Jump to content
Dogomania

Pixie - Pit bull - Sweet bull - nasz SKARB ma DOM!!!


GoniaP

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='GoniaP']Skrzynka "odetkana" ;)
A łapinka ma się znacznie lepiej - tzn. mniej puchnie. Jutro chciałam wziąć Pixinkę do weta, ale wygląda na to, że nie mam transportu...
MonikaP, może byś po nas zajechała jutro o 11.30, co?[/quote]

Obawiam się, że nie dam rady - z przyczyn niezależnych ode mnie...Przepraszam :-(.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Wracając do Pixuni, to miałam dziś telefon od chłopaka, który wypatrzył Pixie na Naszej Klasie! Rozmowa była długa i wydawało się, że konkretna, jednak na razie nie dostałam obiecanego maila. Szkopuł w tym, że ma już 2 sunie RN i jedną Amstaffkę - miłośnicy TTB. Nie wiem jednak, czy o tak przepełniony dom nam chodzi. Mnie się marzy, by Pixie była wyniesiona na przysłowiowe piedestały i zbierała 100% czułości od nowych właścicieli...[/quote]


Gonia tak rozpuściłaś Pixie że moim skromnym zdaniem dom z max 1 psem(samcem) i to uległym wchodzi w gre najwyżej bo sunia nie na słowa "fe" czy "nie wolno" i bedzie postawe roszczeniową przyjmować gdzie takie stado suk nie da jej życia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']Gonia tak rozpuściłaś Pixie że moim skromnym zdaniem dom z max 1 psem(samcem) i to uległym wchodzi w gre najwyżej bo sunia nie na słowa "fe" czy "nie wolno" i bedzie postawe roszczeniową przyjmować gdzie takie stado suk nie da jej życia...[/quote]
tak,tak,najwyżej jeden np.6 letni spokojny amstaff,który całe dnie śpi(20h/dobe):evil_lol:.....(przypadkowo mój jest taki;) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']Gonia tak rozpuściłaś Pixie że moim skromnym zdaniem dom z max 1 psem(samcem) i to uległym wchodzi w gre najwyżej bo sunia nie na słowa "fe" czy "nie wolno" i bedzie postawe roszczeniową przyjmować gdzie takie stado suk nie da jej życia...[/quote] Mróweńko, Twoje słowa zabrzmiały jak okropny zarzut :mad: Pixie zna swoje miejsce, uwierz mi. Wie co to nie wolno, a raczej "niu, niu" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']tak,tak,najwyżej jeden np.6 letni spokojny amstaff,który całe dnie śpi(20h/dobe):evil_lol:.....(przypadkowo mój jest taki;) )[/quote] No to "rób" ten dom szybciej, no!!! W sobotę się widzimy?? Tylko błagam, spróbujcie dotrzeć na około 16stą, bo w tę sobotę mam jedno, jedyne wychodne od 2,3 miesiąca :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Mróweńko, Twoje słowa zabrzmiały jak okropny zarzut :mad: Pixie zna swoje miejsce, uwierz mi. Wie co to nie wolno, a raczej "niu, niu" :evil_lol:[/quote]
hihi:lol:
nowemu właścicelowi będzie trzeba przedstawić "język pixelkowy"
niu niu,bzitka psinka,puciu puciu...itp;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']No to "rób" ten dom szybciej, no!!! W sobotę się widzimy?? Tylko błagam, spróbujcie dotrzeć na około 16stą, bo w tę sobotę mam jedno, jedyne wychodne od 2,3 miesiąca :shake:[/quote]
no jesli o mnie chodzi to przylecę na skrzydłach...mój luby odpowiada "zobaczymy" jak go pytam czy pojedziemy więc na 99,9% bedziemy;)
no chyba że cos wyskoczy.a ja już się nie moge doczekać żeby was poznać!

Link to comment
Share on other sites

Goniu ja Ci nie moge zarzucić, to tylko obraz, dom z 3 sukami rasy ktora jest trudna i pixi ktora ma czlowieka dla siebie i czlowiek jest jej, gdy ma sie juz 3 psy i dochodzi 4 nei ma az tyle czasu na tyle buziakow w brzuszek co bylo teraz, to bedzie szok dla pixi i nie odnajdzie sie w takim otoczeniu, moje slowa nie sa zarzutami sa po to zeby pixi zraz nei wrocila czy nie bylo niepotrzebnych sciec, a wiem co mowie, bo mam w domu 4 dominantki i jedna tylko ulegla choc poki co po prostu dzieciaka ktorego pilnuje zeby nie brala przykladu dominacji z innych suk w domu;)

pixi nalezy sie najlepszy dom, a w takim sie nie odnajdzie...przykro mi za brutalna prawde ale niestety...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']

pixi nalezy sie najlepszy dom, a w takim sie nie odnajdzie...przykro mi za brutalna prawde ale niestety...[/quote] To tylko potwierdzasz moje własne myśli ;) Ale chcecie wiedzieć wszystko, więc wszystkim się z Wami dzielę ;)
Choćby po to, by potwierdzić własną opinię i w zarodku zdusić "oskarżenia", że żaden dom dla Pixie nie jest odpowiedni ;)
Ja już dawno wymarzyłam sobie dom dla naszej Księżniczki, a oto wizja:
Miła, dojrzała i stabilna (również finansowo) Rodzina. Jeśli z dziećmi, to tylko ułożonymi, znającymi zasady obcowania z psem. Może być też pies, jeden, i to samiec, uległy i "dziamdziowaty", do tego karny. Koty też dozwolone, ale najlepiej te stateczne i leniwe ;) Ludzie - typ psiarzy, niekoniecznie znający TTB, ale z potencjałem i chęcią przyswajania informacji. KONIECZNIE dom z ogrodem, by Pixuni nie przemęczać. No i krótkie godziny pracy, bądź praca w domu...
Chciałabym, żeby Pixie w nowym domu czuła się tak, lub lepiej, niż u nas. I żeby tak ją kochano, jak my ją kochamy. I tyle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']To tylko potwierdzasz moje własne myśli ;) Ale chcecie wiedzieć wszystko, więc wszystkim się z Wami dzielę ;)
Choćby po to, by potwierdzić własną opinię i w zarodku zdusić "oskarżenia", że żaden dom dla Pixie nie jest odpowiedni ;)
Ja już dawno wymarzyłam sobie dom dla naszej Księżniczki, a oto wizja:
Miła, dojrzała i stabilna (również finansowo) Rodzina. Jeśli z dziećmi, to tylko ułożonymi, znającymi zasady obcowania z psem. Może być też pies, jeden, i to samiec, uległy i "dziamdziowaty", do tego karny. Koty też dozwolone, ale najlepiej te stateczne i leniwe ;) Ludzie - typ psiarzy, niekoniecznie znający TTB, ale z potencjałem i chęcią przyswajania informacji. KONIECZNIE dom z ogrodem, by Pixuni nie przemęczać. No i krótkie godziny pracy, bądź praca w domu...
Chciałabym, żeby Pixie w nowym domu czuła się tak, lub lepiej, niż u nas. I żeby tak ją kochano, jak my ją kochamy. I tyle.[/quote]

Gonia!skąd o mnie tyyyyyle wiesz?;)no tak, zapomniałam że tajniacy z dogo są wszędzie...tylko z tymi kotami coś pokićkali!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']Gonia!skąd o mnie tyyyyyle wiesz?;)no tak, zapomniałam że tajniacy z dogo są wszędzie...[B]tylko z tymi kotami coś pokićkali![/B][/quote] Moi detektywi dobrze wiedzą, że dom na obrzeżach bez kotów, to dom pełen myszy ;) "Nigdy nie mów nigdy", słyszałaś to powiedzenie?? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']

Gonia, ponawiam pytanie -co z ta adopcją psa w typie JRT?

[/quote] Pan poszedł na Paluch i wybrał psiaczka w ogóle nie w typie :shake: Mnie olał, i nawet nie raczył zadzwonić i ewentualnie podziękować za pomoc. O fakcie dowiedziałam się z telewizji w dniu Św Franciszka. Przypadkiem go sfilmowano... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']z tego wniosek, ze agaga przymierza się do pixie :cool3:.

w ogóle nie działa mi multicytat, do kitu taka robota...:shake:

Gonia, ponawiam pytanie -co z ta adopcją psa w typie JRT?

cmoki dla pixeliny w sam brzunio :loveu::oops:[/quote]

agaga21 przymierza się odkąd zobaczyła Pixie,problem w tym ze dopiero jakoś na wielkanoc się przeprowadzimy...to ok.pół roku więc trochę długo.Niestety Pixie już teraz potrzebuje domu a nie na wiosnę.

Link to comment
Share on other sites

agaga, faktycznie, przypomniałam juz sobie o tej wielkanocy (wielkiej nocy ;)). może wtakim razie alternatywą byłby tymczas, o ile rzecz jasna nie znajdzie się ds na czas...

gonia, no to niefajnie się facet zachował. co to za problem napisac dwa słowa w mejlu? nie rozumiem, na serio, CO TO ZA PROBLEM?? ale tłuk :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']No pięknie i tu kumoterstwo, ja nie dostaję smsików :(
Ale "Mojego Psa" kupię.[/quote] Jak to nie, sprawdź komórę ;)
Nie wiem dlaczego, ale dogo nie przyjmuje linków. Pixie jest na stronie MP, ale w wydaniu papierowym chyba sie nie załapie ;) Dobre i to ;);)

Link to comment
Share on other sites

Byliśmy dziś z Pixie u weta - wreszcie wrócił z urlopu - uff!
Obejrzał ostatnie zdjęcia, zrobione w innej klinice, i stwierdził:
1. łokieć wygląda dobrze
2. nadgarstek zrósł się lepiej, niż myślał.
W stawie łokciowym nadal utrzymuje się lekki stan zapalny. Szwy po ostatnim zabiegu wyciągnięte, opatrunek utrzymamy jeszcze tydzień, a potem wspomniana już wcześniej rehabilitacja. Wskazanym jest, by Pixik chodziła samodzielnie. Musimy ją jednak oduczyć asekuracji ze strony człowieka. Ona się nauczyła, że ktoś ją zawsze podtrzymuje za uchwyt w szelkach, i wtedy sobie poczyna, i np. usiłuje biec. Teraz jednak będzie musiała się przyzwyczaić do większej samodzielności.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...