zwykle spacer z psiarnią. Potem karmienie, choć dziś wyjątkowo tylko Didi. Negra była zrozpaczona, bo jedzonko to to co Negrutki lubia najbardziej...

Zawieźliśmy ja do kliniki, przy Nas została uśpiona i zawieziona na stoł operacyjny. Ogolili jej brzuszek itd.. Ona trzymała sie bardzo dzielnie, ja też...

Trzeba było wracać do domku, bo Didi została sama. W samochodzie coś we mnie pękło, nie wytrzymałam i po prostu sie rozpłakałam. Moja Negrutka sama, samiusieńka. A przecież ona jest tak nieufna wobec obcych i tak strasznie Nas kocha :(

Kazali przyjechać po nią ok 16, ale nie wytrzymaliśmy. Byliśmy tam o 14 żeby przy Nas sie budziła i żebyśmy jak najszybciej mogli ją zabrać... Teraz jest w domku, jeszcze osłabiona ale macha juz do Nas ogonkiem :D

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam bardzo :) strasznie miło że jesteście z Nami:)

Negrutka rano odmówiła jedzonka, ale po południu zjadała już z wielkim apetytem... Tak wiec najgorsze już za Nami :)

Didu puchnie w oczach, jest ogromna!! :o

Dziś złożyliśmy psi kojec, więc teraz już tylko czekamy. Zostało mi tylko kupić żaróweczkę grzewczą i jestem gotowa na małe doże dzieci :)

Odebrałam z poczty paczkę od Lu i Pagaj :D Dzieki!! jeszcze raz dziękuję też KasiK i GrzesiowiK za prześcieradełka :) DOGOMANIACY SĄ WIELCY!!

Od Piki psia pościel będzie prawdopodobnie w tym tygodniu, suuupeer :)

Postaram sie później wkleić kilka fotek :)

Buziaki

Link to comment
Share on other sites

Prawie cały czas ktoś przy niej jest, wiec nie ma możliwości nic tam ruszyć. Kupiliśmy jej taki specjalny kubraczek i dziś pierwszy raz go "włożyła" :o ale jaja!! wyglądała prześmiesznie i czuła sie chyba tak samo, bo minę miała raczej średnią :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...