Jump to content
Dogomania

Pixie - Pit bull - Sweet bull - nasz SKARB ma DOM!!!


GoniaP

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tak g... jednak bywa nie tylko tematem rozmó, ale i problemem życiowym. Niby g... a życ bez tego nie można. I jakbyś sie nie kręcił zawsze g... wyjdzie na wierzch.

[I][SIZE=2]Szedł chłop do kościoła
i w gó..o wlazł krowie
nowiutką lakierką,
więc zaklął siarczyście
i trawą na rowie
zajął się polerką.
-Aż gó..o cholerne,
że też tu leżało,
i na mnie trafiło,
już dziesiątki razy
w to świństwo deptałem
i mnie nie raziło.
Chciał jeszcze nagadac
gdyż bardzo się wnerwił,
do kościoła kroczył,
lecz szybko załapał,
że nie słucha ścierwo,
bo do gó..a psioczył.
[/SIZE][/I]

Link to comment
Share on other sites

umęczonym sraczka można jedynie poradzić węgiel i śliwki :cool3:. a nie od dziś wiadomo, że nadmiar czegokolwiek nie należy do przyjemności.
doginka na swoim blogu (ma dwa sznupki) co i rusz wrzuca forty koopających psów, jest juz zdiagnozowana od dawna, jako fiksatka :evil_lol:.
wiecie co, jakis gówniany ten wątek się zrobił.... :roll::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']umęczonym sraczka można jedynie poradzić węgiel i śliwki :cool3:. (...)[/quote]
...a gdzież tam śliwki!!! Dooopsko i sedes by rozerwało! Przestrzegam cierpiących rozwolnieniowo przed "życzliwością" SBD! Posr...e się ze szczęścia. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']...a gdzież tam śliwki!!! Dooopsko i sedes by rozerwało! Przestrzegam cierpiących rozwolnieniowo przed "życzliwością" SBD! Posr...e się ze szczęścia. :evil_lol:[/quote]


No niekoniecznie, ja mogę zjeść kilogram suszonych śliwek i trzeba mi cesarrkę robić aby wyjąć to twarde jak diadem g.... Ale za to jak zjem najmniejsża ilość kapusty kwaszonej to trzymajcie mnie sedesy. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

a ja moge jeść i to i to i nie mam ani sraczki, ani zatwardzenia.. to tak na wypadek, jakby ktos był zaintersowany stanem moich jelit :roll:.
co do śliwek - to już sama nie wiem - albo zatwardzaja, albo wręcz przeciwnie, wkazdym razie jakies tam działanie mają. skołowałyscie mnie i już nie wiem.... :oops:

może na wszelki wypadek w ogóle unikac sliwek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Hm...to znaczy, że reagujesz na opak. Śliwki przecież serwuje się przeczyszczeniowo...
O matko i córko, tak z innej beczki, jakby prześledzić wątek, to cały panel specjalistów nam by nie podołał...:evil_lol:[/quote]

To znaczyłoby że to gów....ni specjaliści :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']To znaczyłoby że to gów....ni specjaliści :evil_lol:[/quote]
Celem kontynuacji...

[I]Wyszedł żuczek za chałupkę,[/I]
[I]zdjął majteczki, zrobił kupkę.[/I]
[I]Oj Ty żuczku, coś Ty zrobił?[/I]
[I]Tyś chałupkę przyozdobił! [/I]

Link to comment
Share on other sites

hihi, przypomniał mi sie taki obrazek z gilotyny, jeszcze papierowo wydawanej: babka w chustce na głowie i podomce w kwiatki, w jednej ręce dzierży joystik do odtykania kibla, taki klasyczny, gumowy, z drewniana rączką, a drugą ręke ma po łokiec w kiblu. podpis:
"babcia sie jeszcze jakoś koopy trzyma" :diabloti:

specjaliści, phi tam... dajcie ich nam na dwa dni, a potem zobaczymy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Nie róbmy z szamba perfumerii. :eviltong:[/quote]

No nie przesadzajmy zobaczcie co znalazłam na pomponiku (zawsze jak szukam g... to tam wchodze):

[COLOR=#666666]"Victoria Beckham używa ptasich odchodów, aby zachować piękną cerę ...[/COLOR]

Cudowny krem ex Spice Girl to zawierająca odchody słowika nowość o nazwie Geisha Facials w cenie 100 funtów za opakowanie i to właśnie ów super-krem wspaniale działa na cerę Vic i zapewnia jej wolną od trądziku skórę.

Źródło doniosło brytyjskiemu magazynowi "Closer":

"Gdy Victoria była w Japonii, podziwiała piękną czystą cerę tamtejszych kobiet i odkryła, że substancja odpowiedzialna za ten efekt to właśnie ptasie odchody. Gdy wróciła do USA, okazało się, że niektóre salony piękności w Nowym Jorku oferują już podobne zabiegi. Spróbowała i była zaskoczona doskonałym rezultatem. Teraz używa kremu z odchodów słowika również w domu."

[I]Źródło: [URL="http://pomponik.pl/wiecej/news/ptasia-kupa-na-twarzy,1193486,4234"] pomponik.pl [/URL] [/I] ziutka | 17.10.2008

Link to comment
Share on other sites

jejciu, ja to też kiedys przeczytałam. ptasie goowno jest nieźle toksyczne, no to co, że słowicze :roll:. majqa, ja sie wycofuję ze stwierdzenia, że jesteśmy tu nienormalni. w porównaniu z niektórymi jesteśmy najnormalniejsi w świecie....

czas na reklamy:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/roznosci-po-taniosci-dla-mamypittbullowej-124074/#post11177508[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Gonia jak wpadnie to da nam popalić :evil_lol::evil_lol:[/quote]
[B]Gówno Duch[/B] - czujesz, że gówno wyszło, ale nie ma go w kiblu
[B]Gówno Czyste[/B] - czujesz, że gówno wyszło, widzisz je w kiblu, ale nie zostawia śladów na papierze toaletowym
[B]Gówno Mokre[/B] - podcierasz się 50 razy, ale wciąż czujesz, że trzeba jeszcze raz, więc musisz włożyć trochę papieru do gaci, żeby się nie pobrudziły
Druga Fala - kiedy się wysrasz i podciągasz spodnie, zdajesz sobie sprawę, że musisz się jeszcze wy srać
[B]Gówno Pękająca Żyła na Ciemieniu[/B] - ciśniesz tak mocno, że praktycznie dostajesz apopleksji
[B]Gówno Gigant[/B] - wysrywasz tyle, że tracisz 15 kg
[B]Gówno Kłoda[/B] - tak długie, że boisz się spłukać bez wcześniejszej fragmentacji za pomocą szczotki do kibla
[B]Gówno Gazowe[/B] - jest głośne i każdy w zasięgu słuchu śmieje się z Ciebie
[B]Gówno Kukurydza[/B] - jak sama nazwa wskazuje
[B]Gówno Jak Chciałbym Się Wysrać[/B] - kiedy chcesz się wysrać, ale wszystko, co możesz zrobić, usiąść na kiblu, cisnąc i pierdnąć kilka razy
[B]Gówno Naciąganie Kręgosłupa[/B] - takie bolesne, że powiedziałbyś, że wysrywasz kręgosłup
[B]Gówno Mokry Pośladek (Uderzenie Mocy)[/B] - wychodzi tak szybko, że spadając do wody ochlapuje Ci dupę
[B]Gówno Płynne[/B] - żółtobrązowa ciecz wystrzeliwuje z dupy i opryskuje całą muszlę
[B]Gówno Meksykańskie Żarcie[/B] - tak śmierdzi, że trzeba wietrzyć
[B]Gówno Wysokiej Klasy[/B] - nie śmierdzi
[B]Gówno Spławik[/B] - kiedy jesteś w kiblu publicznym i czeka w kolejce dwóch ludzi, srasz, spuszczasz dwa razy, ale kilka kulek wielkości piłeczek golfowych pływa nadal po powierzchni wody
[B]Gówno Zasadzka[/B] - nigdy nie zdarza się w domu, ale zazwyczaj na imprezie albo w czasie gry w golfa. Jest rezultatem próby pierdnięcia delikatnie i cicho, ale ostatecznie kończy się zabrudzeniem gaci i do końca dnia chodzisz ze skrzyżowanymi nogami
[B]Gówno Pijackie (Kac kupka)[/B] - następuje rankiem po pijackiej nocy. Najbardziej zauważalne są znaki ześlizgiwania się na dnie muszli
[B]Gówno Szampańskie[/B] - masz takie zatwardzenie, że kiedy korek się odblokuje, z dupy wypływa gazowana ciecz
[B]Gówno Przylgnięte[/B] - kiedy chcesz się podetrzeć, ono czeka na brzegu dupy
[B]Gówno Artyleryjskie[/B] - gdy srasz dalej niż widzisz
[B]Gówno Wybuch[/B] - poprzedzone pierdnięciem tak okropnym, że po wysraniu się sprawdzasz, czy na muszli nie ma spękań
[B]Gówno Zabawa w Chowanego[/B] - wychodzi do połowy, wraca, wychodzi, wraca...
[B]Gówno Królicze[/B] - wychodzi w zgrabnych, okrągłych porcjach (duże ilości). Właściwie nigdy się nie kończy, ale człowiek sam przestaje srać z nudów.
[B]Gówno Pochodnia[/B] - gówno, które tak pali dupę, że przysiągłbyś, że jest łatwopalne (zazwyczaj zdarza się rankiem po zjedzeniu dzień wcześniej WIELKIEJ ilości ostrego żarcia)
[B]Gówno Dualnej Gęstości[/B] - jedna część gówna jest ciekła, podczas gdy druga jest ciałem stałym
[B]Gówno Betonowe[/B] - gówno, które zostawiasz po 2 tygodniach nie chodzenia do kibla
[B]Gówno Chirurgiczne[/B] - następuje po Gównie Betonowym - musisz iść do chirurga, ponieważ dupa jest rozdarta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']Gonia! jako szefowa weź no zrób tu w końcu porządek bo ten temat zaczyna już śmierdzieć!:ices_bla:[/quote]
No fakt, Goniuś zaprowadziła istny porządek, by nie powiedzieć, że uporządkowała temat. :diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...