Jump to content
Dogomania

I znowu bedziemy mieć przerąbane!!!


Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nani_ni, dzięki za tłumaczenie :D

A swoją drogą biedny staffik ciągle cierpi za nie swoje winy. Z całą pewnością nigdy nie był sprawcą żadnego z tragicznych zdarzeń kiedykolwiek opisywanych. Nigdy, nigdzie na świecie. Za wygląd, tylko za sam wygląd trafił na paskudną niemiecką listę. I pretenduje do polskiej. Czy staffik naprawdę tak strasznie groźnie wygląda? Bo dla mnie nie... ale może się przyzwyczaiłam? Czasem słyszę od rowerzystów na spacerze: tego czarnego proszę wziąć na smycz... i dopiero przejeżdżają... albo narciarze zimą ... na nasz widok obrót o 180 stopni... Czy staffik tak strasznie grożnie wygląda?

A wszystkie zdjęcia z Super expressu pasowałyby równie dobrze, albo i lepiej jako ilustracje do artykułu DOBRZE UŁOŻONE PSY LATEM W MIEŚCIE.

Link to comment
Share on other sites

a ta dziewczynka z dobkiem; przecież równie dobrze mogłaby czekać pod sklepem z psem na tatę... :roll: a rottek... - potężny? jak dla mnie zupełnie zwyczajny jak na rottka, żadna tam bestia.

A staffiki ! toż one cudne są :angel:

Link to comment
Share on other sites

Matt zgadzam sie ze tekst jest satyryczny ale ja za taka satyre dziekuje przez te brednie nie bede mogł spuscic normalnie psa w parku bo bedzie ze morderca i ze kaganca nie nosi.

Kombinuja zeby własciciele ras agresywnych mieli testy psychiczne a moim zdaniem bardziej przydały by sie one tym redaktorom ale i tak zawsze wina bedzie nasz :( coz nikt nie obiecywał ze zycie bedzie sprawiedliwe

Link to comment
Share on other sites

Mnie już się w piątek "oberwało". Byłam z moją 4 miesięczną Buliną + mamuśka z Bokserkiem (pręgowany) i spotkana pani z 11 letnią ASTką. Wszystko było ok dopóki na horyzoncie nie pojawił się jakiś babol wykrzykujący że te PITBULE :o (dobrze że nas uświadomiła bo cała nasza trójka żyła w błogiej nieświadomości) powinny mieć kagańce. Pieski stały obok na smyczach i nawet na nią nie spojrzały! Próbowałam grzecznie panią powiadomić że jak na razie w naszym mieście nie ma obowiązku prowadzania psa i w kagańcu i na smyczy. Na co zostałam okrzyknięta bezczelną gówniarą i żebym się nie wymądzrzała bo ona wie że TE psy zostały stworzone do walki i do zabijania niewolników którzy uciekli z plantacji :o (dawno się tak nie ubawiłam). Po tym zdaniu uznałam że dalsza dyskusja nie ma żadnego sensu. Zabrałyśmy nasza Pitbule i poszłyśmy dalej szukać potencjalnych ofiar. Widzę że znowu się zaczęła PSYchoza!!! Tym bardziej że 16.07 w Kieleckim Magazynie ukazał się artykuł o walkach psów. Tam to dopiero można się ciekawych rzeczy dowiedzieć!!!

Link to comment
Share on other sites

nie no po prostu slow mi brak, teraz wiadomo czemu ludzie na ulicy wpadaja w histeria na widok "groznego" psa :evilbat:

A nie pokazali zadnych zjec ONow i jamnikow - ja znam pare niebezpiecznych i wnosze o rozpatrzenie tej sprawy, ah i jeszcze biszkopty bo tez znam 2 agresywne :evilbat: moze najlepiej niech psy zyja w klatkach :evilbat: krew mnie zalewa jak to czytam, mam nadzieje ze ci ludzie zobacza ta gazete i ich zaskarza!!

:evil:

Link to comment
Share on other sites

Ale mnie wpienił ten artykuł :evil:

Co to za bezdenny idiota go napisał, a jeszcze te teksty" pies prowadzony na długiej lince- własciciel nie zdaży zareagować" ach szkoda pisać, przeciez amstaff to bestia co pożera każdgo co spotka na drodze , połyka w całości nawet nie gryzie a dzieci mu najbardziej smakują,jak naprawię skaner to wam wstawię super zdjecie na poprawę humoru , nasz Bruno i trzech 2- latków znajomych , może nawet do tej durnej gazety wyślę, z podpisem "amstaff na obiedzie!"

Link to comment
Share on other sites

Ale mnie wpienił ten artykuł :evil:

Co to za bezdenny idiota go napisał, a jeszcze te teksty" pies prowadzony na długiej lince- własciciel nie zdaży zareagować" ach szkoda pisać, przeciez amstaff to bestia co pożera każdgo co spotka na drodze , połyka w całości nawet nie gryzie a dzieci mu najbardziej smakują,jak naprawię skaner to wam wstawię super zdjecie na poprawę humoru , nasz Bruno i trzech 2- latków znajomych , może nawet do tej durnej gazety wyślę, z podpisem "amstaff na obiedzie!"[/quote]

Mysle, ze taki kubel zimnej wody by sie przydal!!!

Szkoda tylko, ze wiecej sensacji dostarczaja wlasnei takei artykuly a nie te mowiace o lagodnosci zwierzakow... :(

Link to comment
Share on other sites

Co do jamnikow to niestety moj biega juz za teczowym mostem ale jak najbardziej byl rasa zaczepno obronna. Mial na koncie dotkliwe pogryzienie ON-a (wczesniej ten chcial zjesc jego suczke wiec facet sie poczul w obowiazku obrony) no i jeszcze uczyl moresu doga plaszczowego jak ten stwierdzil ze sucz w cieczce powinna sie jemu nalezec a nie jamnikowi(sucz ON-ka nasza domowa wiec jamnik uwazal ja za swoja wlasnosc) Dogowi zawisl na faflach.

Jamniory to hihihihi psy nie dajace se w kasze dmuchac

Link to comment
Share on other sites

Brukowiec i tyle - nie czytam. Zdjęcia i mało trekstu. Taki komiks dla ułomnych. Kupując sobie takiego psiaka każdy wiedział, że jego wygląd będzie budził u ludzi mieszane uczucia, a i nazwa rasy zrobi swoje. Tym się jednak, podejmując decyzję o kupnie, rozsądny człowiek nie kieruje. Po co się denerwować? O to wydawcom chodzi - sprowokować, sprzedać nakład i zarobić na wakacje, a że to kompletna bzdura - ich to nie obchodzi.

Link to comment
Share on other sites

Po przeczytaniu tego artykułu nie wiedzialam czy śmiać się :lol: czy płakać :cry:

Ta "gazeta" już chyba nie wie co pisać i pisze bzdury !!!!!!!!!!!! Nawet nie umieją odróżnic mieszańca Shar peia od mieszańca ras "agresywnych" :roll: !!!!!!

Musze to napisać: superexpres to nie gazeta tylko marny szmatławiec po porostu samo dno!!!!

Link to comment
Share on other sites

no misiaki, to witajcie w klubie.

SE to co prawda nie polska wersja Bilda, bo jest nia FAKT - ale mechanizm jest ten sam.

bardzo mozliwe, ze bedziecie mogli takie zabawne teksciki czytac czesciej, jak sie "przyjmie" i im sprzedaz sie zwiekszy.

cztery lata temu wlasnie w czasie wakacji wydarzyl sie w Hamburgu smiertelny wypadek, po ktorym zaczeto na gwalt wprowadzac zakazy hodowli "psow mordercow".

tego typu artykuly w Bildzie, jak opisany tutaj, mocno sie przyczynily do tego "gwaltu".

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje LAZY :)

Też mnie zaskoczylo odkad to shar-pei ( no ten na fotce troszke taki inny :wink: ) jest uznawany za RASĘ NIEBEZPIECZNA I AGRESYWNA - a ptfffuuuuuuuu - kurde tylko NIEPOTRZEBNIE SIE ZAPIENILAM :evilbat:

A ten "DORODNY " doberman - tez dobre :roll: i pregowany PITBULL - szkoda slów .

Nie wiem czy AUTORZY tego artykulu wiedza wogóle - JAK WYGLADA PIES !!!!!!!!!!!! :evilbat: :evil:

JEST TYLE WAZNYCH PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH LUDZI ,ale NIE!!!!!! trzeba wzbudzać sensacje na lamach brukowców - moim zdaniem podrzednymi sprawami ,aby taki idiota jeden z drugim(który NIENAWIDZI ZWIERZAT WOGÓLE 0X ) mial o czym paplać i uczyć swoje dzieci NIENAWISCI do NAJWIERNIEJSZEGO PRZYJACIELA CZLOWIEKA - uhhhhhhhhhhh :agrue: :evilbat:

Zaraz sie sama oddam w rece organów scigania za to,ze moje BULLOWATE ZALIZUJA NA SMIERĆ i NIE WIEDZA ,ZE ZEBY MOZNA WBIC W SKÓRĘ TEGO dwunoznego co umie mówić :roll:

Ps.Jednak takie mieszkanie na obrzeżach jest O.K. - dzisiaj bylam z szescioma naraz na spacerze , bez smyczy,linek,kaganców i NIKT NAS NIE STRASZYL POLICJĄ ,a psiaki bez opamietania gonily po lakach :wink:

Co raz czesciej utwierdzam sie w przekonaniu,ze czlowiek to ZBĘDNY DODATEK do NATURY :( - przez takie wlasnie ....... :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

moja okolica cała zna Lilit więc się nie boję ale jak jade do mamy na inne osiedle to sie pilnujemy nie ze wzgledu na strażników ale na głupich ludzi :evil:

czasem wydaje mi się że Toruń to zagłębie amstafoidalnych, moja suka jest weteranką - ma 5+ lat i trochę juz przeżyłyśmy, jednak zdaję sobie sprawę, że waściciele bulików i rotków mają gorzej i bardzo współczuje!

no cóż nic co spokojne nie trwa wiecznie, a taki artykuł u części ludzi daje odwrotny skutek - znów zwiększona liczba gówniarzy będzie mnie napastować o szczeniaki, bo mam (tu brzydki wyraz wy.....go) pibula - Lili jest amstafem, ale to nic :wink: i półmózgów ciągnących z dumą na smyczy małe "prawie amstafki" u nas większość nie ma papierów.

brrry

P&L

Link to comment
Share on other sites

Szkoda że są takie gazety - szmatławce co tylko denerwują posiadaczy psów i łapią tanią sensację, pewnie jeszcze połowa moich sąsiadów to przeczyta i dojdą do tego że ja też mam taką długa linke ( czytaj smycz Flexi Giant 6 metrów) i jak nic jak pies zaatakuje to nad nim nie zapanuję- ludzie uwielbiają powtarzać głupoty przeczytane w gazetach :(

A mój Bruno biedny nic nie wie że z niego taki potwór tylko sobie smacznie śpi, chyba go zawołam niech sobie przeczyta i niech się nauczy zachowywać jak morderca i zje chociaż jedno dziecko na kolację :D

Link to comment
Share on other sites

Prawda jest taka, ze SE w zadnym wypadku nie kieruje sie "wyzszymi" celami. To 100% biznes. Jesli ludzie nie lubia bulli, to oni pisza zle o bullach nakrecajac strach i agresje skierowana na psy. Obojetnie co napiszecie do nich, nie zmienia polityki. Dla nich to tylko reklama. Zdjecia Waldemara Milewicza na okladce to przyklad. Jestem pewien, ze argumenty moralne, czy tez przewidywanie konsekwencji tego czynu zeszly na baaaaaaaaardzo daleki plan. Jedyne co pozostaje, to "praca u podstaw" wlascicieli psow. Niestety moje dlugie trudy wlozone w wychowanie sasiadek poszly sie #$^&$^, bo oczywiscie po ulicy zaczal sie przechadzac palant z "amstaffem" warczacym na wszystko i wszystkich. Takze TO jest glowny problem, bo zapewniam was, ze wlasnie przez takich ludzi narasta strach przez wszystkimi "groznymi" psami, co wykorzystuje SE. To nie jest gazeta opiniotworcza, oni zeruja na ludzkich lekach, strachach.

PS> To 1sze zdjecie ze zbilzeniem glowy psa wg mnie jest ewidentnie "poprawiane". Co to za biale kikutki stercza mu z pyska? Wyglada jak pirania z kreskowek ( bo prawdziwa tak nie ma :P )

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie o poziomie tego szmatławca i jego redaktorach to nie ma co rozmawiac bo niema "krwi" której oni by nie przelali w wyścigu szmatławców. muszą być strasznie zawiedzeni bo to połowa wakacji a jeszcze nikt nikogo nie pożarł więc trzeba samemu stworzyć problem ale w artykule wymieniona jest posłanka na sejm która przewodniczy podkomisji pracującej nad ustawą o zaostrzeniu kontroli nad groźnymi psami. proponuje zanim sejm nam coś głupiego wysmaży zapchajmy tej pani skrzyneczką zdjęciami typu dziecko + bestia. proponuję ogólno polskie poruszenie pod hasłem "to nie rasy /psy/ są problemem tylko ludzie". może to nic nie da ale spróbować warto.

pozdr. Jarek

ps poniżej adres e-mail szanownej pani poseł

[email protected]

Link to comment
Share on other sites

Brunio; Smacznego!!! :wink:

Bruno faktycznie jak do was przyjechalismy zachowywal sie bardzo groznie :evilbat: wszyscy bylismy tacy oblizanie ze juz kapiel nie byla potrzebna :lol: a ten grozny wzrok jak zobaczyl jakie pysznosci twoja mamusia przygotowala :D

Heh moze wydamy swoja gazete i na okladce bedzie bruno bestia :evilbat: z ajsza aniolkiem :angel:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...